1000000 de ruble pe lună pe rame foto și decor de lemn

Afaceri și Finanțe

Cumva sa întâmplat așa că am cumpărat o mașină de frezat CNC și acum este în casa mea. În camera de zi. Dar nu este ultimul lucru care este înfricoșător, ci faptul că merită.







Sa văzut cumva rame foto, cuvinte și alte decoruri din lemn. Am calculat costul materialelor și mi-am dat seama că producția este foarte profitabilă, iar procesul este simplu ca două ruble. Se decide să începeți cu asta!

Criteriul de completare

Câștiga 1.000.000 sau mai mult pe lună

Resurse personale

24 de ore pe zi și routerul CNC

Eco-prietenie a obiectivului

A face lumea mai frumoasă, iar femeile mai fericite)

Tineretul pentru afaceri locale găzduiește un târg de evenimente. Vreau să particip cu produsele mele. Participarea este gratuită

1000000 de ruble pe lună pe rame foto și decor de lemn






1000000 de ruble pe lună pe rame foto și decor de lemn

Obțineți aprobarea candidaturii dvs. ca participant

Faceți produse pentru stand

Cumpărați elemente de recuzită necesare pentru concurs (cerința pentru participanți)

Câștigă primul, orice bani

Primul ordin

Pentru a elimina o premisă, a transporta acolo echipamente și a începe acolo un ciclu complet de producție

Costul etapei este de 15000.00. # 8381;

Obțineți comenzi în grupul VK

Acum există un grup vkontakte vk.com/lucky.wood în care există utilizatori în direct, însă foarte puțini. Nu există încă comenzi. Fotografiile nu sunt ale mele, voi fi sincer, dar le-am luat pe cele pe care le pot repeta

Invitați 500 de persoane în grup

Acoperă închirierea a 9500 de ruble pe lună și să primească venituri nete

Există un contract de închiriere, există plăți obligatorii, acestea sunt datorii, împrumuturi (plăți pentru greșeli în trecut), benzină, comunicare etc. Toate împreună sunt aproximativ 25.000 de ruble pe lună. Ie cifra de afaceri ar trebui să fie de cel puțin 30 mii pe lună, având în vedere costul de producție, așa că am fost la zero. Îmi datorez încă fondul de pensii 23 de mii, care ar trebui să primească o lună pentru maximum 2, adică la 11.500 pe lună, cifra de afaceri totală ar trebui să fie de cel puțin 45 de mii

Costul scenei este de 45000.00. # 8381;

Venituri 50 000







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: