68 Recenzii de policlinici din Rusia la Moscova, таганский, нижгородская улица, 28

O recunoștință uriașă Vorobyeva E. Yu. Am înregistrat-o la recomandarea unui prieten, acum nu-mi pot imagina nici un alt ginecolog. Chiar și când am rămas fără asigurare în această clinică, mă duc la ea pentru bani. Foarte plăcut, întotdeauna totul va întreba, studia foarte atent totul, atitudinea este foarte apropiată. Și tratamentul principal vă ajută! Sunt sigur la doctor la 100%! Îi sfătuiesc pe toată lumea, poți să mergi o dată și să înțelegi totul! Indicatorul este încă un record pentru Vorobyova! Pentru medicii buni. Data viitoare ›







Multe mulțumiri medicului-endoscopistului Opaleichuk (îmi pare rău dacă am făcut o greșeală în scris). A fost necesar să se facă o colonoscopie și o gastroendoscopie. Doctorul este de aur! Astfel de proceduri complexe face ea foarte delicat și ușor. Există ceva de comparat și sa întâmplat și cu alți medici. Prin urmare, vă recomand că toată lumea, dacă este nevoie, să meargă numai la ea.

Vreau să mulțumesc ginecologului policlinicii FNS lui Lyudmila Alekseevna Tikhonravova. Expertul este o femeie competentă, cu experiență, inteligentă, fluentă în toate metodele moderne de examinare (inclusiv ultrasunete).

Sunt observat la policlinica Serviciului Federal Federal pentru VHI. În special, mă duc la dentist doar pentru a Nevski MS doctor tânăr, dar mâinile cresc de unde ai nevoie de un foarte sensibil și precis, cu banii în zadar nu să divorțeze, explică totul și argumentează de ce face acest lucru sau că.

Ginecologul mi-a făcut diagnosticul (eroziunea colului uterin) și mi-a spus că ar trebui să fiu tratat. Preț 20 000, plătește-i, iar dacă e casier, atunci lasă casierul să te trateze. Am adresat altor ginecologi, au spus că nu există eroziune. Un astfel de medic nu are un loc în medicină, ci un loc pe piață pentru comerț.

Soțul are o întâlnire cu urologul Koblikov, acest doctor miracol este 2! Uzi NU a văzut un chist în scrot! (O săptămână, iar în această perioadă chistul nu poate doar să crească, adresată altei instituții, unde a găsit un chist, să zicem, că toate călătoriile au fost libere, în cadrul politicii și motivul pentru care să minți medicii nu aparent Koblikovu în cadrul politicii nu funcționează, poate este necesar să se plătească biroul ??) are iluzii (a simptomelor! în opinia sa, a spus că chlamydia fața soțului ei. acum, imaginați-vă dacă cineva din familie nu este foarte mult. Următoarea ›

Adânc înfuriate de comportamentul ginecologului Tikhonravova. La începutul recepției, vorbind la pacient, despre cât de obosit și în curând recepția s-ar termina este înălțimea impudentei. El critică numirile anterioare ale altor medici și vă sfătuiește să citiți enciclopedia medicală cu privire la întrebările despre boală. Pentru medic vin oameni de diferite profesii, departe de medicină. Nu trebuie să știe terminologia medicală. Medicul trebuie să explice totul pacientului într-o limbă accesibilă și să răspundă la întrebările care îl îngrijorează. Și acești medici ca. Data viitoare ›







Bună ziua! Timp de mai mulți ani, du-te la clinica, medicii de calificare excelenta, toate la un nivel decent. DAR (!) În ultima mea vizită la biroul dentist, după procedura prevăzută de, am văzut că aparatul de fotografiat este instalat în cabinetul direcționat către scaunul în care pacientul stă. Pe ce motive vedeți pacienții în clinică la numirea unui medic? Nu am fost avertizat despre ea! Nu mi sa cerut consimțământul scris. Aceasta este o încălcare directă a art. 23 din Constituție. Data viitoare ›

De ce ești la parter la spitalul de tratare a apei sărind de tutun, ca într-o cameră de fumat. Nu fumez și ședințe mirosind această groază nu este absolut obligatorie, mai ales pentru banii mei. Când se va opri această rușine?

Policlinica este bine dotată cu echipamente și specialiști, dar, din păcate, nu oferă consultanță privind alergologia și hematologia. De ce?

O recunoștință uriașă Vorobyeva E. Yu. Am înregistrat-o la recomandarea unui prieten, acum nu-mi pot imagina nici un alt ginecolog. Chiar și când am rămas fără asigurare în această clinică, mă duc la ea pentru bani. Foarte plăcut, întotdeauna totul va întreba, studia foarte atent totul, atitudinea este foarte apropiată. Și tratamentul principal vă ajută! Sunt sigur la doctor la 100%! Îi sfătuiesc pe toată lumea, poți să mergi o dată și să înțelegi totul! Indicatorul este încă un record pentru Vorobyova! Pentru medicii buni. Data viitoare ›

Multe mulțumiri medicului-endoscopistului Opaleichuk (îmi pare rău dacă am făcut o greșeală în scris). A fost necesar să se facă o colonoscopie și o gastroendoscopie. Doctorul este de aur! Astfel de proceduri complexe face ea foarte delicat și ușor. Există ceva de comparat și sa întâmplat și cu alți medici. Prin urmare, vă recomand că toată lumea, dacă este nevoie, să meargă numai la ea.

Vreau să mulțumesc ginecologului policlinicii FNS lui Lyudmila Alekseevna Tikhonravova. Expertul este o femeie competentă, cu experiență, inteligentă, fluentă în toate metodele moderne de examinare (inclusiv ultrasunete).

Sunt observat la policlinica Serviciului Federal Federal pentru VHI. În special, mă duc la dentist doar pentru a Nevski MS doctor tânăr, dar mâinile cresc de unde ai nevoie de un foarte sensibil și precis, cu banii în zadar nu să divorțeze, explică totul și argumentează de ce face acest lucru sau că.

Întrebări pentru organizație

Bună ziua! Timp de mai mulți ani, du-te la clinica, medicii de calificare excelenta, toate la un nivel decent. DAR (!) În ultima mea vizită la biroul dentist, după procedura prevăzută de, am văzut că aparatul de fotografiat este instalat în cabinetul direcționat către scaunul în care pacientul stă. Pe ce motive vedeți pacienții în clinică la numirea unui medic? Nu am fost avertizat despre ea! Nu mi sa cerut consimțământul scris. Aceasta este o încălcare directă a art. 23 din Constituție. Data viitoare ›

Este instalarea unui sigiliu de heliu un serviciu plătit pentru veteranii Serviciului Federației Federale și pacienții unei policlinici cu 15 ani de experiență? Dacă da, cât costă? Instalația scumpă instalată anterior a scăzut aproximativ șase luni mai târziu.

Bună ziua! Pot să mă duc la encefalografia de sâmbătă pentru GPDD? Și cât va costa? Și, de asemenea, puteți trece întregul examen medical pentru GPDD? Mulțumesc.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: