15 Citate de Winged de Ivan Okhlobystin (foto)

15 Citate de Winged de Ivan Okhlobystin (foto)

Okhlobystin sa născut în regiunea Tula. Tatăl actorului - a fost medicul șef al casei de odihnă, iar mama - un tânăr student. A devenit un actor Okhlobystin a decis imediat după școală, înscris în VGIK. Într-un timp scurt, el a obținut rezultate deosebite, fiind popular atât în ​​rândul colegilor, cât și al profesorilor.







Shot de la filmul "Noga"

Cariera sa ulterioară se mișca constant în sus. Astăzi, Ivan Okhlobystin a jucat în peste 40 de filme. O contribuție semnificativă la dragostea populară a fost pusă de seria "Stagiari", în care actorul este eliminat până în prezent.

O fotografie de la t / s "Stagiari"







De asemenea, în contul său aproximativ 25 de lucrări de scenarist și regizor. Pe lângă cinematografie, Okhlobystin și-a încercat politica. El chiar intenționa să candideze la funcția de președinte, dar mai târziu și-a anulat decizia.

Ivan Okhlobystin cu soția și copiii săi

Okhlobystin este un om de familie exemplar și predică valorilor comunității familiale. Într-unul din interviurile sale, actorul a spus odată: „Eu, desigur, ca un tată vrea ca fiecare baiat, care este aproape de fiicele mele, pentru a pune pe perete și trage alice mari în piept, dar a trebuit să se abțină să înțeleagă un singur lucru - meu divorț fiica niciodată .. vor deveni, în cazuri extreme, văduve. "

Ivan Okhlobystin - literalmente un depozit de citate și gânduri înțelepte, dintre care multe "au mers la oameni". Ei au o mulțime de profunzime și reflectă o bogată experiență de zi cu zi. Vă oferim o selecție de citate precise și pozitive despre Okhlobystin.

Sunt un pozitivist ortodox. Încerc să-mi găsesc avantajele în orice. Chiar și în blocajele de trafic. Puteți pierde celulele nervoase și puteți asculta un audiobook.

15 Citate de Winged de Ivan Okhlobystin (foto)







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: