5 motive pentru a nu-l mai suna pe tipul

5 motive pentru a nu-l mai suna pe tipul

Se întâmplă adesea că, fără să așteptăm un apel de la un bărbat, vrem să luăm situația în mâinile noastre. Este adevărat acest lucru?

Vreau doar să avertizez că aceste motive vor cauza o furtună de emoții și resentimente din partea doamnelor îndrăgite, vor găsi o mie de motive pentru care merită să faceți primul pas.







1. Dacă la ora convenită, tipul nu ți-a numărat numărul, NU APELĂ, o va face mai târziu, și dacă nu, atunci nu te place prea mult și deci nu ai nevoie de el.

3. Relație minunată cu un tânăr, totul este bine. De ce nu pot să-mi sun pe iubitul meu cât de mult vreau și când îmi place? Totul este elementar, de îndată ce totul intră în inițiativa voastră într-o relație, el nu va vedea scopul de a vă atinge și pur și simplu va pierde interesul pentru voi. Nu este nimic mai frumos decât un cuplu, în care tipul este pregătit pentru totul de dragul iubitului său, nu încetează să aibă grijă de ea și acordă timp și suficientă atenție.







4. El cheamă rar, vreau să-i aud vocea. Acest lucru spune doar că vrei să-i auzi vocea mai mult decât a ta, așa că nu-i placi destul de mult și chemarea în general va respinge interesul pentru tine însuți.

5. Și poate cel mai important, fără a-l chema pe tipul, nu îl umilim în nici un fel, nu-l jignim și nu rupem legătura cu el, ci chiar invers. Îi place să atingă obiective dificile, ceea ce sporește interesul față de persoana ta și adesea se întâmplă ca pro-înghețul unui tip care nu a sunat, un tip rece, să îl legăm cu el prin puterea pădurii. Ce nu puteți spune despre fete, pentru ei este stresul și o mare traumă, pentru că ceea ce poate fi mai îngrozitor este să faceți primul pas și să vă ardeți.

Urmați sfatul, nu căutați scuze pentru el, fiți iubiți.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: