5 sovietici, cum să întâlniți noul an în sat cu întreaga familie, revista copilului meu

Abordarea anului de maimuță este o ocazie pentru a vă întoarce, la strămoși și primitivi. De ce nu-l întâlniți din oraș

Abordarea anului de maimuță este o ocazie pentru a vă întoarce, la strămoși și primitivi. De ce să nu-l întâlniți mai departe de agitația urbană și stilul de înaltă tehnologie - de exemplu, în mediul rural? O casă liniștită sau o cabană unde vă puteți aduna cu întreaga familie în ajunul unei vacanțe este o varietate minunată după petreceri zgomotoase, saluturi de oraș și călătorii lungi. În plus, această opțiune este cea mai potrivită pentru familiile cu copii mici - un adevărat basm de zăpadă în sat, sigur că vor fi amintiți de mult timp.







5 sovietici, cum să întâlniți noul an în sat cu întreaga familie, revista copilului meu

Locul de întâlnire al Anului Nou este mai bine să vizitați în avans, astfel încât în ​​timpul vacanței să nu existe surprize neplăcute. Verificați dacă sunt create toate cele mai bune condiții - dacă există apă, posibilitatea de a găzdui toți oaspeții, condițiile pentru șederea copilului.
De asemenea, este mai bine să aveți grijă de decorarea camerei în avans. Suspendați ploaia și ghirlandele, decorați ferestrele și ușile.

Pom de Crăciun

Cea mai bună opțiune este dacă arborele este direct pe site-ul dvs. Apoi nu poți tăia o frumusețe verde și o îmbrățișează chiar pe stradă. Arborele în condiții naturale va arăta mult mai bine și, dacă puteți organiza și iluminatul, arborele se va dovedi foarte fabulos.






Pentru bijuterii, după exemplul tuturor personajelor celebre din desenul animat "Trei din Prostokvashino", puteți folosi lucruri care au adunat mult timp praful în pod. Pentru a împodobi arborele este mai bine să introducă întreaga familie - acest lucru va contribui cu siguranță la crearea unei atmosfere festive.

5 sovietici, cum să întâlniți noul an în sat cu întreaga familie, revista copilului meu

Îmbrăcați-vă

Idei pentru petreceri de Anul Nou - o mare varietate. Încercați să alegeți ceva pentru gustul dvs. și să țineți o vacanță tematică. În acest caz, în avans, avertizați toți oaspeții despre necesitatea de a ridica un costum. O opțiune bună ar fi ceva nu prea extravagant, deoarece în timpul Anului Nou într-o casă de țară este adesea mai important să fi îmbrăcat cald decât frumos.

5 sovietici, cum să întâlniți noul an în sat cu întreaga familie, revista copilului meu

Dacă familia ta are un copil mic, dă-i un mic miracol. Găsiți un cost în avans și treceți la Moș Crăciun și Snow Maiden. Chiar dacă copilul suspectează că personajele de poveste - de fapt, familia lui, distracție sunteți încă garantată. Asigurați-vă că aveți grijă de cadouri pentru toți cei prezenți la vacanță, în special pentru copii!

5 sovietici, cum să întâlniți noul an în sat cu întreaga familie, revista copilului meu







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: