10 Recenzii despre academia internațională de sport irina viner la москва, строгино, строгинский

Alo Dacă vă scriu, atunci acesta este deja harul divin pentru mine. Pentru a intra în contact cu legenda sportivă, Dumnezeu de gimnastică artistică, chiar cuvintele, aceasta este fericirea. Sunt recunoscătoare lui Dumnezeu, părinților mei, că m-am născut și am ocazia să se dezvolte. De asemenea, mulțumită antrenorilor din Krasnoyarsk, sunt oameni demni. Și tu ești o icoană a gimnasticii. Am făcut această artă timp de 7 ani, timp în care am obținut rezultate minore, dar simt că pot să fac mai mult. Dacă părinții au avut ocazia. Data viitoare ›







Dragă Irina Alexandrovna, fiica mea este angajată în gimnastică artistică și face pași mari. Și când voi veni peste o invidie comună, și deja nu există forțe pentru a lupta, apoi mă uit la interviu și de a găsi răspunsuri la sfatul la întrebările mele. Mulțumesc. Sincer, Sima, Baku.

Bună ziua Irina! Fiica mea (7 ani) se descurcă prost. gimnastica de la varsta de 4,4 ani, amator. Vrem prof. să fie angajat. Sunt o mamă singură, spune-mi cum să ajung la tine?

Programul lui Irina Viner îi ajută pe copii nu numai să devină mai puternici din punct de vedere fizic, ci și să corecteze picioarele plate. La copiii cu vorbire subdezvoltată, vorbirea este restabilită împreună cu coordonarea.

Alo Am o fiică flexibilă cu date naturale și am vrut să fac serios gimnastica. Am fost angajați în departamentul Strogino. După ce au venit la academie timp de aproape 2 ani, și-au dat seama că era o lipsă de speranță. Nu întoarcere, fără rapoarte de progres, nici o încercare de a pune copiii cel puțin unele camere simple, elementare, chiar și un grup, cel puțin pentru stima de sine și de a stimula activitatea. Sunt copii care au mers acolo aproape 5 ani și imaginea este aceeași. Părinții sunt indignați, compoziția. Data viitoare ›

Academia însăși - o instituție demnă, care va funcționa cu succes pentru mai multe decenii, acolo nu am văzut nimic greșit. Dar, din păcate, mulți oameni nu pot avea nici o legătură cu Academia (și, de fapt, ar dori un loc bun) tocmai pentru că există Irina Werner - oamenii nu le place atunci când sunt deschise nu sunt respectate. Irina însăși este o persoană răutăcioasă și rea, care nu recunoaște pe nimeni decât pe ea însăși și pe colegii ei. Aceasta nu este o critică goală, deoarece scriitorul acestei revizuiri a vorbit cu "vernershey". Data viitoare ›

Clubul în sine este un bun și foarte bun personal de coaching, ceea ce nu pot spune despre conducerea clubului. Ei bine, ei nu vor să investească în club, dar vor să obțină mai mult din ea. Urmăriți toate scîrțîitul, cracare, și au întotdeauna să aștepte în linie pentru a fi ca pe pistă, rând halteră la jumătate periculos pentru ocuparea forței de muncă (se pot relaxa în timpul exercițiului), locul și cheia în vestiar nu este suficient, trebuie să așteptați pentru o jumătate de oră în cabine de duș Stinks (ca și în cazul în care cineva a murit) și constant înfundat în hol. Data viitoare ›







Alo Am o fiică flexibilă cu date naturale și am vrut să fac serios gimnastica. Am fost angajați în departamentul Strogino. După ce au ajuns la academie timp de aproape 2 ani, și-au dat seama că era o lipsă de speranță. Nu întoarcere, fără rapoarte de progres, nici o încercare de a pune copiii cel puțin unele camere simple, elementare, chiar și un grup, cel puțin pentru stima de sine și de a stimula activitatea. Sunt copii care au mers acolo aproape 5 ani și imaginea este aceeași. Părinții sunt indignați, compoziția. Data viitoare ›

Alo Dacă vă scriu, atunci acesta este deja harul divin pentru mine. Pentru a intra în contact cu legenda sportivă, Dumnezeu de gimnastică artistică, chiar cuvintele, aceasta este fericirea. Sunt recunoscătoare lui Dumnezeu, părinților mei, că m-am născut și am ocazia să se dezvolte. De asemenea, mulțumită antrenorilor din Krasnoyarsk, sunt oameni demni. Și tu ești o icoană a gimnasticii. Am făcut această artă timp de 7 ani, timp în care am obținut rezultate minore, dar simt că pot să fac mai mult. Dacă părinții au avut ocazia. Data viitoare ›

Dragă Irina Alexandrovna, fiica mea este angajată în gimnastică artistică și face pași mari. Și când voi veni peste o invidie comună, și deja nu există forțe pentru a lupta, apoi mă uit la interviu și de a găsi răspunsuri la sfatul la întrebările mele. Mulțumesc. Sincer, Sima, Baku.

Academia însăși - o instituție demnă, care va funcționa cu succes pentru mai multe decenii, acolo nu am văzut nimic greșit. Dar, din păcate, mulți oameni nu pot avea nici o legătură cu Academia (și, de fapt, ar dori un loc bun) tocmai pentru că există Irina Werner - oamenii nu le place atunci când sunt deschise nu sunt respectate. Irina însăși este o persoană răutăcioasă și rea, care nu recunoaște pe nimeni decât pe ea însăși și pe colegii ei. Acest lucru nu este critică gol, pentru că scrierea aceasta recenzie tratate cu „vernershey“. Data viitoare ›

Pot să-mi găsesc o slujbă?

Bună ziua! Interesat de antrenor-coregraf vacant pentru coregrafia cu experiență (a lucrat în apropierea și în străinătate) - soția mea. Eu, ca un marketer de internet cu abilități multiple, am fost invitat să lucrez la Moscova. De aceea am venit la Moscova cu familia noastră. Aș dori să găsesc un loc de muncă decent pentru soțul meu, mai ales că are o experiență vastă în calitate de coregraf sportiv. Soțul ei este antrenor-coregraf în gimnastică ritmică, a lucrat în federații de gimnastică ritmică. Data viitoare ›

Eu, Alexei Antonov, în vârstă de 59 de ani, două studii superioare (profesor - GTSOLIFK și juridic - Omsk Academia de MAI din Rusia) este acum retras în rezervă și de a trăi districtul Khimki lângă Academia de sportul Novogorske. tu și Olga Roman Isakson Buyanova mă întâlnesc în timpul competiției, dedicat memoriei irkutyanke campion mondial la gimnastică ritmică Oksana Kostina în Irkutsk. Am ajutat la aceste competiții ca președinte regional. Data viitoare ›

Irina, asta e Bek-Bulatova Kamila, obișnuiam să comunicăm în Tashkent, cum te pot contacta? Sper că îți amintești de mine, am cântat la pian, mamele noastre au fost prieteni buni, aș vrea foarte mult să te întâlnesc cu tine, cu respect, Kamila. Te rog să mă contactezi, Irina. Tel. 89672464280. Iată o fotografie, a trecut mult timp, dar totuși mă poți recunoaște.

Sper că mă vei lua. Vreau să fiu faimos și o gimnastă excelentă. Vreau să te antrenezi și să mă antrenezi. Vreau să ajung la tine și să fiu în brațele antrenorului meu preferat. Împărtășește cu tine secrete și secrete. Fii elevul tău. Vreau să devin ca Averinii și multe dintre gimnastele tale. Sper că veți auzi și veți accepta-mă.

În prezent am 11 ani și locuiesc în Ucraina. În 2 ani voi merge în Rusia. În prezent am făcut gimnastică artistică timp de 8 ani. Vreau să intru în echipa națională a Rusiei cu privire la performanțele individuale. Visul meu este să ajung la tine. Din copilăria mea, am vrut să trec cu tine și Vitala Nikolaevna Shatalina. Vreau doar să transfer. Am o bună flexibilitate și o întindere. Sper că mă veți auzi și veți realiza visul meu. Vreau să realizez mult în Gimnastica artistică. Toată viața mea voi stoarce acest sport. Este posibil să ajungeți la voi?







Trimiteți-le prietenilor: