4 Refuzuri privind spitalul oncologic clinic regional la adresa: Yaroslavl, strada Chkalov, 4-a

Am stat în spital de la 8 la 16 ore pentru a afla că nu există locuri de spitalizare. În acest timp, trei doctori ne-au vizitat, care ne-au spus imediat că nu există locuri: "Dar stați jos, ne vom gândi la ceva". Așa că am stat. Mama are 70 de ani. Are nevoie urgentă de chimioterapie, iar în departamentul de reparare. Puteți afla despre disponibilitatea locurilor venind la cabinetul medicului și trăim în regiune. Pe scurt, este mai ușor să stai acasă și să aștepți moartea. Uzhzhzhzhasnaya spital și medici.







Pentru a prelungi dizabilitatea, am stat în spital timp de 6 ore - o rușine! O persoană sănătoasă este greu, așa cum a trebuit pacientul.







Ei au călătorit cu mare speranță pentru ajutor, dar s-au întâlnit cu "SHOWER", Dr. Omelchenko, care a spus: "Leziunile tale sunt problemele tale", iar bunica are 90 de ani. "MULTUMESC" medicul pentru ajutor. Tel. 89159971070.

De ce încă nu faceți scintigrafie? Echipamentul este deja acolo, dar recepția nu este efectuată! Ei obligă pacienții să fie chestionați, mergi la Moscova. E ciudat.

Am stat în spital de la 8 la 16 ore pentru a afla că nu există locuri de spitalizare. În acest timp, trei doctori ne-au vizitat, care ne-au spus imediat că nu există locuri: "Dar stați jos, ne vom gândi la ceva". Așa că am stat. Mama are 70 de ani. Are nevoie urgentă de chimioterapie, iar în departamentul de reparare. Puteți afla despre disponibilitatea locurilor venind la cabinetul medicului și trăim în regiune. Pe scurt, este mai ușor să stai acasă și să aștepți moartea. Uzhzhzhzhasnaya spital și medici.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: