100 K 1

În Santas nu se poate lua din mai multe motive, de exemplu,

1) prapniki se termină și nu mai este nevoie de Bunicul Frost;

2) Sunteți prea tânăr sau aveți o înălțime mică;







3) nu aveți talent artistic;

4) ați cerut o taxă prea mare;

5) personalul părintelui Frost este deja angajat;

6) Îți place să bei;

7) aveți o amintire proastă și nu vă puteți aminti de discursul de felicitare și de numele celor care ar trebui să fie felicitați;

8) Nu ați furnizat o scrisoare de recomandare sau nu ați trecut interviul;

9) Sunteți prea timid și timid, ezitați să vorbiți în public.

Sper că opțiunile oferite de mine vor ajuta participanții la jocul "One hundred One" să ghicească răspunsurile corecte.

Îmi doresc mult noroc în joc!

Nu am fost dus la Santas:

  1. Mă sufoc în această barbă albă.
  2. Nu am Maidenul meu de zăpadă.
  3. Un om timpuriu a venit, el nu este încă bunic, ci un nepot.
  4. Snow Maiden nu a dat drumul.
  5. Rostom nu a ieșit.
  6. Vocea este scârțâitoare, părintele Frost ar trebui să aibă un bas.
  7. De fapt, eu sunt o femeie, dar am fost în Maiden este, de asemenea, nu au fost luate, au spus că Maiden tocmai au luat în perechi, cu bunici înghețurile, și Santas poate fi separat. Dar pentru Moș Crăciun încă mai am o voce șuierătoare.
  8. Nimic, anul viitor va dura.
  9. Barba este întotdeauna decojită și costumul este prea mare, acest om este foarte subțire.
  10. Soția lui a mers la comisia de admitere, unde au luat Mos Craciun, și a spus că Moș Crăciun are nevoie cel mai mult de ea.






Moș Crăciun nu poate lua pentru că -

1 - Înălțime mică. 2 - Slab și slab (similar cu Koshchei). 3 - Vocea este similar cu femela (moale și blând, și el a fost cu Vitsin în filmul „Prizonierul din Caucaz) 4 -. Toată lumea a venit, dar vocea lui a devenit răgușită după o răceală (ca Kramarova din filmul“ Domnilor of Fortune „, după șampon vypitygo în loc de Koln, în primul minut) 5 -. vocea invers ar fi prea dure, care sperie doar copii, dar bine potrivite pentru rolul de jefuitor 6 -. băut Mai devreme o mulțime de vin și sa îmbătat ca un pinguin pe un deal de gheață 7 -. prea plin a fost ca un coc , astfel încât costumul a fost prea mic și arăta mai mult ca o lună rotundă decât un Moș Crăciun.







Trimiteți-le prietenilor: