5 Lucruri care sunt cele mai răuvoitoare la femei, femmie

5 Lucruri care sunt cele mai răuvoitoare la femei, femmie

Fetele și femeile trăiesc în mod constant cum să facă totul în așa fel încât să nu le alieneze, să fie bune și minunate, ci să obțină rezultatul opus. Care este motivul pentru aceasta? Da, cu faptul că fetele, încercând să pară reci și inaccesibile, nu atrag într-adevăr atenția unui bărbat. Deci, hai să analizăm toți factorii care influențează reacția negativă a unui om.







În primul rând, băieții sunt supărați de faptul că doamna inimii sale îi acordă atenție altor bărbați. Nu, nu avem de-a face cu trădarea și cu flirtul, dar în general: un zâmbet, o prietenie, o comunicare și așa mai departe. Un om în viață ar trebui să fie singur și numai el.

În plus, băieții sunt frenezi (sunt indignați direct), atunci când înțeleg că fata nu este interesată de afacerile sale. Ei bine, ceea ce ar putea fi interesant în munca sa? Ei bine, clienții sunt acolo, bine, probleme cu documentele ... Fie că este vorba despre afacerea femeilor: o nouă manichiură, o rochie nouă și o prietena cu noul ei hagal pentru a discuta.







Al treilea piercing important al femeilor este considerat de către bărbați ca fiind o obsesie. Despre ce vorbim? Și despre tot: de la "unde ne vom întâlni mâine" și "când mă vei cunoaște cu părinții tăi" la "Am căutat perdele care sunt ideale pentru dormitorul tău" și "vezi ce frumoasă rochie de mireasă". Nu accelerați relația și chiar mai mult pentru a alerga după om.

Nu ultima caracteristică negativă feminină va fi problema banilor. Femeile își țin constant nasul din afacerea lor și învață viața tuturor, pentru că ei cred că știu mai bine. Aceasta este o greșeală. Un om își cheltuiește cât mai mulți bani pe care le consideră potrivit, mai ales la început. Și dacă nu a cumpărat niște brățări, nu înseamnă că există vreun motiv pentru ceartă, poate că are probleme financiare pe care nu vrea să le vorbească sau poate ai nevoie de prea mult.

Și, în orice caz, nu discutați despre certurile dvs. cu prietenele sale. Doar nu o faceți. Și dacă o faci, atunci după o petrecere de găină, nu trebuie să vorbești despre un prieten-consilier, care a spus ceva despre el. Aceasta este părerea ei și, dacă sunteți de acord cu el (opinia), atunci de ce explicați chiar și ceva unui om? Sunt de acord cu un prieten și merg înot liber.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: