10-Instalarea unui aparat de înregistrare cu bandă radio

Eu conduc un Hyundai Elantra
Krasnoznamensk, Rusia

_______________________________________________________________________
Finalizarea noului radio
_______________________________________________________________________






A ieșit din cutie unul nou și a realizat că nu totul este atât de simplu! Firește că nu era un loc obișnuit, pur și simplu nu sa ridicat. A început să se gândească ce ar veni =) Ca urmare, am decis să fac următoarele: un capac fabrica prology închiriate (dedesubt au fost șurub de fixare), cu radio regulată a 2 șine de montaj

pentru 400-600r Nu-mi amintesc exact. Totul este gata pentru instalare ulterioară. Am conectat acest adaptor și am introdus aparatul de înregistrare radio în noul meu loc.

______________________________________________________________________
Un nou cadru
______________________________________________________________________






Desigur, cadrul standard nu se potrivea, a trebuit să cumpăr unul nou. Desigur, a existat o opțiune în tăierea obișnuită a unei găuri pentru un nou radio, dar multe probleme. Încă l-am cumpărat. Am cumpărat aici: 8 (495) 641 74 54 (prima stradă Dubrovskaya, 1). Am sunat, a ordonat a doua zi a luat. Costă în 1450 de lemn. Când alegeți un cadru, acordați atenție dacă există găuri pentru rolele direcției fluxului de aer! Cadrul din cadru era doar culoarea (maronie). dar totuși a decis să pună pe primul loc. Răsuciți cu un ceas regulat, autoritățile de reglementare, repoziționați blocurile și fixați.


_____________________________________________________________________
Pictați cadrul
_____________________________________________________________________
Am ajuns la mâini și înainte de a picta. Câteva zile mai târziu a intrat în magazin și a cumpărat un nazhdachku cu granulație fină și vopsea de protecție în negru. El a scos cadrul, a curățat (a îndepărtat strălucirea), a degresat cu solvent și a aplicat primul strat de vopsea! A fost seară, așa că sa hotărât să o pună și sa culcat. A doua zi m-am uitat - și praful de pe vopsea (în dulap am pus-o în hol, astfel încât vopseaua nu a mirosit, și acolo sa dovedit a fi praf =).

M-am gândit că încă un strat de vopsea să se așeze așa și așa este necesar, apoi din nou șlefuit și pictat. E uscat. A intrat în mașină pentru ao pune. A fost plăcut surprinsă că culoarea era una la alta!







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: