12 Diferențele domeniului urban din domeniul ultimei modificări

Prețul întrebării: 408 000 ₽ Kilometraj: 0 km

Numai utilizatorii înregistrați pot participa la discuții.

Revizuirea este bună. Dar cu tractiune integrala nu este nimic clar. Ei spun că au înlăturat încuietoarea, ponyazhinku, a fost doar un drum complet. Ei bine, fotografiile cabinei ar fi. Mașina a devenit mai confortabilă;)







Subscriu. Mă întreb ce se va întâmpla în continuare

iar izvoarele se potrivesc de la urban la 21213?

ohrenet, 83000 de ruble pentru condender.

Bună ziua! Vedeți diferențele rămase pe listă, poate o parte a celor adoptate în domeniul Lux.

Bine ai venit! Aici nu voi înțelege ... Acum a existat un câmp 21214 Lux, acolo ca și conder și alte diferențe ce?

nu, doar în bara de protecție. M-am văzut personal, salonul este la fel ca în partea urbană.

Motorul este același

Și cum rămâne cu motorul? Vechiul 1.7 este, sau cum au spus cele 16 motoare ale motorului Prior?

În primele 126, motorul nu este pus pe autovehicule acum, a fost înlocuit cu 129. În al doilea rând, nu este necesar în teren. De ce? - întrebi. Și deoarece cuplul de vârf al motorului vechi clasic bun merge la o viteză mult mai mică decât nu se poate lauda cu 16v. Prin urmare, pe teren, nu va exista niciodată un motor de la priori







și ceea ce acum ei spun din salon pentru o suprataxă poate raza 17R pune discuri cu cauciuc?

Totuși, interiorul și motorul sunt normale

Vă mulțumim pentru revizuirea detaliată! Și puteți spune câteva cuvinte despre cauciuc? Este în toate domeniile noi aceleași sau în zonele urbane discurile și anvelopele sunt diferite? De ce mă întreb: am cumpărat o mașină și aproape că i-am polemizat ceasul. Acum citesc despre diferitele zone urbane și în fotografia din jurul kama-232. Cu litere mari. La mine doar cheto tip de câmp 4x4 este scris, este același cauciuc?

Am și un câmp de personal din cauciuc 4x4, iarna a plecat. Pe zăpadă și gheață, nu, dar poți călări cu capul.

Vă mulțumim pentru revizuirea detaliată! Și puteți spune câteva cuvinte despre cauciuc? Este în toate domeniile noi aceleași sau în zonele urbane discurile și anvelopele sunt diferite? De ce mă întreb: am cumpărat o mașină și aproape că i-am polemizat ceasul. Acum citesc despre diferitele zone urbane și în fotografia din jurul kama-232. Cu litere mari. La mine doar cheto tip de câmp 4x4 este scris, este același cauciuc?

aici, în cazul în care planta va fi livrată, de la părți depinde

Bumperochki, kondyuk, ar fi un motor, altul, un amant, astfel încât să poată merge și să nu se bată.

Versiunea completă a site-ului







Trimiteți-le prietenilor: