8 Principalele femei din viața lui Filipp Kirkorov

Mama Victoria Markovna Kirkorova

8 Principalele femei din viața lui Filipp Kirkorov

Fiica lui Alla Victoria

8 Principalele femei din viața lui Filipp Kirkorov

Fosta și singura soție Alla Pugacheva

8 Principalele femei din viața lui Filipp Kirkorov

Ex-soția Alla Borisovna Pugachev Philip Kirkorov numește zeița și regina. Artiștii au trăit în căsătorie de mai bine de zece ani și continuă să mențină relații de prietenie. Artistul ia numit fiica în onoarea mamei sale și a lui Alla Pugacheva, care vorbește elocvent despre locul din inima fostei soții a lui Kirkorov.







Cel mai bun prieten și "sora" Christina Orbakaite

8 Principalele femei din viața lui Filipp Kirkorov

Așa sa dovedit că în familia mare, fericită și non-standard a lui Alla Pugacheva, fiica ei, Christina, era doar cu cinci ani mai tânără decât tatăl ei vitreg Philip Kirkrov. Cantaretul consideră Orbakayte (cu care, în opinia artistului însuși, a crescut împreună) cu sora și prietenul cel mai apropiat:







Născătoarea copiilor cântărețului Natalia Efremova

8 Principalele femei din viața lui Filipp Kirkorov

Copiii mama ai lui Philip Kirkorov au numit femeia de afaceri din Moscova, Natalia Efremova. „Mama Natasha“ - nasa lor, un prieten apropiat al cântăreței, cu care a cunoscut pentru mai mult de zece ani. Odată ce Natalia era proprietarul unui magazin mare din centrul capitalei, unde artistul vizitat de multe ori, sa întâlnit acolo. Ca rezultat, sa mutat departe de afacere și și-a dat rolul de "păstor al vetrei" în casa artistului.

Mătușa Mari Filippovna Kirkorova

8 Principalele femei din viața lui Filipp Kirkorov

Prieten apropiat și mușchi Ani Lorak

8 Principalele femei din viața lui Filipp Kirkorov

«Soția turnească» dansatoare Alexander Sivkov

8 Principalele femei din viața lui Filipp Kirkorov

Programul „Secretul unui milion de“ Philip comun cu prezentatorul TV Lera Kudryavtseva secretele lor. Studioul a apărut, de asemenea, balerină Alexander Sivkova-l că mass-media numit recent artist de turism al soției sale. "Sasha are mereu ceva de vorbit, este o fată inteligentă și bine citită. Sasha a jucat acum în noul meu videoclip. Avem scene destul de cinstite acolo. Și, aparent, filmările din filme au lovit presa. E o fată frumoasă, estică, puternică. E o astfel de patsanka! Îmi plac femeile puternice, sunt hărțuită. Mama mea era principalul în familie, atunci Alla era principalul în familie. Acum am o mătușă și mârâie, de asemenea, la mine ", a spus artistul.

Colectivul editorial al Passion.ru îl felicită pe Philip Kirkorov pentru jubileul său și dorește succesele creative ale artistului!

Foto: Instagram, Alexandra Pogiba, Global Look Press







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: