14 Recenzii de ferrol la moscow, imprimante, autostrada, 13

Am venit acolo pentru prima dată, cu un flux imens, ambii m-au văzut, imediat a condus la birou, am tăiat un dinte, pentru a trage-l deja nu a fost pentru că, a făcut tot ceea ce un om tânăr, anestezie super, eu nu simt nimic, și congelare mutat bine și nu a durut nimic, nu dureri, în general, după prima am iubit stomatologie! a doua oară când m-am făcut un sigiliu, un timp foarte lung, toate curățat, pe sigiliul nu sunt fericit, în ultimele 3 luni, și ea a fost tot șters, și după așa cum au pus-o, a început dintele. Data viitoare ›







Dezgustator! Mișcați dintele de la Dr. Chumakova. După aceea, două zile de podriat s-au dus la ea și s-au plâns de durere și de un obraz umflat. Mi-a fost prescrisă să mă clătin și asta e tot! După ce am vizitat-o ​​dimineață, după masa de prânz am mers la o altă clinică (ea dorea un alt doctor să mă privească). De la un alt policlinic, am fost urgent spitalizat într-un spital unde a fost făcută o incizie a gingiei și a gingiei sub anestezie generală (sa format o pudră). Decide pentru tine, ce fel de doctor, care nu a observat un proces inflamator atât de puternic! Și dacă să meargă acolo.

Calitatea dezgustătoare a imaginilor și chiar și pentru aceste imagini groaznice, iau 500 de ruble. Destul de insolent, și, de asemenea, ceea ce mătușa neexperimentat urca cu mâinile în gură pentru a face o fotografie, atât de mult încât ascensiuni ca lacrimile deja flux de durere. La mine a continuat de trei ori, ai reprezentat de trei ori să-l suferi, filmul rău, încă niște gunoi. La noi, iertați, 21 de secole, și despre acest dispozitiv este posibil să pună maimuța care se va consulta. Eu, cu aceste imagini, am mers la doctor, care, cam în vorbire, a devenit impudent. Data viitoare ›







Am venit acolo pentru prima dată, cu un flux imens, ambii m-au văzut, imediat a condus la birou, am tăiat un dinte, pentru a trage-l deja nu a fost pentru că, a făcut tot ceea ce un om tânăr, anestezie super, eu nu simt nimic, și congelare mutat bine și nu a durut nimic, nu dureri, în general, după prima am iubit stomatologie! a doua oară când m-am făcut un sigiliu, un timp foarte lung, toate curățat, pe sigiliul nu sunt fericit, în ultimele 3 luni, și ea a fost tot șters, și după așa cum au pus-o, a început dintele. Data viitoare ›

Dezgustator! Mișcați dintele de la Dr. Chumakova. După aceea, două zile de podriat s-au dus la ea și s-au plâns de durere și de un obraz umflat. Mi-a fost prescrisă să mă clătin și asta e tot! După ce am vizitat-o ​​dimineață, după masa de prânz am mers la o altă clinică (ea dorea un alt doctor să mă privească). De la un alt policlinic, am fost urgent spitalizat într-un spital unde a fost făcută o incizie a gingiei și a gingiei sub anestezie generală (sa format un puroi). Decide pentru tine, ce fel de doctor, care nu a observat un proces inflamator atât de puternic! Și dacă să meargă acolo.

Calitatea dezgustătoare a imaginilor, și chiar și pentru aceste imagini groaznice, iau 500 de ruble. Absolut insolent, și în afară de un fel de neopytny mătușa își urcă mâinile în gură pentru a face o fotografie, așa că urcă că deja lacrimile curg din durere. La mine a continuat de trei ori, ai reprezentat de trei ori să-l suferi, filmul rău, încă niște gunoi. La noi, iertați, 21 de secole, și despre acest dispozitiv este posibil să pună maimuța care se va consulta. Eu, cu aceste imagini, am mers la doctor, care, cam în vorbire, a devenit impudent. Data viitoare ›

Chiar mi-a plăcut cum mi-a vindecat dintele, a făcut un tânăr doctor, se pare că Semyon Vladimirovici a făcut totul fără durere, și mi-a reparat dintele aproape fără speranță! Mulțumesc foarte mult.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: