99 Recenzii ale clinicii despre teatru

Solid "patru". Sunt fericit cu clinica. Fetele sunt prietenoase la recepție. Este convenabil să lucreze în jurul săptămânii. Medicul care conduce undă de șoc, este vizibil, tipul calificat. E tot mai bine. Nu cresc politeli. Am venit, mi-am pus piciorul. Voiam să aud mai multe despre mine. Cum să trăim.







Chiar mi-a plăcut consultarea. Se vede că medicul este un profesionist. Atent la pacienți. Am primit recomandări. Dacă este necesar, voi contacta Tatiana Alexandrovna.

Am fost foarte mulțumit de serviciu. A primit consultări complete despre terapia undelor de șoc. Mi-au explicat totul. Se consideră că clinica tratează pacienții cu grijă și oferă asistența necesară. Am fost uimit de atmosfera plăcută, personalul amabil, procesul de recepție al vizitatorilor este bine stabilit, totul este la nivelul potrivit!

Sunt foarte multumit! Cel mai mare scor! Am primit ceea ce nu am putut auzi de mult timp de la alți specialiști.

5 Ortopedie
Ortopedie pediatrică

În primul rând, mi-a arătat chiar locul în care copilul este infectat. În al doilea rând, i-am explicat totul și chiar am văzut unde am avut o problemă. Sa dovedit că este necesară deplasarea vertebrelor și a kinetologiei. Poate că s-au întors fără succes la învățământul fizic, apoi, timp de câteva săptămâni, au suferit, au murit cu unguent, nu au ajutat nimic și au decis să se întoarcă la Tatyana Alexandrovna, care a fost aleasă după recenzii. Atitudine foarte bună, a vorbit cu copilul într-o limbă pe care a înțeles-o. Examinarea foarte atentă, avertizare. În plus, ne-a spus în plus despre ceea ce trebuie să acordăm atenție și ne-a dat coordonatele unde ar trebui să mergem. Evaluări pozitive despre staul de doctor merită!

Feedback despre medic.

Consultarea a fost mulțumită. Dmitri Nikolayevich a efectuat o inspecție amănunțită, a reacționat cu atenție, a dat recomandări valoroase. Sa dovedit că am o serie de contraindicații pentru terapia manuală, așa că nu am procedat.







Feedback despre medic.

Doctor excelent, Mi-a plăcut foarte mult recepția! Tatiana Alexandrovna este un adevărat profesionist al meseriei ei! Ea este prietenos, amabil ma tratat, toate sub semnul întrebării în detaliu, a explicat, a făcut recomandări, luând în considerare faptul că am nerezidentă, și a venit special la ea pentru consultare. Tratamentul prescris a fost eficient, există o îmbunătățire a bunăstării.

Feedback despre medic.

Medicul este minunat! Nu are nevoie de poze, totul îi determină ochii și face un diagnostic precis. Acum trec printr-un curs de tratament la clinică și mă simt mult mai bine. Multe mulțumiri!

Feedback despre medic.

Au fost consultate, totul este bine. Am nevoie de informații. Toate au coincis cu opinia altor specialiști. Au răspuns la întrebări. O mulțime de experiență este simțită. Doctorul a confirmat că există.

Feedback despre medic.

2 Ortopedie
Ortopedie pediatrică

Vânătaia de călcâi a fost pe baza ultrasunetelor diagnosticate ca fractură.
La numiri - 5 tipuri de proceduri, inclusiv un kinesiolog?

Feedback despre medic.

Am herniile spinării din gât. Am nevoie de un acompaniament constant pentru chiropractician pentru a îmbunătăți calitatea vieții. Irina Jurevna îmi convine complet - școala în care lucrează, îmi justifică pe deplin așteptările. M-am adresat foarte mult - timp de 10 ani - diferiților medici. Multe lucruri pe care le-am făcut greșit în aceste plimbări. Mă bucur că am ajuns la doctorul ăsta. Am ceva de comparat - Irina Yuryevna ma ales pentru mult timp. Mâinile sale vii și profesionalismul funcționează corect și oferă o ușurare. M-a ajutat și în cazul unei inflamații a articulației maxilare. Nu știu ce o poate înlocui în cazul meu. Cu placere, o recomand tuturor celor care au o hernie a coloanei vertebrale.

Feedback despre medic.

5 Fizioterapie
Shock Wave Therapy

Clinica a fost solicitată pentru terapia undelor de șoc. Vreau să notez adecvarea costului, un nivel bun de medic-fizioterapeut, o bună atitudine a personalului clinicii față de pacienții lor. Vom continua să folosim serviciile acestui centru.

Am fost consultat de alți doi medici în alte clinici înainte de asta, am decis că mă voi duce încă o dată. Deși consultarea nu a durat mult, undeva aproximativ 15-20 de minute, nu mi-a examinat, nu arata imagini RMN, dar cu toate acestea diagnosticul, pe care l-am stabilit înainte de confirmat. Mi-a plăcut, ma liniștit, a spus că nu este nevoie de o operație, părea a fi un medic competent și competent.

Feedback despre medic.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: