4 Refuzuri privind spitalul clinic de la Saint Bows la adresa St. Petersburg g, strada din fontă, 46

Cu un sentiment de mare recunoștință

Sunt de acord cu revizuirea anterioară, spitalul de pacienți scutură bani pentru orice manipulare: vrei medicamente de înaltă calitate, cumpăra-te singur, au doar ieftine și se pare că sunt ineficiente. Personal, nu am fost crescut pentru bani înainte de operație, dar am auzit povesti similare de la vecini în sală. Dar am vrut să spun altceva. M-am dus la departamentul de urologie pentru a vedea doctorul Burlak Oleg Olegovici. Un medic excelent și o persoană foarte parțială. De câte ori l-am torturat cu întrebările mele de sănătate, ascult și dau mereu recomandări. Data viitoare ›







Ei s-au oferit să meargă la acest spital cu un atac de fibrilație atrială. Cardiologul nu se afla în spital. Medicamentul necesar, deși cordaronul pentru intrare / introducere nu este exotic. Cu toate acestea, draga terapeut a spus că dacă medicamentul era disponibil, îi era frică să o folosească. Același medic nu cunoștea numele de medicamente complet neexotice care sunt acceptate în prezent, și cu un interes deosebit a căutat informații pe Internet (poate folosi Internetul, mulțumesc lui Dumnezeu). La întrebarea pacientului: "Nu este suficient." Mai mult ›

În spital, medicii eliberează în mod deschis banii pentru operațiuni. De exemplu: putem face gratuit o operație de bandă, cusătura va fi așa cum va fi, pentru 10.000 putem face loparoscopia (este o operațiune planificată, care ar trebui să fie făcută gratuit). Aveți posibilitatea să schimbați lenjeria numai cu un scandal (este mai ușor să vă aduceți), toți pacienții cumpără seringile. Se pare că medicii nu consideră că este necesar să plătească pentru salariile lor. Dacă nu există bani, atunci o vor face într-un fel, apoi se va dovedi că medicul a bătut.







Cu un sentiment de mare recunoștință

Ei s-au oferit să meargă la acest spital cu un atac de fibrilație atrială. Cardiologul nu se afla în spital. Medicamentul necesar, deși cordaronul pentru intrare / introducere nu este exotic. Cu toate acestea, dragă medic a spus că în cazul în care medicamentul a fost disponibil, utilizați-l speriat. Același medic nu cunoștea numele de medicamente complet neexotice care sunt acceptate în prezent, și cu un interes deosebit a căutat informații pe Internet (poate folosi Internetul, mulțumesc lui Dumnezeu). La întrebarea pacientului: "Nu este suficient." Mai mult ›

Sunt de acord cu revizuirea anterioară, spitalul de pacienți scutură bani pentru orice manipulare: vrei medicamente de înaltă calitate, cumpăra-te singur, au doar ieftine și se pare că sunt ineficiente. Personal, nu am fost crescut pentru bani înainte de operație, dar am auzit povesti similare de la vecini în sală. Dar am vrut să spun altceva. M-am dus la departamentul de urologie pentru a vedea doctorul Burlak Oleg Olegovici. Un medic excelent și o persoană foarte parțială. De câte ori l-am torturat cu întrebările mele de sănătate, ascult și dau mereu recomandări. Data viitoare ›

În spital, medicii eliberează în mod deschis banii pentru operațiuni. De exemplu: putem face gratuit o operație de bandă, cusătura va fi așa cum va fi, pentru 10.000 putem face loparoscopia (este o operațiune planificată, care ar trebui să fie făcută gratuit). Aveți posibilitatea să schimbați lenjeria numai cu un scandal (este mai ușor să vă aduceți), toți pacienții cumpără seringile. Se pare că medicii nu consideră că este necesar să plătească pentru salariile lor. Dacă nu există bani, atunci o vor face într-un fel, apoi se va dovedi că medicul a bătut.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: