8 Comentarii despre mpk-stomatologist la москва, рязанский, зарайская улица, 53

Mi-am tratat dinții cu Reunova TS. La prima vizită am pus sigiliile pe doi dinți. La ceea ce doctorul a spus sau a spus, că nu vede că a ajuns la carii până la un nerv ca dintele este situat incomod, dar pentru a face o imagine nu a oferit. După 3 zile am avut o bucată de alt dinte, pe care Reunova la examinat la prima vizită și a spus că nu era necesar să-l tratezi. Am venit din nou să o văd. Am pus sigiliul. Au trecut două ore. Nu m-am mâncat nici nu am văzut. Bucata de sigiliu a căzut. Sigiliile din această clinică au o garanție de 1 an. Și din nou. Data viitoare ›







dintii tratati întreaga familie timp de peste 20 de ani, putem spune cu încredere că majoritatea sigiliilor noastre - este opera unuia dintre clinica: Dentist IGC anterior, și apoi aceeași stomatologie, dar cu numele de dentist +. Recent a sărit un sigiliu, imediat a mers la medicul Zinovieva sigilate. Pune-l prost și plec în vacanță. Ca rezultat, am mestecat numai trei săptămâni pe o parte. La întoarcere, sa dus la un alt doctor la această clinică - Vasiliva. A forat totul și a pus o nouă garnitură sub garanție. Sunt pe sigilii. Data viitoare ›

Câțiva ani merg la această clinică, cheltuiesc foarte bine tratamentul și prețurile nu sunt mari. Calitatea materialelor este un echipament foarte bun, modern. Și toate procedurile sunt nedureroase. Aș dori să-mi exprim recunoștința față de dr. Alevtine Gennadyevna Vasilyeva, un adevărat maestru al meseriei ei. În general, recomand această clinică!

Câțiva ani merg la această clinică, cheltuiesc foarte bine tratamentul și prețurile nu sunt mari. Calitatea materialelor este un echipament foarte bun, modern. Și toate procedurile sunt nedureroase. Aș dori să-mi exprim recunoștința față de dr. Alevtine Gennadyevna Vasilyeva, un adevărat maestru al meseriei ei. În general, recomand această clinică!







Mi-am tratat dinții cu Reunova TS. La prima vizită am pus sigiliile pe doi dinți. La ceea ce doctorul a spus sau a spus, că nu vede că a ajuns la carii până la un nerv ca dintele este situat incomod, dar pentru a face o imagine nu a oferit. După 3 zile am avut o bucată de alt dinte, pe care Reunova la examinat la prima vizită și a spus că nu era necesar să-l tratezi. Am venit din nou să o văd. Am pus sigiliul. Au trecut două ore. Nu m-am mâncat nici nu am văzut. Bucata de sigiliu a căzut. Pentru sigiliile din această clinică este oferită o garanție de 1 an. Și din nou. Data viitoare ›

dintii tratati întreaga familie timp de peste 20 de ani, putem spune cu încredere că majoritatea sigiliilor noastre - este opera unuia dintre clinica: Dentist IGC anterior, și apoi aceeași stomatologie, dar cu numele de dentist +. Recent a sărit un sigiliu, imediat a mers la medicul Zinovieva sigilate. Pune-l prost și plec în vacanță. Ca rezultat, am mestecat numai trei săptămâni pe o parte. La întoarcere, sa dus la un alt doctor la această clinică - Vasiliva. A forat totul și a pus o nouă garnitură sub garanție. Sunt pe sigilii. Data viitoare ›

Anterior, Ryazan Prospekt a trăit în zonă și a tratat numai dinții lui Reunova. Acum m-am mutat la celălalt capăt al Moscovei, dar pentru profesionalism mă duc încă la medicul Tatiana Reunova. Funcționează rapid, cu calitate și cu sufletul.

Sunt tratat în această stomatologie timp de 6 ani. În acest timp, nu au existat plângeri. Medicul curant este satisfăcut (Reunova). Și surorile au fost tratate la Zinovieva, totul fiind potrivit. După clinica stomatologică regională (în cazul în care un sigiliu apare în ziua următoare, și am fost exprimat în mod grosolan lor dinte de funcționare nemulțumire) este pur și simplu paradis. Una dintre aceste zile a fost o extracție a dinților. Rapid, nedureros, ieftin. Au ceva pentru a compara, ca dintele anterior mi-a fost îndepărtat foarte dur la o altă clinică, am luat 6-lea. Apoi. Data viitoare ›

Traim întreaga familie cu dinți de la dr. Nam. Și nici nu ne gândim să ne adresăm altcuiva. Vreau să mulțumesc din partea de jos a inimii mele Gaffar pentru munca sa. Astfel de medici atent pentru o lungă perioadă de timp nu sa întâlnit, dar principalul lucru, că el de profesionist prezent în afaceri.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: