27 Feedback-uri despre Alertă la Moscova, Don, Shabolovka street, 34, к

Fără cupoane și o reducere frenetică în această clinică, este puțin probabil ca altcineva să meargă acum. Extragerea banilor și servicii prealabile. Nu vă recomand să instalați implanturi în această clinică. Imediat ce feedback-ul meu apare. Fiți atenți la acest lucru. Ca răspuns, multe izvoare pozitive au stropit imediat. Acest lucru a fost deja verificat. În tot acest timp, un lucru sa schimbat. Numele clinicii. Plecăm impozite aparent.







Ei fac bine, dar este foarte mult timp petrecut în fiecare vizită, este absolut imposibil să calculați și să planificați chiar și altceva pentru această zi. Medicul poate întârzia la începutul numirii. Veniți la timpul stabilit și puteți aștepta mult timp. Apoi, site-ul spune timpul de lucru la 21 de ore și se dovedește într-adevăr că puteți ajunge la medic doar în timpul zilei.

Ea a suferit tratament și proteză în alertă și rudele au adus acolo. Totul este la un nivel înalt. Competent și fiabil. Foarte mulțumit! Abordarea este aprofundată, atitudinea este bună și sensibilă. În prezent, acest lucru nu se întâlnește adesea în instituțiile medicale. Da! Și lucrul principal nu este rupt, ca în multe unități comerciale. Totul este cinstit și democratic. Prosperitate și succes!







O clinică bună! Nu-mi plac cuvintele ridicate, și oohs, ahov, dar clinica lui Alert este într-adevăr un nivel foarte bun, decent. Îmi place totul aici absolut. Mai ales încrederea că toată munca se va face calitativ și rapid.

A fost astăzi la o recepție cu un dentist cu o durere de dinți sălbatică. Sunt foarte multumit. Au vindecat absolut nu dureros. Mi-a plăcut clinica. Foarte confortabil. Personalul politicos. Mulțumesc.

Recunoștința mea față de Aleksey Pavlovich Sheriev. Proteza din față, doi dinți, a ales coroane de zirconiu. Coroanele înșiși erau gata a doua zi, dinții nu pot fi deosebiți de cei reali. Un adevărat maestru! Mulțumesc!

O clinică bună! Nu-mi plac cuvintele ridicate, și oohs, ahov, dar clinica lui Alert este într-adevăr un nivel foarte bun, decent. Îmi place totul aici absolut. Mai ales încrederea că toată munca se va face calitativ și rapid.

Sunt foarte încântat de personal. Fiica mea a fost foarte frică de medici, nu a putut convinge. Doctorii clinicii au găsit o astfel de abordare pentru ea încât ea a decis să devină dentist ea însăși)))). Mulțumesc pentru tot! Fiul a fost făcut un sigiliu - de asemenea mulțumit. Însuși aștept câteva zile să-mi fac dinții. Am decis - doar acolo. Sunt o mamă teribil de plictisitoare și o jumătate de oră doar "tiranizase" administratorul, care, politicos și cu un zâmbet dulce (și sincer))) mi-a răspuns la toate întrebările mele. Clinica are tot ce ai nevoie. Data viitoare ›







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: