10 modalități simple de a roti un cont în ceea ce privește comportamentul

Bună ziua dragă prieten!

Pentru cei care nu știu de ce să-și pompeze profilul:

Behance este o sursă excelentă de comenzi și un instrument util pentru a vă prezenta portofoliul. Asta e tot.







Dacă nu aveți nevoie de comenzi sau nu aveți nevoie să vă vindeți, atunci nu înțeleg de ce postați locul de muncă.

1. Calitate sau deloc

Dacă doriți atât de mult comenzi cu Behance, angajați un designer răcoros pentru următorul proiect. Sunt de acord că îți vei publica lucrarea.

2. Finalizați profilul

Adăugați linkuri către toate rețelele sociale în care locuiți. Dacă există un blog personal \ site-ul web, de asemenea, adăugați. Secțiunile "Despre mine", "Experiența de lucru" nu trebuie lăsate goale.

3. Publicați numai cele mai bune lucrări pe Behance

Este mai bine să se stabilească unul, dar cel mai mare tun decât 10 medii.

Bejans sugerează schimbul de experiență în Pinterest, Facebook, Twitter, LinkedIn. Utilizați totul!







În plus, adăugați propriul dvs., unde aveți cei mai mulți abonați: VC, OK, Google+ etc.

5. Prezentare

Unul dintre cele mai importante puncte. Este important să vă puteți vinde munca. Pentru a face acest lucru, trebuie să lucrați la prezentare. Doar a face o captură de ecran a întregii lucrări nu este suficientă.

Utilizatorii iubesc poveștile. Afișați procesul. Primele schițe, căutări, cum au ajuns la ceea ce este.

Dacă aveți despre UI \ UX - animație pentru a vă ajuta.

Găsiți de lucru din partea de sus. Uită-te la ce băieți fac. Încercați să repetați.

O treabă bună, îmi place!
Verificați munca mea și oferiți feedback.

7. selecții informale, anunțuri publice, forumuri

Împărțiți-vă munca ori de câte ori este posibil. În fiecare sferă aveți forumuri proprii, unde locuiți acolo și postați-l.

Public în VK, care publică totul la rând:

8. Site-uri asemănătoare

Răspândiți lucrările pe aceste site-uri de design.

9. dribe.ru

Principiul de funcționare este după cum urmează:

  1. Linge munca altora, ai puncte pentru asta.
  2. Câștigă puncte pe care le câștigi pentru a-ți ține așeza.

dribe.ru știe, de asemenea, cum să lucrați cu dribble, mediu și artstation.

10. Pentru leneși

Am organizat un serviciu pentru promovarea proiectelor pe Behance - BeTop.me

Procedura este simplă:

Asta e tot. Mult noroc în avansarea muncii tale!







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: