300 Amulete de protecție pentru întreaga familie Наталья степанова citiți online

300 Amulete de protecție pentru întreaga familie Наталья степанова citiți online

Cel mai important lucru în viața noastră este familia, sănătatea, bunăstarea, înțelegerea reciprocă și liniștea celor dragi.

Și sunteți liberi să se ajute în depășirea dificultăților în muncă, pentru a comunica cu cei dragi, îndreptare în soarta copiilor, eliminarea deochi și alterării, vindecarea diferitelor boli.







Dragii mei! Sper sincer că sfatul meu vă va ajuta într-o perioadă dificilă.

În fiecare dintre cărțile mele am pus dorința mamei de a te proteja pe tine și pe copiii tăi de problemele care, din păcate, ne așteaptă în fiecare oră.

Sunt fericit că cunoștințele de genul meu vă ajută pe voi și pe cei dragi.

Am compilat această carte în așa fel încât să atingă exact acele subiecte care vă interesează cel mai mult. Întotdeauna încerc să țin cont de dorințele și cererile voastre. Sunt mândru de acei studenți care îmi scriu despre succesele în tratarea oamenilor.

Vreau să-i mulțumesc elevilor. În cele din urmă, a fost posibil să se primească un nou ziar, "Magic and Life" [1]. În acest ziar minunat și frumos i se oferă școala completă a meșteșugurilor mele. Din ea veți învăța cu exactitate toate posibilitățile omului, pe pământul celor vii. Ziarul va fi foarte util pentru dvs., voi răspunde personal la fiecare dintre scrisorile dvs. și vă va ajuta să vă asigurați că toate problemele dvs. sunt rezolvate rapid.

Și mai mult! Abonații și admiratori ai ziarului „Magic and Life“, dacă este necesar, va fi trimis prin poștă un cupon pentru a mă vedea, și pentru cei care dintre voi ar trimite toate cupoanele de la fiecare ziar pentru întregul an, amuleta va fi trimis ca să-ți va face exact așa cum am învățat bunica mea.

Acest amulet vă va servi cu credință și adevăr, păstrându-vă mai multă încredere decât cel mai experimentat bodyguard. Nimeni nu te poate distruge vreodată cu vrăjitoria și nici o armă nu va atinge corpul tău. Focul nu te va arde, apa nu va înghiți, pentru că mascota Evdokia - bunica mea va lua toate nenorocirile de la tine.

Din inimă, îți doresc cu multă sănătate, fericire și bucurie.

Vă promit că vă sprijiniți și vă ajutați dacă aveți nevoie de ea.

Dumnezeu vă ține pe tine și pe mulți dintre voi în vară!

Yours Natalia Ivanovna

Dragii mei! Sper sincer că sfatul meu vă va ajuta într-o perioadă dificilă.

În fiecare dintre cărțile mele am pus dorința mamei de a te proteja pe tine și pe copiii tăi de problemele care, din păcate, ne așteaptă în fiecare oră.

Sunt fericit că cunoștințele de genul meu vă ajută pe dvs. și pe cei dragi.

Am compilat această carte în așa fel încât să atingă exact acele subiecte care vă interesează cel mai mult. Întotdeauna încerc să țin cont de dorințele și cererile voastre. Sunt mândru de acei studenți care îmi scriu despre succesele în tratarea oamenilor.

Vreau să-i mulțumesc elevilor. În cele din urmă, a fost posibil să se primească un nou ziar, "Magic and Life" [1]. În acest ziar minunat și frumos i se oferă școala completă a meșteșugurilor mele. Din ea veți învăța cu exactitate toate posibilitățile omului, pe pământul celor vii. Ziarul va fi foarte util pentru dvs., voi răspunde personal la fiecare dintre scrisorile dvs. și vă va ajuta să vă asigurați că toate problemele dvs. sunt rezolvate rapid.

Și mai mult! Abonații și admiratori ai ziarului „Magic and Life“, dacă este necesar, va fi trimis prin poștă un cupon pentru a mă vedea, și pentru cei care dintre voi ar trimite toate cupoanele de la fiecare ziar pentru întregul an, amuleta va fi trimis ca să-ți va face exact așa cum am învățat bunica mea.







Acest amulet vă va servi cu credință și adevăr, păstrându-vă mai multă încredere decât cel mai experimentat bodyguard. Nimeni nu te poate distruge vreodată cu vrăjitoria și nici o armă nu va atinge corpul tău. Focul nu te va arde, apa nu va înghiți, pentru că mascota Evdokia - bunica mea va lua toate nenorocirile de la tine.

Din inimă, îți doresc cu multă sănătate, fericire și bucurie.

Vă promit că vă sprijiniți și vă ajutați dacă aveți nevoie de ea.

Dumnezeu vă ține pe tine și pe mulți dintre voi în vară!

Yours Natalia Ivanovna

Rugăciunea miresei pentru o căsnicie sigură

Doamna de la Theotokos, Regina Cerului,

Scutește-mi căsătoria mea,

Salvează și milă de mine

Din biciuirea soțului, din mânia sfeclei,

Din abuzul de cumnată, de la bolnavi și sărăcie,

Din gelozia marei.

În numele Tatălui, al Fiului și al Duhului Sfânt.

Acum și pentru totdeauna și pentru totdeauna. Amin.

Doamna de la Theotokos, Regina Cerului,

Scutește-mi căsătoria mea,

Salvează și milă de mine

Din biciuirea soțului, din mânia sfeclei,

Din abuzul de cumnată, de la bolnavi și sărăcie,

Din gelozia marei.

În numele Tatălui, al Fiului și al Duhului Sfânt.

Acum și pentru totdeauna și pentru totdeauna. Amin.

Voi ieși, slujitorul lui Dumnezeu (nume), în lumină.

Mai frumos, mai bine decât mine nicăieri.

Mă duc la un câmp curat, într-o întindere largă,

Voi găsi 77 de sobe de piatră acolo.

Pe acei cuptoare,

Ohey, suspin, necazuri de dragoste:

77 ohov, 77 suspin, ah, suferință,

Experiențe de zi și noapte,

Dragostea stânjenitoare și nerăbdarea.

Slavă a lui Dumnezeu (nume)

Trageți-l, duceți-l la mine,

La slujitorul lui Dumnezeu (nume).

O voi termina, o voi lăuda,

O să iau eu însumi în cele conice.

O oră, jumătate de oră, minute,

Pe inima și furia ficatului.

El ar fi crezut despre mine, nu ar fi uitat,

În alimente și băuturi nu beau,

Mi-e dor, am pierdut, am plâns și am plâns

Pentru mine, slujitorul lui Dumnezeu (nume)

Plângând plânsul amar,

Și după cum vede, ca să nu se ducă.

În numele Tatălui, al Fiului și al Duhului Sfânt.

Acum și pentru totdeauna și pentru totdeauna. Amin.

Voi ieși, slujitorul lui Dumnezeu (nume), în lumină.

Mai frumos, mai bine decât mine nicăieri.

Mă duc la un câmp curat, într-o întindere largă,

Voi găsi 77 de sobe de piatră acolo.

Pe acei cuptoare,

Ohey, suspin, necazuri de dragoste:

77 ohov, 77 suspin, ah, suferință,

Experiențe de zi și noapte,

Dragostea stânjenitoare și nerăbdarea.

Slavă a lui Dumnezeu (nume)

Trageți-l, duceți-l la mine,

La slujitorul lui Dumnezeu (nume).

O voi termina, o voi lăuda,

O să iau eu însumi în cele conice.

O oră, jumătate de oră, minute,

Pe inima și furia ficatului.

El ar fi crezut despre mine, nu ar fi uitat,

În alimente și băuturi nu beau,

Mi-e dor, am pierdut, am plâns și am plâns

Pentru mine, slujitorul lui Dumnezeu (nume)

Plângând plânsul amar,

Și după cum vede, ca să nu se ducă.

În numele Tatălui, al Fiului și al Duhului Sfânt.

Acum și pentru totdeauna și pentru totdeauna. Amin.

De la singurătatea fată

Într-o scrisoare: "Toți prietenele mele sunt căsătorite, unii au doi copii și nu am nevoie de nimeni.

Arăt bine, îmbrăcat bine, am studii superioare. Apartament propriu în centrul Moscovei. Totul este acolo, cu excepția fericirii personale.

Când am pe cineva întreabă: „Ești căsătorit, nu se întâmplă, timpul se scurge“, mereu m-am prefăcut vesel răspuns: „! Încă timp, mers pe jos până aici, apoi du-te și să se căsătorească“

Mă simt deja rușine de părerile mele simpatice. Mama se teme, spune:

- Poate ești prea pretențios?

Nu pot să-i spun că dacă mă invită cineva, atunci a doua zi chevalierul meu și câinii pe care nu îi vei găsi.

Du-te la Pokrov pe balcon sau în afara, astfel încât să stai în aer liber. Ridicați ambele mâini în cer și spuneți:

Mireasa necunoscutului, Regina Cerului,

Scoate-mă de mireasă,

Scoate-mi crucea greoaie,

Binecuvântează-mă pe coroană.

Acum și pentru totdeauna și pentru totdeauna. Amin.

De obicei, fata din același an se căsătorește.

Ei conduc acest ritual în secret, singur.

Într-o scrisoare: "Toți prietenele mele sunt căsătorite, unii au doi copii și nu am nevoie de nimeni.

Arăt bine, îmbrăcat bine, am studii superioare. Apartament propriu în centrul Moscovei. Totul este acolo, cu excepția fericirii personale.

Când am pe cineva întreabă: „Ești căsătorit, nu se întâmplă, timpul se scurge“, mereu m-am prefăcut vesel răspuns: „! Încă timp, mers pe jos până aici, apoi du-te și să se căsătorească“

Mă simt deja rușine de părerile mele simpatice. Mama se teme, spune:

- Poate ești prea pretențios?

Nu pot să-i spun că dacă mă invită cineva, atunci a doua zi chevalierul meu și câinii pe care nu îi vei găsi.

Du-te la Pokrov pe balcon sau în afara, astfel încât să stai în aer liber. Ridicați ambele mâini în cer și spuneți:

Mireasa necunoscutului, Regina Cerului,

Scoate-mă de mireasă,

Scoate-mi crucea greoaie,

Binecuvântează-mă pe coroană.

Acum și pentru totdeauna și pentru totdeauna. Amin.

De obicei, fata din același an se căsătorește.

Ei conduc acest ritual în secret, singur.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: