11 Motive bune pentru a purta jeans în general în această vară - eu sunt de cumpărare

11 Motive bune pentru a purta jeans în general în această vară - eu sunt de cumpărare

Și în garderoba ta are deja cel mai trend din sezon?

Crezi că salopetele denim - nu e treaba ta și chiar nu înțelegi cum și unde să o porți? Am adunat 11 argumente în favoarea salopetelor denim și vrem să vă convingem că aceasta este o vară care trebuie să fie venită.







1. Fiecare fată va găsi perfectul general

În acest sezon, magazinele ne oferă o gamă largă de varietate de salopeta din denim: scurt, lung, slab, lat, albastru, albastru, alb, purtat cu curele, mâneci, cu buzunare, fermoar, buton. Cele mai multe modele arata foarte cool. Doar măsoară cel puțin una, iar părerea ta despre salopete de jeans se va schimba.

Scurt și cu scufe mici

Lungime medie, albastru deschis și pantaloni scurți

Strâns, lung și uzat

Alb și cu pantaloni 7/8

Albastru, scurt și cu muchii inegale

Lungă, albastru închis și fără detalii originale

2. Nu doriți să inventați o imagine pentru o lungă perioadă de timp

Pentru a face o imagine elegantă cu un denim global este ușor. El este renumit combinat cu o varietate de tricouri, sweetshots, longslivami, bluze și topuri. Denimul este universal și arată bine cu aproape orice nuanțe. Salopete la modă - acesta este cazul când nu trebuie să faceți puzzle, ce să purtați astăzi.

În plus, ansamblul nu trebuie să fie călcat și spălat în fiecare săptămână. Mi-am tras tricoul meu preferat, un costum, adidașii și am plecat.

Salopete + tricou alb + adidași albi

Salopete + panglică lungă + pantofi negri și pungă

Salopete + bluză + sandale

Salopete + partea superioară

Salopete + bluze + bărci

3. În primul rând, prețuiți confortul

Rochiile strânse, fustele înguste și bluzele translucide sunt, desigur, atractive și feminine, dar uneori extrem de incomod. Poate frumusetea nu le costa pe victime? Da, dacă porți un costum. Convenabil, confortabil, nu trage nimic, nu se strânge, nu se înfurie. Săriți, alergați, călătoriți cu bicicleta, plimbați de la noapte până dimineață - salopetele sunt potrivite pentru tot.

Free general nu limitează mișcarea

Ideal pentru o plimbare

4. În salopete și în sărbătoare, și în lume

Credeți că este potrivit să purtați un costum doar în stil casual și cu siguranță nu veți merge la petrecere? Te-ai înșelat, chiar și cu un denim în ansamblu poți veni cu o imagine romantică magnifică. bluză delicată, tocuri înalte, coliere luminoase, coafura elegant, ambreiaj, buzele rosii - la recepția Reginei, nu poate fi permisă, dar pentru clubul la momentul respectiv.

Salopetele pot fi parte dintr-un arc romantic

Roșu roșu, ambreiaj, pantofi - și ești pregătit pentru o petrecere

5. Salopetele ascund imperfecțiunile figurii

În plus, salopetele sunt că va ascunde cu ușurință defectele mici din figură. Oamenii din jur nu vor ști niciodată despre absența taliei sau a câtorva solduri pline. În salopetele lungi, cifra va apărea alungită și echilibrată.







Nu vă fie teamă să vă îmbrăcați într-un salopetă dacă dimensiunea dvs. este mai mare de 46. Acest lucru unic vă va face doar mai bine.

Îmbrăcămintea ascunde burta

Idei de cumpărături de pe portalul "Am cumpăr":

6. Un lucru indispensabil în călătorii

Salopetele trebuie să fie luate în călătorie. Doar pentru că nu este convenabil doar să mergeți pe străzile orașului, ci și să mergeți la plajă. Salopetele scurte arată absolut superb cu orice costume de baie: atât cu, cât și cu monokini și cu un bikini. Și dacă adăugi la imaginea unei pălării și a sandalelor pe o pană, poți să mergi la o petrecere la mare.

În salopete este foarte convenabil să mergi pe plajă

Costume de baie și salopete scurte - setul perfect

7. Se amestecă cu stilul etnic

Dacă sunteți un fan al stilului etnic, atunci cu siguranță ar trebui să aveți un coverall. Denimul se îmbină perfect cu vârfurile pline de culoare colorate, tunicile, rucsacurile, colierele originale și alte accesorii etnice.

Bombardier Motley, rucsac, salopete - un ansamblu mare

Colierul în stil etnic se va potrivi cu orice salopete

8. Vrei să faci un arc denim total

Pentru mai multe sezoane, stilistii ne-au chemat sa ne imbracam in denim de la cap pana in picioare. Cu un general, încercați această tendință asupra dvs. va fi mai ușor: adăugați o cămașă denim sau o jachetă, și veți obține cu siguranță în lentile fotografi de stradă în stil.

Salopete + cămașă de blugi

9. Se pare grozav pentru femeile gravide

Așteptați un copil sau doar visezi să deveniți mamă? Oricum, în timpul sarcinii veți avea nevoie de un denim global. Acesta susține burta și nu constrânge mișcările. Uită-te la mumiile stele Keira Knightley și Liv Tyler - în cea mai importantă perioadă a vieții lor poartă și salopete.

10. Nu vă temeți să purtați după 40 de ani

Nu trebuie sa te gandesti ca un costum de dame este haine pentru fete sub 25 de ani. Femeile mai în vârstă pot purta salopete confortabile fără o senzație de conștiință, există o singură regulă: alegeți modele clasice lungi de albastru.

Uită-te la Sarah Jessica Parker, nimeni nu va spune că această femeie atractiv într-o drăguță generală este de 51 de ani!

Purtați modele clasice fără detalii fanteziste

Sarah Jessica Parker

11. Aceasta este principala tendință a verii

În cele din urmă, salopete - la vârf de popularitate. Când să le purtați, dacă nu acum?

Imagine obișnuită cu salopete

O altă imagine simplă pentru fiecare zi

Imaginea de vară, care poate fi o seară

Această imagine este potrivită chiar și pentru muncă

O ceapă originală și luminată

Citiți și pe portalul "Cumpăr":

Ilustrații: styleblazer.com, staticflickr.com, notdressedaslamb.com, ying-vaneesa.tumblr.com, weworewhat.com, gossipssst.com, blog.netrobe.com, thefashiontag.com, fashiongum.com, alltheprettybirds.com, denimblog. com, mywebroom-blog.com, streetpeeper.com

Am cumpărat un jumper acum o lună. Când mi-am cumpărat, nu m-am gândit nici măcar că acest lucru este trenul sezonului. Doar dragoste toate neobișnuite și spectaculoase! Am luat-o în magazinul H.M. M-am uitat opțiunile dvs. salopete, cum ar fi singurul, cel care se pare ca moy.A am, pantaloni de culoare albastru închis cu talie înaltă și klesh.On mare! Clasic! Cifra din ea este subliniată în mod ideal) picioarele au devenit vizual mai lungi. În general, feminin și eficient, ceea ce eu ador) Toate celelalte opțiuni nu sunt pentru mine .. prea simplu.

  • 11 Motive bune pentru a purta jeans în general în această vară - eu sunt de cumpărare
  • 11 Motive bune pentru a purta jeans în general în această vară - eu sunt de cumpărare
  • 11 Motive bune pentru a purta jeans în general în această vară - eu sunt de cumpărare
  • 11 Motive bune pentru a purta jeans în general în această vară - eu sunt de cumpărare
  • 11 Motive bune pentru a purta jeans în general în această vară - eu sunt de cumpărare






    Articole similare

    Trimiteți-le prietenilor: