40 Lucruri care îi excită pe bărbați - sursa bunei dispoziții

LK-4D4-rață de mult timp este timpul pentru a merge suge x * th moron bucată

Bine, m-am dus să beau yaga și să-mi înregistrez butașii, apoi să mă lase să mă ascult între junioarele de la gară, mâine după-amiază







Da dx * d cu ei .. a doua zi vei scrie la kavonit ..

kkras matimateku crea unul))))) este necesar să se ISCH rusă și litilatulu face vosche ciudat rău cu ei până dimineața, probabil, nu va avea timp să înțeleagă sarcinile și atvetit întrebări)

Aici este cupa verde.
Mergeți la școală și mergeți la școală mâine.

noi nu cunoaștem astfel de cuvinte, avem un robinet și picătură

Și ce zici de bere și de țigară?

elev de liceu! bydlyaki a plecat după 9)

ne-am trezit, iar redneckii încă plantează Baltic-9 și fumătorii

jaguar pentru vip, înțelegi?)

în curând kanekuly, voi fi capabil să se plimba cu jaguar între garaj mai mult :)

Bună, bine, avem o zi liberă))))))

și zi bună pentru tine

Băieți, bună după-amiază. )

Ggg, am un tata deja rahat despre schiz despre pensie. Vaughn, pregătește-te pentru pensie, un an va rămâne, va crește pentru un an
Eh, cu pensia avem aceeasi durere. NFP M-am intalnit, in raftul meu. Oricare ar fi, cel puțin ca ceva pentru a depăși rata proiectată a inflației va necesita o suplimentare de 20 de mii de vkidyvat, precum și pus în discuție și nu spune dacă banca este de 90, nu există nici bani, dar tu ești acolo, pentru a primi 50 de cenți pe cartea BEAC :(








Rasul este râs, eu sunt gata vkidyvat bani pentru pensie este aceeași pendosy, dar Beal, vreau să călătorească doar Poher pentru a persoanelor în vârstă nu moare :(

vrem să ridicăm vârsta de pensionare. Da, nu traiesc destul de mult! se pare că pensionarii nu sunt necesari pentru țară, aceasta este legea pe care au decis să o scape de ei. bine, în același timp buzunar câteva miliarde de mine, și apoi țipa .. suntem săraci. dă-ne din Uniunea Europeană denyuzhku


Lucrez informal. Iată cum pot câștiga un minim de 25 de ani? Ei bine, cum?

Ai dreptate pentru politică. Poate că am fost norocoși, dar ei sunt atât de gata pentru că conducătorii lor deja s-au întâlnit. Ei bine, și blasfemie, dacă puterea de tâmpit, noi în Rusia, fură doar, și acolo încă oamenii nu dau pace. Și de ce, dracu, războinicul devine un inginer bun la nivelul unui doher în cele mai bune vremuri ale Ucrainei.

dar suka bl nu asta

Cei dintre dvs. au lucrat mult timp în Rusia. Adesea, în lucrarea sa, sa întâlnit cu adjudecanții din Ucraina. Da, cu șeful biroului de proiectare a lucrat, același om înființat, din cauza idioților aflați la putere, acum nu are un scaun moale și o muncă bună. Călăriți navele pe scuterul de la nord. Familia a rămas acasă. Nu vrea să se miște. A rămas o cabană cu trei ruble, iar soția sa a lucrat în școală, bine, și un mic copil.

acum să fii un anahdot nenorocit

Nu știu că în Rusia, acei oameni care lucrează pentru dvs., scrieți, atitudine normală, toată această politică nu le pasă, totul este bine, pe de altă parte, vă uitați la mass-media, nu puteți merge în Rusia. acolo ucraineni nu le place, trata ca o vite, pe scurt, pula veți înțelege







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: