100% gel natural cu aloe vera cu vitamina e - satara, 200ml

Natural Aloe Vera gel este un instrument indispensabil care ar trebui să fie în fiecare casă! Conține complex valoroase de minerale din Marea Moartă, inclusiv vitamine, antioxidanți (beta-caroten, niacina, pro-vitamina B5), extract de mușețel și alantoină. Ajută la eliminarea iritației, înroșirea pielii după expunerea la soare și mușcături de insecte. Ideal pentru utilizare înainte și după plajă, are un efect de răcire, liniștitor și liniștitor. Gelul are un efect calmant, răcoros și liniștitor, făcând pielea sănătată și frumoasă! 100% natural, fără parabeni.







Aplicați pentru a curăța pielea dacă este necesar sau după expunerea la soare.

barbadensis Aloe (Aloevera extract) gel, Chamomilla recutita (Matricaria) extract, Cucumis sativus (apa castravete), Beta-caroten, niacina, Tocoferol (Vitamina E), Maris Aqua (Sea Water), alantoină, Glicerina, carbomer parfurm parfum, acid dehidroacetic , Acid benzoic 2 fenoxietanol.

1 recenzie pentru 100% gel natural cu Aloe Vera cu vitamina E - Satara, 200ml

Îmi place gelurile Israel aloe.vpervye văzut la podrugi.Na întrebările mele ea a spus că o folosește ca o trusă de prim-ajutor, pe care a ținut sub rukoy.Pervy ei o dată convins de utilitatea sa, atunci când a ars solnyshke.Pomazala roșu din nou în dimineața totul a mers ! fiul unui adolescent din ea se usuce inflamație pe pielea soțului litse.U lui uscat și după ras de multe ori, de asemenea, stradaet.Tak el nu face acum fără acest gel! pe scurt, acest lucru este mic kit nostru preferat de prim ajutor, care este întotdeauna acolo!







Adăugați feedback Anulați răspunsul

EVENIMENTELE CLIENȚILOR

Din moment ce am incercat "ulei de crema de lumina" Struguri "- Botanic Garden, 250 ml", eu folosesc creme doar in aceasta serie. Datorită consistenței delicate și a aromei plăcute ușoare, crema este absorbită rapid, făcând pielea perfect hidratată, netedă și matasoasă. O mare varietate de specii din această cremă (aproximativ 9) vă permite să le schimbați în mod regulat în funcție de starea de spirit și de efectul dorit. Toate componentele cremei sunt naturale, astfel încât să nu provoace reacții alergice. Voi încerca alte produse de pe acest site. Vă mulțumim pentru serviciul dvs. bun și livrarea promptă!

Cu plăcere folosesc produsele dvs. Impresiile sunt doar plăcute! Îi plăcea în special seria de produse cosmetice "HealthBeauty Line" și "Satara". Mastile pentru fata dau efectul dorit, cremele si gelurile corpului lasa senzatii placute pe piele, o fac supla si catifelata, lupta impotriva primelor semne ale imbatranirii. Îmi place aroma produselor (discret, lumină) și ceea ce este ușor și rapid absorbit. Consumul de produse este destul de economic, chiar dacă îl folosiți zilnic! Și prețul, desigur, plăcut. Vă mulțumesc foarte mult!

Cu ceva timp în urmă, cu care se confruntă problema de împărțire, părul a devenit fragil și plictisitor datorită stilului frecvent. Apoi, un prieten care cumpără machiaj pe site-ul dvs., ma sfătuit „Revitalizarea cremă hidratantă pentru păr cu extract de caviar negru si vitamina kapsulami- negru Caviar Collection, 250 ml.“ Să începem cu textura - aceasta crema este suficient de dens, nu se intinde si nu se scurge, dar este ușor de aplicat și spălate. Am fost încântat de un dispenser convenabil, am 2 clicuri pe părul meu și 250 ml într-un borcan. și asta înseamnă suficient pentru o lungă perioadă de timp. Mirosul este plăcut, dar nu se crăpește. Eu folosesc o cremă, în principiu, înainte de stivuire. Ca rezultat, am obișnuit, strălucitoare, bine îngrijite, minunate mirosuri. Cel mai important, capetele divizate devin aproape invizibile! Pentru cel mai bun efect, a cumpărat șampon și balsam din această serie, deoarece este foarte multumit de rezultate.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: