10 pluginuri WordPress care vor extinde editorul vizual

Pentru aceste scopuri, puteți utiliza pluginurile gratuite WordPress, care sunt doar în WordPress Library - aproximativ cinci sute pe acest subiect (a căutat prin rezultatele căutării). Pentru gust diferit și cu funcții diferite.







TinyMCE Advanced

10 pluginuri WordPress care vor extinde editorul vizual

Editorul TinyMce Font FIX

10 pluginuri WordPress care vor extinde editorul vizual

Taxonomie TinyMCE

Categorie TinyMCE

TinyMCE SpellCheck

MCE Butoane de masă

10 pluginuri WordPress care vor extinde editorul vizual

Widgeturi WYSIWYG / Blocuri widget

10 pluginuri WordPress care vor extinde editorul vizual






Cu acest plugin WordPress, veți adăuga doar două butoane noi care vă vor permite să scrieți din dreapta în stânga. Sper ca în câteva luni cineva îmi va găsi recenzia prin căutare și voi fi bucuros că există un astfel de plugin gratuit WordPress 🙂

10 pluginuri WordPress care vor extinde editorul vizual

Biografia editorului vizual

10 pluginuri WordPress care vor extinde editorul vizual

Incredible Font Awesome

Sunteți familiarizați cu noutatea, care a apărut literalmente cu 6-8 luni în urmă - Font Awesome. Am întâlnit acest font cu regularitate recent când traducem câteva teme premium în WordPress. Cu pluginul WordPress puteți adăuga toate butoanele acestui font original la intrările dvs.

10 pluginuri WordPress care vor extinde editorul vizual

Din ce criterii de bază a fost evaluarea mea despre plug-in-urile despre care am vorbit în acest articol:

Management: Necesitatea unei configurații suplimentare a plug-in-ului după activare: 0 - fără parametri, 5 - mulți parametri

Localizare: Prezența localizării rusești: 0 - nici o traducere în limba rusă, 5 - este rusă. Pentru majoritatea pluginurilor prezentate, limba nu este principalul lucru.

Vă ajut să găsiți și să vă oferiți o legătură.

În fiecare zi apare ceva nou și interesant.

Apropo, în catalogul meu de plugin-uri WordPress pentru ziua de azi am adunat mai mult de 400 de recenzii despre plug-in-uri, despre care spun în acest blog. Toate recenziile sunt structurate în funcție de funcționalitatea pluginului, care vă va ajuta să găsiți pluginul WordPress de care aveți nevoie.

Important! Această intrare poate conține linkuri către pluginuri care pot să nu funcționeze corect în momentul citirii și descărcării. Fii atent.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: