18 Opinii despre estu la adresa ruza g, strada Ulyanovskaya, 11

Îmi exprim recunoștința profundă față de Dr. Damir și tot personalul studioului dentar al lui Estet pentru ajutor profesional, calitate înaltă a serviciului, abilitatea de a găsi o abordare a clientului, bunătate, îngrijire, sociabilitate. Fie ca clienții să fie întotdeauna recunoscători! Fericirea familiei și toate bunurile pământești. Voi fi un client obișnuit. Mulțumesc pentru tot! Mulțumesc!







Îi sunt foarte recunoscător pe Dr. Damir: pentru mâinile bune ale medicului, pentru profesionalismul său în munca sa, pentru inima sa bună, pentru atenția și simpatia sa. Mă voi ruga lui Dumnezeu pentru sănătatea lui. Lydia Stojko, satul Novovolkovo.

Eu, Sergeyeva Julia Nikolaevna, îmi exprim recunoștința profundă față de doctorul de la Dumnezeu și de profesorul afacerii mele, Doctor Damir. I-am tratat dinții din față, le-a sigilat ca și cum ar fi crescut de la mine! Vă mulțumim foarte mult pentru sensibilitatea față de pacienți și pentru munca de calitate! Orașul Ruza.

Îi mulțumesc cu sinceritate dr. Logozinskaya Maria pentru tratamentul și sensibilitatea calității față de fiul meu Dimochka. Copilul era foarte frică să-i trateze dinții, dar doctorul Maria a reușit să găsească rapid o abordare a copilului, ușor și în largul său, sub forma unui joc care ne-a vindecat dinții. Vă mulțumesc foarte mult!

Estet accesat stomatologie, Dr. Alex a luat dupa dinte tratament, a trebuit să se întoarcă la o altă clinică, așa cum razbarabanil obrazul, totul este doar groaznic, pentru mine este o clinică în trecut, oroarea.

Îmi exprim recunoștința deosebită față de Dr. Alexey pentru atitudinea bună, sensibilă, pentru profesionalism. Acesta este un doctor de la Dumnezeu. Vă mulțumesc foarte mult! Toate cele bune pentru tine! PS Voi fi tratat numai de Dr. Alexei.

Îmi exprim recunoștința mea deosebită față de Dr. Alexei Logozinsky! Foarte bine făcut coroane pentru mine și dinții vindecați la fiul de 13 ani! Atitudine excelentă și prețuri rezonabile! Dacă este posibil, voi merge aici, pentru că eu însumi sunt de la Moscova. Mult noroc și prosperitate! P. S. Nu mă așteptam ca totul din Ruza să fie atât de frumos. Vă mulțumesc foarte mult!

Dental studio "Esthete"! Bine facut! Vă mulțumim foarte mult pentru protezele rapide și de înaltă calitate. Acum pot să vorbesc, să mănânc și să zâmbesc cu încredere!







Îmi exprim profunda recunoștință față de medici și Damir Elvira și fetele s-asistente medicale pentru o bună de înaltă calitate și bine coordonate de lucru, pentru atenția pacientului! Mulțumesc!

Sunt foarte multumit de rezultatul tratamentului din aceasta clinica. Dintele frontal sa rupt. Doar un dezastru! La urma urmei, munca mea este legată de o comunicare constantă cu oamenii. Sora mea a recomandat să meargă la clinica dentară Esthete. Rezultatul este uimitor! Deci mi-am restaurat profesional dintele, că țânțarul nasului nu va submina. Foarte recunoscător!

Nu am scris recenzii, dar acum nu pot rezista rezultatului remarcabil al tratamentului stomatologic în această stomatologie! La sfatul prietenilor a mers la dinți protetice în clinica "Esthete" Ruza. Și aproape că n-am regret. Eu însumi sunt de la Moscova, dar prețurile pentru medicina stomatologică metropolitană sunt jenante să o spun cu blândețe. În clinica Esthete mi sa oferit mai multe opțiuni pentru proteze și, fără să mă gândesc de două ori, am fost de acord să instalez implanturi. Desigur, a trebuit să aștept un timp pentru a vedea ultimul. Data viitoare ›

Vă mulțumesc foarte mult pentru serviciul minunat și îngrijirea pentru medicul Elvira Musukova, precum și pentru recepția Anna. Oameni excelenți și, cel mai important, profesioniști în domeniu. Voi căuta un tratament numai în această clinică. Mulțumesc!

În viață, de multe ori a trebuit sa vizita la dentist, dar o astfel de atitudine sensibilă, sinceră și profesionale pentru a satisface nu au avut! În clinică totul este gândit la cel mai mic detaliu - confortul pacienților în fiecare detaliu! Am întâlnit un manager prietenos, așa că mi exprim sincere mulțumiri tuturor minunat personalul clinicii pentru atmosfera de ospitalitate, îngrijire și atenție pacienților. Și, desigur, admirația mea pentru minunata Dr. Damir Sergekovicha, care este uimitor. Data viitoare ›

O mare recunoștință față de clinica "Esthete" - a înlăturat magia dintele de înțelepciune. Să spun că mă temeam foarte mult de îndepărtare, nu spune nimic. Tremuraam peste tot cu teama! Dar doctorul Damir Sergekovic a reușit să mă liniștească rapid și a explicat că totul va trece rapid și fără durere. După cincisprezece minute de a fi în scaun, totul sa încheiat! La început nu am înțeles nici măcar că dintele fusese deja îndepărtat. Am stat și am pregătit pentru "cel mai teribil"))) Dar doctorul a spus că totul este deja))))))) Mulțumesc foarte mult! M-am temut mai mult))))

Ea a fost tratată de Dr. Umuraliev, a introdus coroane, în timp ce toată guma a fost umflată. Cum ar putea fi făcut acest lucru incomprehensibil. În plus, coroanele făcute atât de inconfortabil, încât nu stau pe mușcătură! Mâinile lui vor fi rupte pentru o astfel de lucrare. Nu mai picior acolo.

Când a venit protetica dinților, am abordat serios această problemă. Am vizitat mai multe spitale și în Ruza și Mozhaysk, dar numai în stomatologie „Aesthete“ Eu ma sfătuit și am luat un program individual de tratament și protezare cu înțelepciune. Atât eu cât și familia mea sunt încântați de rezultatul minunat. Mulțumesc. Îi recomand tuturor pe toți "Esthete".







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: