10 Motive pentru care un joker este unul dintre cele mai teribile benzi desenate de benzi desenate

Extindeți sucursala 1

Extindeți Sucursala 0

Ie scrisoarea Reginei Angliei a înviat un bărbat? Acesta este rândul.

Extindeți Sucursala 0

Și doctorul nu este atât de simplu. Toate renașterile sunt suma totală a schimbării caracterului său, ce i sa întâmplat, experiențele sale interioare și schimbările în opiniile sale asupra anumitor lucruri. Toate reîncarnările doctorului sunt legate de evenimentele trecutului său (viitor și prezent, acesta este același doctor). Deci el nu se potrivește cu adevărat acestei situații.







Extindeți Sucursala 3

Aici, mai degrabă decât reîncarnarea Doctorului, este vorba de apariția constantă a eroilor secundari deja decedați. Îmi amintesc câțiva personaje, care apar brusc din nou: ultimul om al Pământului






(o femeie în formă de piele întinsă pe un cadru - a izbucnit în primul sezon, a apărut în a doua); departe, de câteva ori doctorul le-a ucis pe toți, așa că nu - cuplul sa ascuns și a creat o armată și mai mare; Maestre, care a fost înviat în mod neașteptat.

Extindeți filiala 2

Cât despre Maestru, sunt de acord că a apărut brusc și știe de unde din iad (apropo, există o opțiune că nu a murit, căci în momentul morții a existat teleportare în jurul lui). Ultimul om din lume, părea să explice că a fost reasamblată. Daleks. Ce doctor fără Daleks?) * EX-TER-MI-NATE. - Oh.

Extindeți sucursala 1

Da, totul este explicat acolo, dar acesta este exact punctul - ei se întorc cumva, când nu vă așteptați ca ei să facă asta)

Iar Maestrul pare să fi scăpat pandantivul sau ceva de genul ăsta, dacă nu îmi schimbă amintirile.







Trimiteți-le prietenilor: