10 moduri de a ajunge pe toată lumea în rețelele sociale

Pentru mama, care se situează într-un decret, rețele sociale - este o fereastră în lume. Dar se poate închide și dacă nu respectați regulile elementare.

Urmați toate sfaturile noastre "rele" și chiar soțul dvs. va răspunde de la dvs., ca să nu mai vorbim de abonați necunoscuți. Deci, aici sunt 10 modalități dovedite de a face pe toți în rețelele sociale.







1. Argumentele pentru orice motiv

Pe Internet, cineva este întotdeauna greșit și, sigur, o veți aduce la suprafață. Exprimați-vă dezacordul cât mai acerbă posibil, puneți mai multe semne de exclamare și mai bine mergeți imediat la capotă. Când argumentele privind cazul se încheie, nu ezitați să vă întoarceți la persoană. Amintiți-vă cele mai bune argumente în articolele online: "Toată lumea știe acest lucru" și "probabil că nu-i dați una, sunteți grasă și singură". De la o astfel de afirmație la interdicție durează de obicei mai puțin de un minut. Dacă nu sunteți interzis, dar aveți nevoie de referințe și dovezi care să vă susțină opinia, asigurați-vă că vă trimiteți adversarul la Google, poate că se va pierde acolo.

2. Publicați fotografii grafice de calitate slabă

Este mai bine dacă sunt egoițe neclare, zi de zi în aceleași poziții. Dacă absolut plictisit, așa să fie, diluarea lor fotografii ale copilului pe olita sau pătat cu alimente (mai bine dacă ar fi ceva de genul caviar suc de fructe). Cu cât este mai bună calitatea fotografiei, cu atât mai bine, în sens, cu atât abonatul va fi mai rapid.

3. Pedala în fiecare zi aceeași temă

Pierde in greutate, pierzi in greutate, pierzi in greutate. Sau leagă, te rog, te rog. Sau faceți yoga, faceți yoga ... ei bine, înțelegeți. Principalul lucru nu este să vă dezactivați subiectul în orice situație. Lasati-l pe Pitt si Jolie sa divorteze de doua ori, sa lase Oceanul Mondial sa iasa din coasta, nu-ti pasa. HW va câștiga, pentru că pierzi în greutate, pierzi în greutate, pierzi în greutate.

10 moduri de a ajunge pe toată lumea în rețelele sociale

4. Acordați sfaturi nesolicitate

Cu siguranță, orice persoană scrie un post pentru a-i sfătui ceva. Dacă nu a cerut sfaturi, atunci acest lucru este în afara modestiei naturale. Așa că a început, în general, blogul, astfel încât să-i puteți turna întregul inventar al înțelepciunii și al experienței sale personale. Experiența personală este, în general, un lucru bun, întotdeauna trebuie să te bazezi pe ea, în special pe problemele de sănătate și educația copiilor. La urma urmei, este clar că, dacă ai ajutat o pastilă miraculoasă, atunci ți-ar ajuta și pe prietenul tău. Și ce, că ai tratat o tuse și suferă de hemoroizi. Ajută-l, lasă-l să asculte, că este o persoană inteligentă - adică tu - spune el.

5. Puneți # mai multe # hashtags # în interiorul # textului

6. Nu țineți cont de particularitățile rețelelor sociale

În fiecare rețea socială există un fel de etichetă. În Instagram este obișnuit să se pună mai multe hashtags, acolo este un fel de sistem de căutare. Pe hashtag-urile din Facebook speri oamenii de la tine. În postul VC fără o fotografie, nimeni nu va citi. Cel mai rău lucru pe care îl puteți face este să postați o postare într-o singură rețea și să o faceți în restul.







10 moduri de a ajunge pe toată lumea în rețelele sociale

7. Postați în fiecare zi acordeonurile și "gândurile înțelepte" care au umplut toate inteligența

„Sunt greu de găsit, ușor de ținut și ușor de pierdut“, „Nu purta pe mâinile mele, am și gâtul bine stai«»Nu-mi pasă ce crezi despre mine, eu voi nu cred deloc,„și mai multe zeci și zeci de fraze hackneyed. Pentru soliditate pune pe seama că fraza Coco Chanel sau Făina Ranevskaya, ei nu mai pasă, se rostogolesc chiar în mormânt nu obosit.

8. Învățați-i pe oameni să trăiască.

Le explicam regulile de etichetă, după cum puteți și nu se poate spune că aveți nevoie și nu trebuie să facă pentru a rupe jocul în gramatica-nazistul public și repara erorile gramaticale. Toată lumea a luat deja note de notebook-uri. Ei înșiși nu-și dau seama cum să trăiască, cât de mult au nevoie fără tine.

9. Fii uimit de auto-dreptate

10 moduri de a ajunge pe toată lumea în rețelele sociale

Dacă elementul anterior nu vă convine, mergeți la cealaltă extremă și vă îmbolnăviți. Totul este rău și toată lumea ar trebui să știe imediat despre asta. Capul meu doare, este dezgustător pe stradă, fiul meu a adus o școală de la școală și dinții mei ai fiului meu sunt tăiați, așa că nu dormi timp de 6 zile. În primul rând, veți fi cu adevărat rău, dar nu lăsați slăbit și nu opriți plângerile. Puteți să o diluați uneori cu o cerere de schimbare - să vă duceți la magazin, la aeroport, să vă aduceți chifle proaspete și așa mai departe. Doar nu întrebați de ce oamenii de la dvs. vă dezabonați masiv.

Oooo Îi cunosc pe acești oameni și ei sunt aproape la toate punctele podhodyat.Nu cum ar fi, astfel încât, de bine, cum poți fi atât de plictisitor încât să enrage toate, ca și în cazul în care răul navernoe.Osobenno cei cărora le place să dea afară sfaturi și susțin, bine, nu pentru acest sots.seti , rețeaua multor eroi și în viața reală.

Programe colorate, spectacole cu laser, călătorii incredibile - un întreg caleidoscop de spectacole așteaptă în sărbătorile de Anul Nou pentru copii mici.
6

Decorul obișnuit de Anul Nou, realizat de mâini proprii, poate deveni cel mai original decor al interiorului festiv. Am compilat versiunile cele mai populare și mai simple.
11

10 moduri de a ajunge pe toată lumea în rețelele sociale

Ce să îndepărtezi copilul în ajunul Anului Nou? Desigur, făcând bijuterii pentru pomul de Crăciun. Oferim idei simple și originale.
9

10 moduri de a ajunge pe toată lumea în rețelele sociale

10 moduri de a ajunge pe toată lumea în rețelele sociale

Am aflat din experiența mea că un amestec bun este Materna (baby1care). Suntem pe alimente mixte, deci amestecul a fost ales foarte atent, principala cerință fiind, desigur, lipsa alergenilor, compoziția bună și digestia normală. Mâncăm Maternu "Extra Care" - această opțiune a venit la noi și mâncăm cu plăcere.

podkidyvat copil care nu-și ține capul. Ce fel de familie sunt acestea?

10 moduri de a ajunge pe toată lumea în rețelele sociale

Articolul urmărește în mod clar să justifice pe cei care aleg un câine în locul unui copil și care spune că o familie cu un copil care duce la dispariția Rusiei este norma. drăguț)







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: