17 Feedback despre vallex m la moscow, Obruchevsky, Starokaluzhskoe Highway 62

La consultare, medicul nu a ascultat "anamneza". El a spus doar să răspundă la întrebări, dacă pot! // Cred că acest lucru este lipsit de respect față de pacient. Dar faptul că, la fel ca majoritatea stomatologilor din țara noastră, neagă legătura dintre poziția planului ocluzal, a articulațiilor maxilarului și a secțiunii de col uterin, nu consider profesionalismul ((







Am pus arcuite în stomatologie Valeks. Inițial a promis un maxim de 2 ani toate corectate. Într-o lună vor fi ca doi ani, dar din anumite motive spun că trebuie să poarte cel puțin șase luni. Impusă un set de mini-implanturi, fiecare dintre care costa aproximativ 10 mii. Unul (mulțumesc lui Dumnezeu) Optsprezece luni mai târziu a căzut, iar al doilea a fost scos pentru o jumătate de minut și au luat un alt 7000. Fiecare excursie la ortodont este de aproximativ 5 mii. Și nu există nici un sfârșit pentru asta.

ATENȚIE! Pentru toți, toți, toți! În registru se află habalka de pe piață! Numele și numele ei au refuzat să fie numiți, ea a refuzat să înregistreze la recepție, nu a terminat să asculte telefonul și nu am văzut așa ceva în stomatologie. Se pare, nu numai că serviciul nu a avut nici nepoliticos, foarte rău că păstrează astfel de așa-numitele angajați, deoarece medicii din stomatologie dumneavoastră sunt demni, vă rugăm să plătească medicii șefi, pentru astfel de servicii, sau clienții atât de porasteryaete (mai devreme sau mai târziu din gură vor lucra împotriva clinicii dvs.).

Mulți din anumite motive confundă clinica și salonul. - Institutul de estetică medicală este sal-he! Recent, mi-am vopsit părul și mi-a spus să fac o procedură suplimentară: protejați părul de Olaplex. M-am gândit, mă fac fericiți. Dar am decis să încerc. Pic-ricmacher nu a înșelat! O lună a trecut după ce a pățit blonda, iar părul este taco și strălucitor - în viață! Îi recomand tuturor, - există o mulțime de informații pe Internet.

Mulți, din anumite motive, confundă clinica și salonul. Institutul de Estetică Medicală este un salon! Mi-am vopsit recent parul si mi sa oferit sa fac o procedura suplimentara: protectia parului. Am crezut că au fost crescuți. Din anumite motive, am decis să încerc. Coaforul nu a înșelat! A trecut o lună de la colorarea într-o blondă, iar părul este moale și strălucitor - în viață! Vă recomand tuturor, există o mulțime de informații pe Internet.







Nu mergeți niciodată la stomatologie de la Vallex, face un sigiliu cu Gerasimova - a căzut o lună mai târziu, a mers pentru a vedea Dubinsky AV oferit să pună furnir pe opt dinți! A subliniat faptul că am nevoie de ea, în cele din urmă nu a putut să facă furnire (le face pur și simplu nu știu cum) și a pus opt coroane și set slab, cu lacune și fisuri, a fost imposibil de a pune dinți în muscatura. Totul a fost modificat într-o altă clinică, au scos toate cele opt coroane, sa dovedit că mi-au întors dinții, astfel încât a început inflamația gingiilor. Data viitoare ›

Locul excelent, recomand! Am fost acolo de două ori, cei care conduc cosmetologii (Madina Koliev și Elena Gubanova), rezultatul a fost mulțumit :) Am fost în căutarea pentru o lungă perioadă de timp o clinică decentă, găsit Vallex-Med pentru prieteni recomandare, t. Pentru a. Nete puține informații. Este important ca toți medicii din această clinică să fie profesori, doctori în științe și să învețe ei înșiși toți ceilalți cosmetologi. Există, de asemenea, este, de asemenea, un salon de spa și de înfrumusețare, un masaj făcut (Master Ludmila) și de stabilire pe superfunds lazartik, atunci părul meu câteva zile au fost ca în cazul în care numai de la salon :)

Astăzi am eliminat 2 papiloame din pleoapa inferioară! Mărturisesc că mi-era frică de această operațiune. Mulțumită lui Volkov AS pentru această procedură! Totul sa făcut rapid, profesional. Și practic nu durează! Multe mulțumiri asistenților care l-au asistat. Sunt oameni de la Dumnezeu! Mulțumesc!

A fost în clinica "Vallex M", ea a fost sfătuită de prietenul meu. Voiam să subliniez conturul buzelor. Mi-a plăcut expertul meu (Koliyeva Madina) și munca pe care a făcut-o. Foarte drăguță, simte că mâna ei e plină. Principalul lucru pe care m-am simțit confortabil. A trecut o lună și mă bucur de rezultatul. Singurul negativ - a trebuit să aștepte puțin pe coridor.

Consider că este necesar să vă informăm despre atitudinea greșită a personalului clinicii Vallex-M către clienți. În ceea ce privește o boală acută de piele, în legătură cu înflorirea de primăvară a unor plante, nu am avut ocazia de a consulta un medic minunat, de care am căutat ajutor de mulți ani. În acel moment, înregistrarea pentru ea a fost cu o lună în avans și am fost în orice mod împiedicat să obțin o consultare. Dar am fost destul de norocos să mă familiarizez cu medicul șef Vallex M Elena Gubanova. E bună. Data viitoare ›

Deși acest lucru este medicina estetică, dar încă în primul rând - este medicină! Abordarea este aceeași, chiar și pentru medicii-colegi "doar pentru a vparit" (îmi cer scuze pentru jargon). Nu contează - fie că este vorba un seminar de droguri sau o conferință, etc. Linia de jos este că un om a venit la el să învețe ceva, și în cele din urmă își dă seama că el va trebui să se întoarcă de multe ori și de fiecare dată să plătească o mulțime de bani ...

În mod repetat, a fost instruit în compania Vallex-M și a fost un utilizator de produse în sens profesional (dermatocosmetologie). Toți antrenorii, profesorii și medicii sunt foarte buni și interesați - mulțumiri speciale pentru seminariile cognitive. Cu toate acestea, nu pot să notu minusurile. Managerii companiei nu sunt complet instruiți în lucrul corect cu clienții, mai ales atunci când există probleme și situații controversate. Aceasta privește munca lor atât în ​​biroul companiei, cât și la expoziții. Singura companie. Data viitoare ›







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: