21 Feedback despre bucătărie lab la москва, южнопортовый, Сайкина улица, 17

Bucătăria din matrice poate fi achiziționată chiar și în termen de 400 de tone de p. Am comandat un model al Doamnei (deși bucătăria mea nu este la fel de mare ca imaginea) și a fost mulțumită. În ciuda faptului că lumina, bucătăria este absolut non-marmură, este ușor de curățat și, prin urmare, pare a fi cumpărat ieri. În rest, pot spune, confortabil și de încredere. De asemenea, au făcut rapid, undeva timp de 1, 5 luni. Bucătăriile de acest nivel nu se fac mai repede.







Calitatea este bună, marcată de termenele de livrare

Vrem să scriem o recenzie despre bucătăria noastră achiziționată în compania Kitchens LAB sau Kitchen Lab. Tratament romn-122 Vom scrie un răspuns pozitiv, deoarece bucătăria în ansamblul ei este satisfăcută, dar au fost multe linguri de gudron, care, la un preț rezonabil, a stricat impresia și au smuls multe nervuri. Denumiți problemele: întreruperea termenului pentru mai mult de o lună. Imaginați-vă o lună sau mâncați fast-food tăind-o pe podea sau închiriați un apartament cu mobilier. Intrebarile despre starea bucatariei sunt raspunsuri intr-un fel, cum ar fi. Data viitoare ›

Mi-am ales soția, nu mi-a plăcut prea mult, dar ea a gătit și ea acolo. Ea a ales din matrice, alb (în opinia mea, Varșovia). Este problematică, desigur, puțin, ce să spălăm, dar arată bine. Singurul dezavantaj - asamblare, asamblor ca și cum bucătărie pentru prima dată a văzut ochiul, a luat două zile, atunci nu a făcut ceva, nu a fost de ajuns. Dar în cele din urmă am strâns totul, totul este bine. La ceea ce au dat o garanție pentru bucătărie, dar cred că din matrice va dura mult timp fără garanție.

Bună bucătărie din Belarus, dar a făcut o perioadă lungă de timp (2 luni). Și nu au strâns-o singură, dar au declarat un astfel de termen. Într-un alt salon au oferit să o facă o lună, dar soțul descuraja să cumpere de la ei. Acum înțeleg că are dreptate, pentru că am făcut o bucătărie foarte bună, aș spune chiar excelent. L-am folosit timp de 4 luni, dar nu am nimic de plâns. Bucătăria este în stare perfectă, nu scârțâie nicăieri, nu se desprinde (am avut-o pe cea anterioară, balamaua de pe ușă a izbucnit în prima lună), arată ca una nouă. Probabil că nu este în zadar atât de mult timp.

Îmi place cu adevărat ce fel de bucătărie a fost inventată pentru mine și făcută. DAR! La livrare a fost o mizerie, ca rezultat nu a adus aceste cutii, și orice absolut de la alte ordine de alte dimensiuni. Sa dovedit că nu suntem încă gata, a trebuit să așteptăm o săptămână și jumătate. Când mânerul ușii a fost spart, a fost înlocuit. Chiar m-am gândit să nu văd bucătăria pentru mine, ei bine, eu nu pot pune ușa în spatele articulației. Amânat timp de două săptămâni, încă făcut. Am folosit-o timp de o lună, în timp ce nu există plângeri. Și chicineta este frumoasă. Este convenabil să gătești și este frumos doar să ai ceai.

La sfatul surorilor s-au întors aici, au nevoie de o bucătărie încorporată. După ce am aplicat-o cu mine, designerul a contactat toate lucrările legate de pregătirea proiectului, au fost deja efectuate măsurători cu el, un tânăr foarte politicos, cu atenție la toate detaliile care au reacționat, apoi au ajutat la stabilirea proiectului și a șorțului. Au făcut exact o lună, fără întârziere, aduse și instalate. Singurul lucru care mai târziu într-o altă cabină a fost mai ieftin a găsit un model similar, dar bine acum.

Vreau să împărtășesc impresia despre noua noastră bucătărie din bucătăria de laborator: o bucătărie bună, nu ștampilate și arată foarte demnă (avem modelul Triumph, stilul high-tech pentru stilul general al apartamentului). Calitatea unui nivel bun. Acum, după reparații, este foarte frumos să fii în bucătărie și să gătești). Cu măsurătorile, în general, nu au apărut probleme, bucătăria a stat perfect în locul ei. Am fost în vânzare (cumpărate în cabina de pe strada Yuzhnobutovskaya) și am luat bucătăria cu o reducere bună și pentru noi ca un cadou. Data viitoare ›

Voi pune acest salon "4", de ce 4: bucătăria este de calitate, nu există chips-uri, nu au fost scuffs, totul a fost livrat în bucătărie ideal și complet în toate echipamentele, în acest sens nu au existat probleme. Ansamblul a fost comandat de la salon (a fost plătit), au fost asamblate calitativ, totul este perfect în loc, în ciuda faptului că nu suntem pereți perfect plane, nu a afectat, deși am fost îngrijorați. Problemele pe care le-am avut cu termenele limită: am fost reținuți timp de aproape două săptămâni din condițiile contractului, acest lucru fiind afectat în mod serios. Data viitoare ›







Și vreau să laud profesioniștii care lucrează în Laboratorul de bucătărie, în ciuda faptului că au existat probleme cu bucătăria noastră (producător de plante termeni înăsprit), dar baietii au fost întotdeauna în contact, a informat cu privire la starea de pregătire și, astfel, nu au avut sentimentul că înșelat , întârziată. În acest moment, bucătăria a așteptat, ea este foarte bucuros că e într-adevăr superb și sunt chiar dispuși să ierte întârzierea în fabricație.

Avem o bucătărie destul de dificilă, în sensul că există un aspect non-standard, iar în unul dintre pereți există o nișă cu care era doar necesar să rezolve cumva problema. Designer Ivanova Natali vă mulțumesc că ați ajutat pentru a rezolva în mod competent situația noastră, a fost foarte interesant de propus pentru a plasa o nișă în bar, sa dovedit a fi cool. Am asteptat la bucatarie timp de aproape 3 luni, pentru ca am comandat polonezul si, pe baza asigurarii salonului, au fost fabricate de-a lungul timpului, dar merita sa ne asteptam.

Acum o săptămână am asamblat o bucătărie nouă, comandată în KitchenLab. Foarte responsabil, proiectanții s-au apropiat de proiect, s-au dovedit confortabil și orginal: au propus să plaseze chiuveta în colț. Acum la stânga am o zonă de gătit, în dreapta - o zonă de mâncare curată. Tehnica este încorporată, este mai bine decât să ordonăm una, alta, a treia. Și în sertare și dulapuri, totul a urcat, inclusiv uneltele soțului ei și gadget-urile de spălare! N-am crezut niciodată că o bucătărie bună este atât de multă fericire.

Am cumpărat o bucătărie în bucătăria laboratorului. Au venit aici la sfatul colegului meu de la locul de muncă, pe care i-au ordonat în același mod, am văzut-o în direct, foarte mult. Cererea a fost făcută de pe site, toate măsurătorile, proiectul de proiectare au fost gratuite. Tot în acest salon am cumpărat o glugă cu o chiuvetă, au fost la o reducere foarte bună pentru acțiuni și, în ansamblu, pot spune că prețurile sunt destul de adecvate. Singurul lucru pe care îl pot observa din minusuri este că nu o fac foarte repede, am așteptat aproape două luni pentru fabricare, livrare și asamblare.

în general, Am aranjat cabina de lucru pe Vernadsky Prospekt, a lucrat cu noi designerul Svetlana, activitatea de designeri de la ei de drum este liber, convenabil construit - în primul rând pe dimensiunea noastră, am făcut un proiect de design, a fost de acord cu mine versiunea inițială, apoi ne-a călătorit zamerschik făcut exacte calcule, le corectate, iar apoi proiectul a semnat deja un contract. Ei bine, e în regulă, e în regulă. Acum, despre lingura de gudron despre calendarul - calendarul podzatyanul am vorbit inițial despre producția pentru perioada. Data viitoare ›

Noi, spre deosebire de cei care au unele dificultăți cu Laboratorul de bucătărie, se întoarse spre el deja la recomandarea prietenilor. Raportul dintre „preț-calitate“ Am fost complet mulțumiți, mai ales că avem reduceri. Bucătăria a fost comandată de la matrice - Charlotte. Bucataria de așteptare pentru comanda la livrare la casa noastră 2 cu o lună mică, a ridicat la noi timp de două zile, probabil, este răsfățat doar impresia, dar am adus după-amiaza până seara nu a avut timp pentru a colecta, deoarece zgomotul nu poate fi în seara, și vecinii noștri au copii. Data viitoare ›

În ziua următoare, am fost aduse și colectate bucătăria pe care am comandat-o de la ei (Allegro), suntem încântați de asta. Aplicația a fost lăsată pe site, au fost contactați de managerul Anastasia și designerul Zabalueva Katia. Măsurătorile și design-ul făcute gratuit au ajutat la determinarea bucătăriei în sine, deoarece nu știa exact ce model ar fi. În buget, am urcat mai mult decât în ​​general planificat inițial pentru bucătărie (nu mult adevăr, dar încă). Am așteptat adevărul bucătăriei timp de 50 de zile, aș vrea să văd rapid. Data viitoare ›

Mulțumim "laboratorului de bucătărie" pentru o muncă bună și o bucătărie bună, le-a sfătuit colegul lor, comentarii negative despre acest salon (au încercat să-i pună pe ei înșiși și pe ei), dar în cazul nostru totul a mers bine. Bucătăria este deja instalată, gătiți pe ea. Am cumpărat plastic din bucătărie, prețul este mediu în comparație cu alte saloane, dar alegerea este mult mai mare. Întreaga bucătărie a fost livrată fără căsătorie, totul a fost de ajuns și l-am adunat într-o singură zi.

După repararea apartamentului, a apărut întrebarea despre noua bucătărie, deoarece ordinea noastră ne-a plictisit și ne-a pierdut aspectul original. Ne-am întors la KitchenLAB: prietenii noștri au comandat ei înșiși o bucătărie și le-au plăcut totul pentru preț, calitate și timp. Am ales bucătăria din secțiunea "Bucătării de confort" - Milan2, ceea ce vrem. Frumos, dar nu pretențios. Firește, s-au îndreptat spre designerul din salonul de pe Saikin 17, din păcate, nu-mi amintesc numele fetei, dar era foarte plăcut și corectat puțin. Data viitoare ›

Acum o săptămână au adus și instalat Bucătăria Puccini. Făcut cu atenție și atunci când nu s-au ridicat probleme. Bucătăria este frumoasă, se potrivește bine în interior. S-a măsurat. Am comandat la Reutov, la comandă ajutorul mare a fost oferit de managerul Elena (design, model, echipament, etc.). A apărut la timp fără întârziere. Am luat-o la etajul 11. A doua zi a venit colecționarul Denis, un nume, din păcate, nu-mi amintesc. Am colectat toată ziua până la ora 23.00 (bucătăria este foarte mare). Am colectat foarte atent și profesional. Toate uneltele. Data viitoare ›

Mulțumesc tuturor, mai ales colectorului Serghei. În bucătăria mea, conductele de gaz sunt foarte urâte, am vrut să le ascund, atât de mult încât nu le-am putut vedea. Și toți au făcut atât de bine, încât acum nu vreau să părăsesc bucătăria până nu mă pot bucura. A început să gătească mai mult, soțul era și mai mult mulțumit de asta decât de bucătărie.

Vreau să vă mulțumesc. La momentul livrării și instalării setului cu cască de la bucătărie LAB, am fost singur acasă, așa că a trebuit să controlez procesul singur. Instalatorii s-au confruntat rapid cu sarcina lor și chiar au scos gunoi. Când a venit soțul meu, sa uitat în jur și a deschis-o, a spus "fără plângeri". A fost neașteptat că undeva în câteva săptămâni managerul Natashei ne-a sunat și ne-a spus că ar dori să vină la noi și să se asigure că totul este în regulă cu noi și că suntem cu toții fericiți. Vă mulțumim din nou. Totul este în regulă, totul funcționează.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: