4 răspunsuri pentru Clinica Dr. Grigorenko

Am venit la clinică cu durere în spate și brațe. Cu mine am lucrat Andrei Alekseevich Grigorenko și Ulyumzhi Nikolaevich Nimgirov. Au făcut o durere ascuțită, chiar și cu o lungă plimbare nimic tulburat. După ce au fost trimiși la sala MTT pentru mecanoterapie către Serghei Igorevici Vișnyakov și un training funcțional pentru Vera Petrovna Grebenkova. Mi-au arătat exerciții ușoare pe care le pot face singur, ajustează în mod constant programul de tratament, în general lucrează, progresul este "evident". Sunt fericit și recomand această clinică tuturor.













Multe mulțumiri întregului personal al clinicii! Apărut la clinica doctorului Grigorenko după o intervenție chirurgicală pe genunchi pentru a fi supusă unui tratament de reabilitare. Am fost foarte mulțumit de rezultat și, desigur, de modul în care m-am recuperat repede. Vă mulțumesc foarte mult că sunteți!

Vreau să-mi exprim mulțumirile deosebite lui Andrei Alekseevich Grigorenko! Mulțumesc pentru spatele meu vindecat! Vă mulțumim pentru o astfel de clinică sinceră cu specialiști atât de minunați! Vă recomand tuturor, pentru că spatele este ceea ce trebuie să aveți încredere în mâinile profesioniștilor și numai. Iar acești medici pot găsi toată lumea la Clinica Doctorului Grigorenko.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: