3 modalități de a face anunțuri mai atractive în secară, marketingul meu

3 modalități de a face anunțuri mai atractive în secară, marketingul meu

Nu avem nevoie de tranziții suplimentare.

1. Să creeze punctul de vedere al potențialului client

Și apoi imaginile bine alese vor ajuta.

3 modalități de a face anunțuri mai atractive în secară, marketingul meu

Exemplul de mai sus este bun pentru că folosește o fotografie de pisică. Da, am înțeles că acest lucru este corny, dar astfel de imagini amuzante atrage atenția. În acest caz, acesta poate fi utilizat din simplul motiv că este afișat principalul produs din fotografie. Și, în general, imaginea sa dovedit a fi subiectul.







Dar arată jaluzele pline de viață.

Apropo, dacă vorbim despre ultimul punct, pot spune din experiența noastră că semnele de întrebare contribuie, de asemenea, la creșterea numărului de clicuri.







Link-urile rapide pot fi utilizate nu numai pe căutare, dar și în RSA:

3 modalități de a face anunțuri mai atractive în secară, marketingul meu

Principalul lucru cu toate acestea în minte este că cu cât mai multe linkuri pe care le adăugați, cu atât este mai mare clickabilitatea. Dar, în același timp, link-urile ar trebui să conducă la paginile care vor ajuta la conversia vizitatorului la client.

Apropo, vă reamintesc că legături rapide pot fi utilizate atunci când se promovează aterizările. Purtați simplu ancore pe anumite părți ale aterizării.

Aici totul este simplu. Cea mai importantă este acoperirea. Prin urmare, vă recomand să respectați mai multe reguli:

Și ce merită să faceți?

Sfaturi gratuite privind creșterea gradului de acoperire

  • "Organizarea nunții"
  • "Artisti pentru nunta"
  • "Nunta în Sankt Petersburg"
  • "Conferința pentru nuntă"
  • "Rochia de nunta"

Deoarece publicul interesat de aceste expresii cheie se intersectează cu cel care este interesat de serviciile iluzionistului pentru nuntă.

Acest lucru ajută la creșterea gradului de acoperire. Având în vedere în special faptul că pentru intrări exacte în căutarea magicienilor această acoperire este mică. Trebuie să privim mai mult.

Asta este! Ne vedem într-o săptămână.

3 modalități de a face anunțuri mai atractive în secară, marketingul meu

Carte gratuită pentru cei care fac un site web al companiei

Doriți să aflați cum să creați un site de vânzare? Mai mult, înțelegeți cum puteți face propriul dvs. site web, care va aduce clienții? Toate acestea veți găsi în cartea noastră liberă.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: