10 Secretele Iubirii (partea I) - un portal despre gândirea pozitivă, împlinirea dorințelor cu puterea de gândire și

Tot timpul zilei! Astăzi, pe portalul solar Sila-Misli.ru deschidem o nouă serie de articole "Zece secrete ale iubirii". Este dedicat aspectelor încă neatinse ale vieții. Cu toții ne dorim dragostea și o relație plină de dragoste. De ce atunci, atât de mulți oameni trăiesc singuri, în căutare, și găsesc atât de rar dorința? Dacă vrem cu sinceritate să construim o relație. atunci de ce crește numărul divorțurilor și familiilor rupte? De ce există atât de mulți tați și mame singure în lume care își cresc ei înșiși copiii? De ce oamenii din orașe, care sunt literalmente aglomerați de oameni, se simt atât de singuri, încât chiar și ei plâng? Poate cautam dragoste in locul nepotrivit?







Secretele artei dragostei. prefață

Există o țară a celor vii și este o țară a morților,
podul între ele este iubire.
Singura modalitate de a supraviețui, singura semnificație ...

Un număr mare de divorțuri (nu numai în țara noastră, dar și într-o țară prosperă, de exemplu, în Germania), site-uri de dating, cluburi singure spun că în fiecare an pentru a găsi și a construi o relație serioasă este din ce în ce mai dificilă. Acest lucru se datorează lipsei de timp, cultului vieții libere și a rasei, mai presus de toate, pentru bogăție. Viața personală merge la cel de-al doilea și chiar la al cincilea plan. Dar nimic, nimic nu ne va înlocui cu bucuria de a cădea în dragoste, tremurând inima la vederea unui iubit ... Mașini, case, haine - doar o aplicație, un atribut. Adevărata fericire este iubirea și iubirea.

Contrar credinței populare, dragostea nu este rezultatul soartei sau a norocului, ci "nu vine - se îndepărtează". Noi o creăm prin propria noastră muncă. Și fiecare dintre noi are ocazia să construiască o relație ideală. dragoste și iubire. Unii oameni preferă să nu iubească, pentru a nu experimenta durerea, care este posibilă în timpul separării sau pierderii. Cu toate acestea, avem întotdeauna o alegere: să fim iubiți sau să avem dreptate, să iertăm sau să ne răzbunăm, să fim singuri sau să fim în societate.

Primim din viață ceea ce ne dăruim. Nu relațiile ne dau dragoste, dar aducem dragoste relației. Când învățăm să iubim, putem construi relații puternice. care ne va aduce dragoste. Și pentru a-ți satisface dragostea, nu trebuie să stai și să aștepți ca ea să ne ia și să cadă pe noi, ca o mană din cer sau un măr pe Newton. Pentru el a căzut un măr, el a trebuit să stea sub măr. Pentru că trebuie să privim de unde avem nevoie. Și nu pierdeți ocaziile pe care ni le oferă viața. Și, de asemenea, creați-vă propriile capabilități.







Oamenii cred că dragostea și relațiile sunt o chestie de noroc și de destin. Îl întâlnești pe omul tău sau nu îl întâlnești. De fapt, acesta este un fel de viziune a victimei: norocos sau ghinion va veni sau nu va veni. Trebuie să te duci singur.

Nu contează în ce situație suntem acum - fie că suntem singuri, fie că suntem prinși în relații nefericite, epuizate, ne putem schimba viața. În primul rând în capul meu. Vă ofer secretul iubirii adevărate. care vă va ajuta să vă întâlniți pe cel iubit și să vă creați o uniune fericită cu el. Probabil că, odată, te vei gândi, ce altceva ai legi. Dragostea nu se supune legilor și legilor. Dar, la urma urmei, dragostea trăiește pe Pământ, așa că, ca totul aici, se supune unor legi precise și inconfundabile. Există legi universale ale naturii care guvernează totul de la răsărit până la vânt. Oamenii de stiinta au descoperit multe astfel de legi - Mișcarea, Gravitația, Atracția. Dar nu există numai legile fizicii, ci și canoanele legate de viața societății - legile fericirii, bogăției și ... iubirii.

Am 27 de ani, sunt o femeie frumoasă, înaltă, cu părul brun. Am o slujbă de mare plăcere și plec de multe ori în străinătate. Am câștigat toate astea și am câștigat-o singură. Am avut un iubit. el a fost un adevărat prieten pentru mine. Ne-am iubit unii pe alții. Am avut prietene cu care mi-am împărtășit sentimentele despre bărbatul meu. Dar după ce mă despart cu iubitul meu.

M-am dus la serviciu, viața a început să se îmbunătățească. Până când am aflat că prietenul meu se întâlnește cu omul meu. Vroia să se căsătorească cu ea. Am un șoc!

Fete! Am avut o situație doar un dezastru! Cel mai bun prieten al meu a luat iubitul meu de la mine. Ce nu am făcut! Ea a cumpărat cărți de către Stepanova, Ivanov, Bombushkar, nici o singură vrajă sau uscare nu a funcționat, ea a făcut-o singură. A început să caute bunici, vrăjitori, vrăjitori și vedini. Plugmanul. La unul sa dus la 1000 de kilometri de nifiga din Carpați. Destul de accident, un prieten care lucrează în calitate de manager mi-a prezentat magicianul negru. Un bărbat de 49 de ani face minuni. Am fost vseravno alb, negru sau liliac. Câți bani și nervi la vremea aceea mi-au părăsit, nu treceți. Am fost deja gata să rivalizez acidul în față pentru a arunca, a bate-o și așa mai departe. Prea iubitul meu ma urat, nu a comunicat, nu a sunat. I-am înmânat fotografului meu și celui iubit magului, ca și cum aș fi făcut câteva recomandări, iar două săptămâni mai târziu soarele mi-a spus-o, apoi sms, lya, mur murr. Literalmente, jumătate de an nu a trecut de când mi-a făcut o ofertă. Fetele nu dispera, am trecut prin șapte cercuri de iad, până când am găsit un adevărat magician, uite, nu pierdeți mâinile, nu vă luptați pentru fericirea voastră și nu-i dați altora.

Dragostea magică include influențe care vizează întărirea relației dintre doi oameni, crearea de experiențe, emotiile, sentimentele care dau bucurie comunicării reciproce. Promovează dezvoltarea armonioasă a relațiilor, apariția puilor, eliminarea rivalilor și un potențial periculos negativ.

Pritorozhnye poțiuni, băuturi de dragoste (elixiruri), conspirații dragoste. Dragoste farmece.

Cred că te înșeli. Să discutăm despre asta. Scrie-mi la PM, vom vorbi.

Din păcate, din anumite motive, nu se deschid 2, 3, 4, 4, 6 părți = (

Afișează: 404 - Pagina nu a fost găsită

Aș dori foarte mult să citesc aceste articole!

Unde le pot vedea?

încercați să deschideți astfel! :)







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: