22526 Lipstick "magic of color" - înregistrare în oriflame


Vrei ca zâmbetul tău să obțină titlul "cel mai drăguț și mai fermecător"? - Acest lucru este posibil datorită rujul „Color Magic“, care, datorită formulei speciale de hidratare hidratează și protejează buzele drăguț, și o mare varietate de culori vă oferă o mulțime de distracție și puteți roti-le în orice ordine, în funcție de situație. Structura include ulei de jojoba si avocado, precum și extracte de goji, care va fi mai mult și hrănește buzele cu vitamine.







Nume produs: Lipstick "Magic of color"
Oriflame: 22526
Preț: 230 ruble
Greutate: 0,05 grame
Evaluare: 4.5 out of 5 (489 voturi)
Puncte bonus: 7

Nuanțe: (Nume - cod)

Misterios Fuchsia - 22531
Shining Pink - 22528
Charmul piersicilor - 22526
Purple violet - 22532
Clover înflorit - 22530






Terracotta Chic - 22537
Petal de Sakura - 22527
Sucul de caise - 22534
Ripe Raspberry - 22533
Copper roșu - 22539
Bright Coral - 22536
Bujor minunat - 22529
Inghetata de inghetata - 22538

Lista de ingrediente: parfum, talc, extract de fructe chinense lycium, ulei Simmondsia chinensis de semințe, rezultatele de foraj de petrol gratissima, acetat de tocoferil, calciu, siliciu, acid citric, ulei vegetal hidrogenat, izopropil lanolat, tocoferol, ceară carnauba, alumină, CI 15850, CI 77491, Ci 42090

Recenzii despre rujul "Magic Colors":

Gulnaz Validova - client:
Ruj foarte blând, care se potrivește perfect pe buze și se simte. O paletă magnifică și extinsă, probabil singurul ruj care are atât de multe nuanțe. Este convenabil să se aplice și să se păstreze mult timp. Îi recomand, așa cum o folosesc și eu.

Kulckutdinova Isabella Viktorovna - consultant:
Cel mai bun ruj din Oriflame este atât în ​​calitate, cât și în aplicații convenabile, în rezistență și ca răspuns la feedback-ul clienților mei.
Da, te uiți la ratingul 4.5 din 5 și cred că ar fi putut fi mai mare, doar unii au pus o minge pentru faptul că rujurile nu sunt uneori în stoc. Adesea iau imediat o cantitate mare, dacă există o acțiune sau o vânzare.

Alte știri corelate:







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: