14 Frumos pagini Facebook

1. Portofoliu - Navid Mustafa - Designul acestei pagini Facebook Mi-a placut cel mai mult, arata misto. Îmi plac interfețele cu copacul. Am o temă "din lemn" în browserul Google Chrome, iar tapetul de pe desktop-ul meu este, de asemenea, "din lemn" 😉. Este imediat de înțeles că proprietarul paginii își tratează pagina cu toată seriozitatea:







14 Frumos pagini Facebook

2. Comunitatea SEOmoz - cum să nu dea un exemplu de aspectul paginii fraților de peste mări?

14 Frumos pagini Facebook

3. Pagina Yandex pe Facebook este un design concis și original de la motorul nostru de căutare. Am vrut să ofer mai multe exemple de pagini de companii interne pe Facebook, dar am realizat rapid că nu există practic pagini cu design frumos:

14 Frumos pagini Facebook

14 Frumos pagini Facebook

5. Pagina de joc Battlefield în limba germană - arată atractivă și este făcută în același stil cu coperta jocului:

14 Frumos pagini Facebook

Apropo! Am de gând să emită un curs plătit pentru a promova site-urile în limba engleză. Dacă sunteți interesat, puteți aplica pe lista timpurie prin acest formular. a fi primul care să învețe despre ieșirea cursului și să obțină o reducere specială.







14 Frumos pagini Facebook

7. Scufundări în înflorire - poate aceasta este cea mai originală pagină pe Facebook pe care am văzut-o. Aceasta este pagina bloggerilor Ali Skylar:

14 Frumos pagini Facebook

14 Frumos pagini Facebook

9. Incase - o companie pentru fabricarea de huse, saci și rucsacuri. În privestvuyu se spune că societatea va oferi 45% reducere, daca ajunge la 45 000 de prieteni din Facebook (ei în curând va publica un cod de reducere la atingerea acestei cifre). Plus transport gratuit. Acesta este domeniul de aplicare pentru oameni! Numărul de prieteni arată cadranul interactiv:

14 Frumos pagini Facebook

10. Pagina Kia Motors Rusia - un exemplu de design minunat de la reprezentanța rusă a Kia:

14 Frumos pagini Facebook

11. Pagina de vizionare Swatch este un design frumos și interesant:

14 Frumos pagini Facebook

12. Pagina scriitorului Marlo Schalesky - a făcut o pagină Facebook. Pe ea puteți vedea salutul scriitorului și exemplele cărților sale:

14 Frumos pagini Facebook

13. Pagina Porsche Facebook - acest producător de mașini nu are nevoie de o prezentare, astfel încât pagina doar arată mașina și apelul de a se alătura:

14 Frumos pagini Facebook

14 Frumos pagini Facebook

Articole despre Facebook:

Articole despre Google+:







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: