38 Opinii despre comunitatea actorilor taganki la москва, таганский, земляной вал street, 76

Multe mulțumiri pentru piesa "Forgetting Herostrat"! Pe o scenă mică, o astfel de acțiune uriașă, întreaga lume! O mulțime de descoperiri scenografice interesante și la locul, principalul lucru! Actori în majoritate - foarte talentați și. naturale. Pentru a fi sincer, doar personajul principal nu le-a plăcut, un fel de rău de neînțeles (nu de rol) băiat. Mi-a plăcut păzitorul și regele de neegalat (sau nu este rege, ci un conducător, iartă-mă). De la final - în plină plăcere! Vă mulțumim din nou.







Sa dus la piesa "O poveste foarte simpla". Mi-a plăcut cu adevărat, soția mea a fost dezamăgită puțin, dar, în general, biletul meu costă. Și puteți râde în același timp și subiecte serioase sunt atinse, astfel încât să vă gândiți la asta și să deveniți trist! Vă recomandăm. Teatrul în sine este destul de decent în ceea ce privește mediul și organizarea. Multe generații mai vechi (mi se părea că undeva dau bilete preferențiale).

Aș dori să mulțumesc tuturor celor care au scris observații. A decis să meargă la teatru, să citească cu atenție recenziile și sa dus la piesa "Chao". Pur și simplu în plăcere. Emoțional, strălucitor, uluitor, marea romantismului pozitiv, infinit. Și există moralitate. Piesa oferă spațiu pentru reflecție despre viața noastră. Clasa! În general, dacă vă gândiți în continuare la alegere, nu ezitați. Du-te și nu vei regreta. Dacă doriți doar să vă relaxați, relaxați-vă și râdeți cu inima. Și am fost cu un tânăr, și el chiar mi-a plăcut.

Un teatru bun, cu o distribuție bună, aproape de metrou (care nu este neimportant), iar lângă el există o brutărie cu rulouri preferate :). Ca și faptul că după spektavley distribuie bilete cu preț redus la următoarea setare (prețul biletului -. 300 ruble), cu toate că biletele fără locuri, dar în sala sunt întotdeauna locuri goale, astfel că placa nu este o problemă. Spectacolele sunt live, cu un complot, nu doar pop.

Eu vin doar pentru jocul încântător și ingenios al actorilor. Acest actor de teatru și film - este doar delicios! Vă sfătuiesc cel puțin o dată să veniți și să înțelegeți pentru dvs. dacă îi place sau nu. Teatrul nu este pretențios, dar actorii joacă mai bine decât în ​​același teatru. Pușkin.

Unul dintre cele mai bune teatre! Întotdeauna aplaudăm în picioare. Un repertoriu bogat și bine ales, incluzând producții testate în timp, bine-cunoscute și noutăți constante. Teatrul este interpretat de actori minunați, iar din nou trupa este selectată atât din celebrități, cât și din tinerele talente. Poziția teatrului, însă, nu este foarte convenabilă, dar merită! Bufetul este bun, o alegere destul de diversă pentru o cafenea de teatru, la prețuri destul de decente. Sala este bine ventilată, nu înfundată. Singurul lucru. Data viitoare ›

Nu ma duc la cei care iubesc teatrul, care nu rateaza o singura premiera, dar imi place teatrul si intotdeauna vizitez cat de repede pot. Unul dintre teatrele mele preferate este comunitatea actorilor Taganka. Există întotdeauna o selecție foarte bună de producții - comedii, drame, istorie și timpuri moderne - pentru fiecare gust și dispoziție. Remarcabile actori, cameră foarte confortabilă și, în același timp, trebuie remarcat, prețuri destul de democratice pentru bilete. Despre jocul actorilor și regizorului - un cuvânt separat. Sunt. Data viitoare ›

Unul dintre teatrele mele preferate, în fiecare spectacol sunt actori și actrițe foarte interesante talentați. Puteți alege întotdeauna ceva din repertoriu. Ceea ce este important pentru mine este locația convenabilă lângă stația de metrou, iar stația Taganskaya însăși este în centru. În timpul iernii, când devine devreme întuneric, vin adesea aici, pentru că după absolvire trebuie să ajung la casă.

Pentru a vă spune adevărul, când am intrat în hol și am văzut peisajul, am fost atât de impresionat de abordarea calitativă a producției. În timp ce așteaptă acțiunea propriu-zisă, se presupune că jocul și să îndeplinească așteptările actorilor, dar mai departe această lucrare vizionat, cu atât mai mult am dat seama că minunea nu sa întâmplat. După întrerupere, pentru a fi sincer, am vrut deja să mă întorc acasă. Ei bine, de ce aglomera o astfel de lucrare pentru oricine acțiuni inutile pe scenă, calculate pentru efectul extern! Cine avea nevoie de aceste lămpi de kerosen pe scena (deja 10 bucăți). Data viitoare ›







Consiliul Veteranilor a oferit bilete la teatru, la invitația la Vysotsky, unde prețul biletului era de 100 de ruble. Am venit cu o oră înainte de începerea spectacolului pentru a răscumpăra biletul și ne-au anunțat la checkout că biletele pentru 100 de ruble. nr. Puteți cumpăra pentru 300 de ruble. Și l-au vândut pe ultimul rând. Starea de spirit a fost stricată. De ce înșela persoanele cu dizabilități, deoarece prețul biletelor s-a convenit în avans.

Pentru o lungă perioadă de timp am vrut să ajung la teatru, despre care vorbesc atât de mult, în cele din urmă, am ales piesa "Despre Fedot-Sagetator". După ce l-am familiarizat în prealabil cu distribuția, am fost din nou convins că trebuie să plec. Am venit la teatru într-o stare bună, spectacolul a început, totul a fost bine, până în momentul în care țarul * a apărut pe scenă. Spre surprinderea mea, în loc de Andrei Kaikov declarat, regele a jucat un alt actor, încă nu înțeleg cine. Jucat, dacă poți spune asta, dezgustător, jumătate din text, chiar și mare. Data viitoare ›

În primul rând, teatrul nu poate arăta așa. E doar un garaj de cărămidă roșie. În pasajul subteran este mai confortabil. Am urmărit "milionarul" - nu mi-a plăcut! Actorii (dacă la toți actorii) au fost reluate, răsucite și nu se potriveau imaginii cu rolul. Terenul este zero, mediocru. Epilogul este monstruos. glume despre Rusia, în stilul de marasmus de pensionare. Acest teatru este închis pentru totdeauna.

Scuzați-mă, dar să veniți la teatru cu bilete fără scaune - cel puțin ciudat. În această sâmbătă am văzut oameni care s-au aglomerat în culoar și nu știau unde să se poticnească. și a sărit de la un loc la altul, pentru că unul sau altul - a fost angajat într-un bărbat care a cumpărat un bilet pentru acest loc.

Dacă nu era pentru jocul actorilor, nu aș merge acolo. Serviciul nr. Distribuitorii de bilete se află la ieșire personal. Există câteva bilete scumpe, este mai ușor să mergi la unul mare. Deci, acolo, de asemenea, obhamyat, dacă vă întrebați cum să vă găsiți locul. Pe scurt, mizeria. Dar nimic nu distruge starea de spirit ca un serviciu rău pentru banii lor.

Am fost aici o dată înainte de un incident: biletul a fost scris în timpul începutul spectacolului, la 17:30, bine am ajuns, chiar înainte de un pic, a așteptat o mușcătură la un local al lui McDonald, vine la ușă, și acolo malyshnya unele (10 ani) - se pare că a început jocul copiilor la acest moment. Nu înțelegem nimic, ajungem la checkout - sa dovedit că eroarea a ieșit, iar timpul biletului a fost incorect, de fapt spectacolul de la ora 19:30! Am fost foarte suparati, desigur. Vă mulțumim cel puțin în box-office în liniște acceptat. Data viitoare ›

"Poțiune de dragoste". Salutări tuturor. Sincer, am fost dezamăgit. Aceasta nu a fost prima mea, din fericire, "cunoștință" cu teatrul, altfel nu aș fi printre cunoscătorii teatrului. Astfel de vulgaritate și glume la nivelul de serii TV ieftine și "gumă" nu se aștepta. În original, poate acest joc este minunat, dar nu într-o astfel de viziune cu câteva cuvinte, glume sub centură și alte trăsături caracteristice ale timpului nostru. Cultul de personalitate Polizemako nervos tot jocul, eu nu îl consider un actor rău, dar. Data viitoare ›

A scos banii în zadar. Sentimentul este doar de a deflama bani. Separați "mulțumirile" administratorilor pentru rudele și rudetea lor. Nu lovi mai mult acolo.

Multe mulțumiri pentru piesa "Forgetting Herostrat"! Pe o scenă mică, o astfel de acțiune uriașă, întreaga lume! O mulțime de descoperiri scenografice interesante și la locul, principalul lucru! Actori în majoritate - foarte talentați și. naturale. Pentru a fi sincer, doar personajul principal nu le-a plăcut, un fel de rău de neînțeles (nu de rol) băiat. Mi-a plăcut păzitorul și regele de neegalat (sau nu este rege, ci un conducător, iartă-mă). De la final - în plină plăcere! Vă mulțumim din nou.

Pentru a vă spune adevărul, când am intrat în hol și am văzut peisajul, am fost atât de impresionat de abordarea calitativă a producției. În timp ce așteaptă acțiunea propriu-zisă, se presupune că jocul și să îndeplinească așteptările actorilor, dar mai departe această lucrare vizionat, cu atât mai mult am dat seama că minunea nu sa întâmplat. După întrerupere, pentru a fi sincer, am vrut deja să mă întorc acasă. Ei bine, de ce aglomera o astfel de lucrare pentru oricine acțiuni inutile pe scenă, calculate pentru efectul extern! Cine avea nevoie de aceste lămpi de kerosen pe scena (deja 10 bucăți). Data viitoare ›

Consiliul Veteranilor a oferit bilete la teatru, la invitația la Vysotsky, unde prețul biletului era de 100 de ruble. Am venit cu o oră înainte de începerea spectacolului pentru a răscumpăra biletul și ne-au anunțat la checkout că biletele pentru 100 de ruble. nr. Puteți cumpăra pentru 300 de ruble. Și l-au vândut pe ultimul rând. Starea de spirit a fost stricată. De ce înșela persoanele cu dizabilități, deoarece prețul biletelor s-a convenit în avans.

Sa dus la piesa "O poveste foarte simpla". Mi-a plăcut cu adevărat, soția mea a fost dezamăgită puțin, dar, în general, biletul meu costă. Și puteți râde în același timp și subiecte serioase sunt atinse, astfel încât să vă gândiți la asta și să deveniți trist! Vă recomandăm. Teatrul în sine este destul de decent în ceea ce privește mediul și organizarea. Multe generații mai vechi (mi se părea că undeva dau bilete preferențiale).

Pentru o lungă perioadă de timp am vrut să ajung la teatru, despre care vorbesc atât de mult, în cele din urmă, am ales piesa "Despre Fedot-Sagetator". După ce l-am familiarizat în prealabil cu distribuția, am fost din nou convins că trebuie să plec. Am venit la teatru într-o stare bună, spectacolul a început, totul a fost bine, până în momentul în care țarul * a apărut pe scenă. Spre surprinderea mea, în loc de Andrei Kaikov declarat, regele a jucat un alt actor, încă nu înțeleg cine. Jucat, dacă poți spune asta, dezgustător, jumătate din text, chiar și mare. Data viitoare ›

Aș dori să mulțumesc tuturor celor care au scris observații. A decis să meargă la teatru, să citească cu atenție recenziile și sa dus la piesa "Chao". Pur și simplu în plăcere. Emoțional, strălucitor, uluitor, marea romantismului pozitiv, infinit. Și există moralitate. Piesa oferă spațiu pentru reflecție despre viața noastră. Clasa! În general, dacă vă gândiți în continuare la alegere, nu ezitați. Du-te și nu vei regreta. Dacă doriți doar să vă relaxați, relaxați-vă și râdeți cu inima. Și am fost cu un tânăr, și el chiar mi-a plăcut.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: