7 Recenzii ale clinicii osoase la adresa petrozavodsk g, strada lizy chakinoy, 5

Great mulțumiri neurolog Yunilaynenu OV de mai mulți ani au suferit de dureri de spate recurente dupa traumatisme, adus la punctul în care a devenit luat piciorul. Medicul este foarte literat, politicos, delicat, a spus totul, diagnosticat. Tratamentul a fost tratat împreună cu metodele și o imagine de aproximativ 6000 de ruble. numărate pe o sumă mare și plăcut surprins! Vă mulțumim pentru atitudinea voastră bună și spatele sănătoși!







Vreau să mulțumesc specialiștilor de înaltă clasă din clinica osoasă. Au trecut 3 saptamani pentru o liposuctie chirurgicala, care se face prin ozon, mi-a placut foarte mult rezultatul. Nici măcar nu m-am gândit că voi fi atât de fericit în legătură cu rezultatul. Vă recomandăm! Mulțumesc.

Eram acolo, o vânătă puternică a degetului. Toată lumea este fericită, medicii îi laudă, dar ei au și bani. Dar am o mizerie))

Îi sfătuiesc pe toți la clinică! Operate conuri pe picioare (doctor Tinas Eino Ivanovich). Acum, reabilitarea a trecut deja. Rezultatul este foarte mulțumit, osul este plecat. Operația era rapidă, două ore mai târziu era deja acasă, se mișca fără complicații, fără cârje. Medicul atent, sensibil, mi-a răspuns la toate întrebările, uneori "meticulos", cu experiență, deja un maestru în afacerea lui - 38 de ani de experiență! Personalul este prietenos și prietenos. Costul operațiunii este foarte loial, având în vedere că operațiunile din Karelia se fac numai. Data viitoare ›

În sala de fizioterapie, aflându-se în procedură, am auzit cum o asistență medicală sa trimis să înțeleagă unde era cealaltă, ma șocat cu o procedură cu lacrimi în ochi. Îi pare foarte rău pentru ea! Olenka, nu-ți face griji, ține-te! Este posibil să lucrați într-o organizație comercială?







Mama mea a mers acolo de 3 ori și nu a ajutat, doar pompând bani! Își suferea cu spatele, astfel încât picioarele ei începu să rănească foarte mult! Am dus la centrul medicinei coloanei vertebrale, acolo sunt tratați cu un curent electric, nu scuture bani, medicul vorbește imediat așa cum este și încearcă să facă cu mai puține proceduri! Du-te acolo, sfaturi! Un an a trecut de la tratament, durerea nu sa întors!

Și tatăl meu și-a folosit spatele pentru a "trata", i-am dat un certificat pentru banii aruncați de DR! Este foarte păcat - nu bani, iar tata (((

Great mulțumiri neurolog Yunilaynenu OV de mai mulți ani au suferit de dureri de spate recurente dupa traumatisme, adus la punctul în care a devenit luat piciorul. Medicul este foarte literat, politicos, delicat, a spus totul, diagnosticat. Tratamentul a fost tratat împreună cu metodele și o imagine de aproximativ 6000 de ruble. numărate pe o sumă mare și plăcut surprins! Vă mulțumim pentru atitudinea voastră bună și spatele sănătoși!

Vreau să mulțumesc specialiștilor de înaltă clasă din clinica osoasă. Au trecut 3 saptamani pentru o liposuctie chirurgicala, care se face prin ozon, mi-a placut foarte mult rezultatul. Nici măcar nu m-am gândit că voi fi atât de fericit în legătură cu rezultatul. Vă recomandăm! Mulțumesc.

În camera de fizioterapie, fiind pe procedura, am auzit cum o asistentă a trimis tu știi unde celălalt, care a șocat-mi făcea procedura cu lacrimi în ochi. Îi pare foarte rău pentru ea! Olenka, nu-ți face griji, ține-te! Este posibil să lucrați într-o organizație comercială?

Mama mea a mers acolo de 3 ori și nu a ajutat, doar pompând bani! Își suferea cu spatele, astfel încât picioarele ei începu să rănească foarte mult! Am dus la centrul medicinei coloanei vertebrale, acolo sunt tratați cu un curent electric, nu scuture bani, medicul vorbește imediat așa cum este și încearcă să facă cu mai puține proceduri! Du-te acolo, sfaturi! Un an a trecut de la tratament, durerea nu sa întors!







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: