7 Conspirații și ceremonii pentru frumusețe

Femeile de toate vârstele au căutat elixirul tinerilor pentru că vrei să rămâi tânăr și frumos cât mai mult posibil! Au băut poțiuni rejuvenate de la diverse ierburi și pietre zdrobite, s-au îndreptat spre vindecători și ghiduri de ajutor, ritualuri de întinerire au folosit conspirații, incantații, rugăciuni.







Cremă juvenilă

Luați 25 ml ulei de măsline sau orice ulei vegetal și topiți-l într-o baie de apă 2 lingurițe. vaselină. După aceea, scoateți amestecul din foc și adăugați suc proaspăt stors de la doi morcovi. Se amestecă toate acestea cu un mixer până la netezime. Aplicați crema pe pielea curată anterior a feței și gâtului timp de 30-40 de minute înainte de a dormi, spunându-i mai întâi: "Cremă molodilny, cremă atotputernică! Păstrați frumusețea mea, dați tinereții. Să fii pentru mine acum un tânăr, frumos omor. Conspirația de repetat de trei ori.

Spălați spălările de ani

"Gudron negru și corp alb, totul se va spăla, anii mei se vor spăla, tineretul se va întoarce".

Și așa mai departe, până când săpunul din apă se dizolvă complet. Amestec puțin rece, adăugați 3 linguri. l. naturale cafea măcinată și într-o formă caldă se aplică întregului corp. Masaj. Faceți această procedură de două ori pe săptămână timp de trei luni. Rezultatul te va surprinde și te va face fericit.

Baie pentru întinerire

Pentru a arunca anii, pentru a arăta mai tânăr, acest rit va contribui la îmbunătățirea spre bine. Mai întâi, curăță-te de baie. Eliminați toate inutile, puneți în vase mici, flori proaspete, lumânări luminoase parfumate. Umpleți baia cu apă caldă, adăugați sare cu aditivi biologic activi și câteva picături de uleiuri aromatice, ylang-ylang, jojoba, portocaliu și lemn de santal. Puneți-vă în baie, spuneți vraja:







"Din această zi magică începe reînnoirea mea, întinerirea mea. Voi deveni ceea ce vreau să fiu, tineri. Vreau să-mi pierd ani de zile pentru totdeauna! Deci, fie!

Statuie puternică asupra frumuseții corpului

Citiți noaptea, în picioare goale în fața unei oglinzi de lungime întreagă (ar trebui să vă vedeți complet reflexia și să vă bucurați în momentul ritualului magic de atracția corpului vostru). Iluminarea ar trebui să fie din lumânări bisericești.

"De sus în vârf, sunt bun. Ajung în corpul meu zi de zi sănătate, flexibilitate, armonie și frumusețe. Să fie așa întotdeauna.

Pronunță cu senzație și credință profundă. Această conspirație pentru frumusețe este foarte puternică, deci este recomandat să aveți câteva zile pentru a repeta și pentru a vă adapta moral activităților magice.

Zagoyor pe frumusețea lunii pline

"Cum esti, Luna, frumoasa si blana, asa ca am o fata frumoasa si o piele delicata. Împărtășește-mi lumina ta, dă-ți mama-de-perlă. Mă duc la baie până la abur, să mă înmoaie în spumă, să coace pietrele, să tremură din căldură. Mi-ai făcut un șofer cheie.

Lăsați apa la lună plină pentru noapte. În dimineața următoare, după ce ați luat o baie și chiar mai bine după o călătorie la baie, faceți-vă apă cu apă conspiratorie.

Ritualul tranziției frumuseții de la trandafir la tine însuți

Trebuie să găsești un ou de pui dintr-un pui intern, e mai cald. Și totuși trebuie să găsești un loc în care nu ar fi un tufiș și apă curgătoare - un curs de apă, un izvor, un râu, poate chiar o fântână. Aici rupeți oul, împărțiți-l în proteine ​​și gălbenuș. Îndepărtați proteina într-o stare "pufoasă" și aplicați amestecul rezultat pe față și pe gât. După un sfert de oră, spălați cu apă curgătoare și îngropați gălbenușul împreună cu cochilia la rădăcinile trandafirului.

Ritualurile pentru a atrage frumusețea sunt multe, pe care o poți folosi - depinde de tine, dar e suficient să restabilești tinerețea și prospețimea la aspectul tău și frumusețea îți va umple caracteristicile.

Conspirația pentru a reveni la tineret

Pentru această conspirație sunt necesare două lumânări bisericești. Ritualul se desfășoară la miezul nopții, pe lună în creștere. Este necesar să stați în fața oglinzii și să luminați lumânările de pe ambele părți. Privind în oglindă, șoptește să spună:

"Într-un câmp deschis pe tronul de aur sta un înger. Îngerul are două aripi de tinerețe și frumusețe. Mă duc la înger, mă încruciș și întreb. Cădere, înger, cu aripile tale, dăruiește, înger, cu darurile tale. Tinerețe și frumusețe cu mine. Și voi veni, îngerul meu, pentru tine.

Conspirație de citit de trei ori, după care stingerea lumânărilor și îndepărtarea la următorul ritual, care poate fi repetat într-o lună.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: