24 ore de stomatologie top-moscow 5 opinii, adresa

HAYK KASYAN. serviciu: Coroana de zirconiu

Multe mulțumiri pentru lucrarea făcută implantologului medic ortoped Kasyan Ike Eduardovici. Sa certat pentru protetica. În ciuda cazului meu extrem de neliniștit, munca se face superprofesional, sunt foarte mulțumită. Am îmbunătățit semnificativ calitatea vieții. Hayk Eduardovich vă mulțumesc foarte mult! Clinica este foarte apreciată pentru atragerea unor medici profesioniști și simpatizanți pentru a lucra.








Androsova Maria Victorovna. serviciu: proteze fixe și coroane







Bună ziua! Suntem observați în clinica Tip-Top din sud-vest de întreaga familie. Clinica este foarte bună, a trebuit să-mi îndepărtez dinții, odată ce am avut un dinte dificil. Totul a mers perfect! Când soțul ei avea nevoie de ajutor de la un dentist ortoped, fără să se gândească să se întoarcă aici, Samohlib Oleg Ivanovici a scos coroane excelente. Îmi place foarte mult să tratez dinții copiilor, o abordare individuală, totul în detaliu și pe rafturi. Prețurile sunt menținute la un nivel mediu, dar este mulțumit de faptul că calitatea nu se deteriorează, ci, dimpotrivă, există și noi medici buni. În general, am vizitat în alte clinici stomatologice, am ajuns la concluzia că acesta este cel mai bun lucru pentru familia noastră.

Citiți toate recenziile

Recepție la recepție

întrebări:
Puteți adresa o întrebare deschisă conducerii instituției. Puneți o întrebare

Ați găsit o eroare?
Dacă observați o eroare pe site-ul nostru, scrieți-ne. Raportați o eroare







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: