Vacanțe logistică auto showroom kia în compania tsk motor Kirov

Ne cere un agent logistic
responsabilități:
- ordinea de mașini noi,
- compilarea unui stoc de autoturisme,
- controlul și distribuția, rezervarea vehiculelor,

- controlul timpului de livrare,
- colectarea și stocarea tuturor documentelor referitoare la mașină,
- acordul cu importatorul, fluxul de lucru.

Experienta in domeniul logisticii sau al serviciului clienti de la 1 an,
cunoașterea pieței auto este binevenită,
atitudine responsabilă față de muncă,
de îngrijire,
abilități de comunicare în afaceri.

\ Proiectare Nofitsialnoe, pachetului social de lucru \ ngrafik: 5/2 \ nzarabotnaya sub rezerva acordului \ nkorporativnaya celulare \ echipa tanara ndruzhny, loial conducerea \ statutul nrabota într-o companie mare (mai mult de 20 de ani pe piață), cu brand-ul prestigioasa \ nregulyarnoe de formare corporative. "

În scrisoare sau când sunați, indicați că ați citit despre locul vacant în compania TSC Motor pe findjob.ru

Salariul mediu pentru specialitatea "Explorer" din Kirov este de 45.000 de ruble.

Astăzi vacanța Explorer este cerută de mulți specialiști care au atins deja anumite înălțimi de carieră sau, deocamdată, fără experiență de lucru după antrenament. Este destul de logic ca atât ei cât și ceilalți să aibă dificultăți tradiționale în găsirea unui loc de muncă care să îndeplinească toate cerințele solicitantului de muncă. După cum arată studiul realizat de specialiști, în selecția pentru postul vacant al dirijorului din Kirov, solicitanții acordă atenție în primul rând următoarelor aspecte:

  • Dimensiunea salariilor. După cum știți, "munca poate fi plătită în mod echitabil" generos ". De aceea, în primul rând, cei care aspiră la bunăstarea financiară acordă atenție acestui aspect.
  • Modalitate de plată. „Munca în Explorer poate fi plătit cu bucata, au o formă pe bază de timp, tarifare, etc ... În acest caz, solicitantul, având în vedere“ Job Explorer pentru a selecta modul cel mai adecvat și convenabil plăților financiare, astfel „filtrarea“ propoziții nepotrivite.
  • Program de lucru. Nu este un secret faptul că astăzi, destul de des atunci când recrutează personal, angajatorii oferă nu numai tradiționale "cinci zile", ci și opțiuni alternative, în care se obține o eficiență maximă. Deci, adesea "posturile vacante își asumă posibilitatea unui program flexibil, lucrul la distanță cu vizite periodice la sediul companiei etc. Mai mult, munca la angajare a devenit posibilă. Aceasta specifică perioada în care solicitantul va fi angajat al companiei, de exemplu, dacă este necesar pe durata unui anumit proiect la scară largă.

De regulă, toate celelalte criterii pentru solicitanții care caută un loc de muncă Explorer în Kirov au o valoare individuală. În consecință, acest lucru simplifică în mod semnificativ procesul de selectare a "vacanței" optime și este posibilă stabilirea unor filtre adecvate prin parametri, ceea ce va economisi timp considerabil pentru familiarizarea cu ofertele angajatorilor.