181 Feedback pe ravis la roshino pos, strada lenina, 11-a

Purtau aripile din marinada! Delicios, minte! Și este de asemenea convenabil ca ele să fie împărțite în părți! Nu fii murdar! Mulțumesc. Așteptăm produse noi.

Am decis sa cumparam un pui cu fata si sa coacem in cuptor, dupa achizitionare am venit acasa pentru a deschide pachetul si aproape ca am iesit din drum si l-am intors la magazin. Vânzătorul chiar și cu indignare a spus că este normal să se clătească, bine, sigur, înseamnă că bastoanele sunt norme. Altă dată, așa cum a fost de la locul de muncă și a decis să cumpere pelmeni, cred că, chiar dacă nu sunt putredi cu siguranță! Am cumpărat două pachete diferite de elită, cum ar fi așa-numitele alte diete. Așa că găluștele și cele și cele sunt imposibile, ca de pui. Data viitoare ›







Am lucrat pentru această firmă. Acolo, bunurile vin cu bordură și nu scrie nimic. Tot ce nu este vândut este scris pentru vânzători. Cârnați se usucă, frigul iese și vânzătorii plătesc. Există astfel de deficite. Nu după voința lor, vânzătorii încearcă să închidă aceste găuri. Am lucrat o săptămână și am plătit.

În cu. Kunashak, a deschis un magazin "Ravis", și plăcut surprins atât de preț și de calitate, produsele sunt mereu proaspete, foarte gustoase! Magazinul este întotdeauna ordonat și curat! Vânzător foarte prietenos, cinstit și responsabil de Ramil! Îmi place să cumpăr arome din acest magazin!

Vreau să mulțumesc conducerii Kamensk-Uralsky! Sunt un client regulat, locuiesc pe Sq. Gorki, mă duc adesea la magazinul tău pe Gagarin - fetele sunt foarte simpatice, vor sfătui întotdeauna, chiar dacă banii nu sunt suficienți - au încredere că o voi aduce! Produsele sunt întotdeauna proaspete și cel mai important - la prețuri accesibile! Chiar și astăzi m-am dus - nu era nici o lumină în magazin, fetele mi-au vândut, deși în alte magazine, lângă mine, tocmai nu m-au lăsat să intru! Chiar i-am mulțumit fetelor din cartea de oferte! Vă mulțumim foarte mult pentru angajații dvs. și pentru produsele dvs.!

Draga conducere, de ce a eliminat vânzătorul Olga de la Karl Marx? Olga, vânzător foarte bun, aș putea face o cumpărare chiar la ora 8 dimineața, în acest moment plec de la serviciu. Olya nu va ieși niciodată, se întâlnește cu un zâmbet. Recent de lucru, am mers la magazin, am fost invitat cu rudenie să părăsească magazinul. Mulți cumpărători au observat dispariția lui Olga. E concediată? Sau a fost transferată la alt magazin? Acum suntem raspunsi in magazin, "Nu-mi place, nu pleca, nu mai functioneaza aici!"

Îmi place producția de "RAVIS", foarte gustoasă, proaspătă, mai ales serverele cu brânză. Fără tine, vom muri de foame. Puii sunt proaspeți. Ficatul de pui este minunat. Vă mulțumim foarte mult pentru produsele de calitate, delicioase.

Sunt un cumpărător regulat al lui OOO Ravis. Cumpar produse de aceasta firma de mai multi ani. Vreau să mulțumesc vânzătorilor magazinului de la intersecția dintre Victory Avenue și 40 de ani de Victorie, femeile bune vor fi oferite, glumite, drăguțe să meargă. Îi sfătuiesc pe toți!

De la începutul deschiderii magazinului dvs. de companie în Kamensk-Urali, am fost plăcut surprins de prețurile dvs. Primul magazin a fost deschis pe Kunavina 24, am fost un client frecvent în acest magazin. A lucrat o femeie foarte frumoasă pe nume Olga Akhmatova. Ea este întotdeauna foarte politicoasă cu clienții, îngrijită, ordonată și nu înșeală niciodată. Magazinul avea întotdeauna o ordine ideală, vitrinele sunt curate, toate produsele sunt întotdeauna proaspete. Dar, în momentul de față, Olga a fost transferată într-un alt magazin, eu și asta este. Data viitoare ›

Vreau să-mi exprim recunoștința față de unul dintre vânzătorii lui Ravis. Multe mulțumiri pentru Irina, care lucrează în magazin de-a lungul străzii Cherkasskaya, 5. A lucrat anterior la un alt magazin din Ravis, de-a lungul străzii Stalevarov. Am mers la ea pentru alimente, mai întâi la Stalevarov, iar acum mergem la Cherkasskaya, 5. Irina este mereu prietenoasă, știe toate produsele, e drăguț să vii la ea, e drăguță să cumperi. Vreau să îi urez Irinei tot ce este mai bun în viața ei personală și de muncă. Vă mulțumesc foarte mult!

Anul iau produsele lui Ravis.) Și foarte mulțumit! Aripile, coapsele, coapsele întotdeauna proaspete, cârnații, cârnații sunt doar minunați, întreaga familie este ascunsă pentru ambele obraji! Multumesc pentru bunatatile, Ravis!;)

Nu există niciodată nici o carne fără o os pe kebabul shish! Ei înțeleg repede ce spun vânzătorii, de ce nu comandă mai mult, adică aduce mici sau cum. În după-amiaza nu ajungem niciodată, și nu este doar într-un singur magazin, ci în toate, este foarte frustrant și nu ne face confortabil! Cu ocazia calității de remarci nu este prezent, mereu producție proaspătă, și că cineva a cumpărat nu atât de proaspete, este mai rapid o supraveghere a vânzătorilor!

Am decis sa cumparam un pui cu fata si sa coacem in cuptor, dupa achizitionare am venit acasa pentru a deschide pachetul si aproape ca am iesit din drum si l-am intors la magazin. Vânzătorul chiar și cu indignare a spus că este normal să se clătească, bine, sigur, înseamnă că bastoanele sunt norme. Alta data, in timp ce mergeam de la locul de munca si am decis sa cumpar pelmeni, cred ca, chiar daca nu sunt putredi cu siguranta! Am cumpărat două pachete diferite de elită, cum ar fi așa-numitele alte diete. Așa că găluștele și cele și cele sunt imposibile, ca de pui. Data viitoare ›







Am cumpărat pui prajit pe stradă. Novorossiysk Ost. Selmash, dar ea nu era proaspătă, nici măcar proaspătă, iar puiul de pui a fost păros. Apoi au cumpărat cârnați, chiar dacă este greu să-i numim cârnați, ca și când ar fi mestecat în gură și au făcut cârnați din acest amestec. Pur și simplu îngrozitor producători.

Foarte neplăcut, trebuie să monitorizați ceea ce vindeți

06.06.17 a cumpărat un halal de pui răcit la Gagarin, 6 (produs 06.06.17), a tăiat pielea de pe gât și a căzut din corp. E așa ca în general? Puiul a fost sacrificat în timpul mesei? Sau ea, când a fugit fără cap, a căzut accidental în furaj. Foarte neplăcut!

Am încercat de mai multe ori pentru a cumpara păsări de pui Ravis, pui de găină nu este clar ce, chiar și atunci când gătirea, mirosul nu este de pui, deși produsele sunt fierte afumat bine.

Ea nu a devenit martor liber față de o atitudine greoaie față de vânzătorii de la Aluminievaya, 37. Un tânăr a venit, probabil șeful, și într-o formă nepoliticoasă, clienților strigând la vânzător. Nu eram singur în magazin în acel moment. Vânzătorul este mai vechi decât el și l-a numit după numele patronimicului Yuri Antonovici, el a țipat la tot magazinul. În cazul în care șeful, puteți trata atât vânzătorii? Rușine pe un astfel de șef.

Am lucrat pentru această firmă. Acolo, bunurile vin cu bordură și nu scrie nimic. Tot ce nu este vândut este scris pentru vânzători. Cârnați se usucă, frigul iese și vânzătorii plătesc. Există astfel de deficite. Nu după voința lor, vânzătorii încearcă să închidă aceste găuri. Am lucrat o săptămână și am plătit.

În cu. Kunashak, a deschis un magazin "Ravis", și plăcut surprins atât de preț și de calitate, produsele sunt mereu proaspete, foarte gustoase! Magazinul este întotdeauna ordonat și curat! Vânzător foarte prietenos, cinstit și responsabil de Ramil! Îmi place să cumpăr arome din acest magazin!

Vreau să mulțumesc conducerii Kamensk-Uralsky! Sunt un client regulat, locuiesc pe Sq. Gorki, mă duc adesea la magazinul tău pe Gagarin - fetele sunt foarte simpatice, vor sfătui întotdeauna, chiar dacă banii nu sunt suficienți - au încredere că o voi aduce! Produsele sunt întotdeauna proaspete și cel mai important - la prețuri accesibile! Chiar și astăzi m-am dus - nu era nici o lumină în magazin, fetele mi-au vândut, deși în alte magazine, lângă mine, tocmai nu m-au lăsat să intru! Chiar i-am mulțumit fetelor din cartea de oferte! Vă mulțumim foarte mult pentru angajații dvs. și pentru produsele dvs.!

Draga conducere, de ce a eliminat vânzătorul Olga de la Karl Marx? Olga, vânzător foarte bun, aș putea face o cumpărare chiar la ora 8 dimineața, în acest moment plec de la serviciu. Olya nu va ieși niciodată, se întâlnește cu un zâmbet. Recent de lucru, am mers la magazin, am fost invitat cu rudenie să părăsească magazinul. Mulți cumpărători au observat dispariția lui Olga. E concediată? Sau a fost transferată la alt magazin? Acum suntem raspunsi in magazin, "Nu-mi place, nu pleca, nu mai functioneaza aici!"

Îmi place producția de "RAVIS", foarte gustoasă, proaspătă, mai ales serverele cu brânză. Fără tine, vom muri de foame. Puii sunt proaspeți. Ficatul de pui este minunat. Vă mulțumim foarte mult pentru produsele de calitate, delicioase.

Sunt un cumpărător regulat al lui OOO Ravis. Cumpar produse de aceasta firma de mai multi ani. Vreau să mulțumesc vânzătorilor magazinului de la intersecția dintre Victory Avenue și 40 de ani de Victorie, femeile bune vor fi oferite, glumite, drăguțe să meargă. Îi sfătuiesc pe toți!

De la începutul deschiderii magazinului dvs. de companie în Kamensk-Urali, am fost plăcut surprins de prețurile dvs. Primul magazin a fost deschis pe Kunavina 24, am fost un client frecvent în acest magazin. A lucrat o femeie foarte frumoasă pe nume Olga Akhmatova. Ea este întotdeauna foarte politicoasă cu clienții, îngrijită, ordonată și nu înșeală niciodată. Magazinul avea întotdeauna o ordine ideală, vitrinele sunt curate, toate produsele sunt întotdeauna proaspete. Dar, în momentul de față, Olga a fost transferată într-un alt magazin, eu și asta este. Data viitoare ›

Vreau să-mi exprim recunoștința față de unul dintre vânzătorii lui Ravis. Multe mulțumiri pentru Irina, care lucrează în magazin de-a lungul străzii Cherkasskaya, 5. A lucrat anterior la un alt magazin din Ravis, de-a lungul străzii Stalevarov. Am mers la ea pentru alimente, mai întâi la Stalevarov, iar acum mergem la Cherkasskaya, 5. Irina este mereu prietenoasă, știe toate produsele, e drăguț să vii la ea, e drăguță să cumperi. Vreau să îi urez Irinei tot ce este mai bun în viața ei personală și de muncă. Vă mulțumesc foarte mult!

Anul iau produsele lui Ravis.) Și foarte mulțumit! Aripile, coapsele, coapsele întotdeauna proaspete, cârnații, cârnații sunt doar minunați, întreaga familie este ascunsă pentru ambele obraji! Multumesc pentru bunatatile, Ravis!;)

Alo Totul este bine, toate produsele sunt ca. Singurul lucru! Vă rugăm să reveniți în produsele murate de vânzare în greutate, astfel încât cumpărătorul să poată vedea că acesta este pus pe cântar. Produsele marinați în ambalaje sigilate este bun, dar ai devenit lumina lunii, toate gunoi, garnituri și cartilajul arunce această greutate, care este de a cumpăra aripi de pui în sos, în cele din urmă nu este nimic golimy hryaschik și vene!

Pe mini-piață din orașul Chebarkul există un vânzător Anja, ea înșeală constant cumpărătorii. Mă duc tot timpul, toate afișate anterior pe cântar, dar acum acestea sunt puse pe echilibrul și valoarea să zicem, în timp ce nu a emis un cec. Am cumparat o porc fiert, a scris o greutate, a înșelat de la o achiziție 7 ruble, un pic. Am venit într-un alt moment, a cumpărat o halat Halal, pe cântare numai greutate fără suma, frauda a ajuns la 12 ruble. Cu un pui aceeași poveste, după instalarea noului echipament, apare înșelătorie tot timpul. În acest caz. Data viitoare ›

Alo Astăzi am cumpărat tăițele "Nest", dar compoziția nu este rea, dar unde este sarea? La tine, ce se întâmplă la fabricație? Au devenit ei săraci, ce se întâmplă cu astfel de transformări ale bunurilor? Este necesar, totuși, ca totul să fie moderat, iar aici nu ar trebui să puneți sare. Gustul a fost, desigur, stricat. Și cârnații ajung cu o piele, apoi cu oase. Sper ca managementul să citească feedbackul.

Întotdeauna am considerat producția "Ravis" foarte bună, dar astăzi am fost dezamăgit. Am cumpărat în magazin puiul-broiler răcit în pachet, adus acasă și a văzut că aproape toată puiul a fost rănit - a căzut negru "cânepă" și o mulțime de puf negru. Explicați, vă rog, ce sa întâmplat? De acum înainte, voi fi precaut de produsele tale.

Magazinul dvs., situat în Troitsk, poz. GRES pe stradă. Cultura, 8 închis permanent, pe cont, la audit, la acceptarea de bunuri și camioane nu, din aceste motive, și practic toată noaptea, atunci când oamenii după locul de muncă după 18-00 merge la cumpărături, vânzătorii pot fi acolo ei s-au săturat să lucreze, și acest lucru se întâmplă de ceva timp acum, ia măsuri, te rog.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: