13 kilograme de dragul rolului vârcolacului

13 kilograme de dragul rolului vârcolacului
El are doar 17 ani și el a devenit deja o celebritate mondială. A absolvit recent școala și este forțat să se ascundă de paparazzi. Și pentru binele celui de-al doilea, al doilea la rând, lucrarea din film, a trebuit să crească literalmente în fața audienței.







Actorul Taylor Lautner, starul seriei de filme "Twilight", a trebuit să demonstreze direct pe ecran cât de repede se dezvoltă vârcolacii frumoși. Tânărul sa pregătit cu spiritul, sa luat în mână și a început. acolo.

„Am mâncat o mulțime de produse utile și a încercat să elimine produsele nocive - spune Lautner -. Întotdeauna am ceva de mestecat gustare Dacă la fiecare două ore, acesta a fost cel mai dificil pentru mine, sincer am știut că am nevoie pentru a obține în felul meu, am fost ... Am făcut-o, m-am controlat și totul sa dovedit.

Potrivit actorului, el nu a câștigat în greutate cu această dietă, deoarece a fost foarte activ în exerciții fizice. Sesiunile au alternat în sala de gimnastică cu mic dejun, prânzuri, gustări de după-amiază și cină, precum și numeroase "gustări".

A reușit să înscrie trei zeci de kilograme (13,5 kilograme) - și toate acestea sunt numai musculare. Rezultatul a fost uimitor. și caracterul lui Taylor pe ecran sa transformat dintr-un băiat timid, a fost în „Twilight“, în erou de lux, puternic și curajos, frumos, „New Moon“.







Dar, la început, foarte puțini oameni au crezut că o asemenea metamorfoză este posibilă în principiu. Regizorul filmului a considerat schimbările pe care scriptul ar trebui să le ia cu Jacob Black între prima și a doua parte a filmului, dincolo de capacitatea unui actor, așa că a planificat să găsească un alt interpret al acestui rol.

13 kilograme de dragul rolului vârcolacului
Lautner a vrut cu disperare să-și păstreze rolul în spatele lui, așa că a promis regizorului că este imposibil să crească la fel de repede ca și vârcolacii în saga vampirilor.

După cum a scris recent, „National Enquirer“ revista, pentru a obține masa musculara pentru varsta de 17 de ani, Lautner este nenatural, astfel încât de îndată ce el se oprește să mănânce mult și să se angajeze în greutate merge imediat :. „În starea sa normală mult mai slabă set de greutate Taylor a fost o luptă pentru el , care a câștigat, pentru că, în general, likes pentru a depăși obstacolele. îi place arte martiale, astfel încât este ușor să tolereze antrenament. el are un metabolism frumos. prin urmare, el a reușit din cauza nutriție îmbunătățită și sport scor masei musculare numai. "

„Dar acum, Lautner a încetat să se se teme de a pierde de sănătate se simt din cauza fluctuațiilor de greutate bruște și necorespunzătoare, excesivă în ceea ce privește produsele alimentare este de ce se va pierde cel puțin nouă kilograme atunci când a terminat fotografiere toate partile ..“ Twilight“, - se menționează în articolul NE.

Unele tabloide au scris că Taylor își urăște trupul schimbat. deoarece această aparență nu corespunde lumii sale interioare. Adevărat sau nu, este greu de spus, deoarece Lautner însuși nu și-a exprimat public atitudinea negativă.

În plus, este serios îngrijorat de atenția excesivă, în opinia sa, a paparazzilor. „Prin aceasta nu se pot obisnui cu, deoarece nu este normal, atunci când oamenii iau poze cu tot ceea ce faci, - a spus tânărul actor într-un interviu cu versiunea de tineret a celebrului revistei Vogue -. Trebuie doar să încercați să nu pentru a permite acestor persoane să te rănesc, să intervină în viața ta, dar e foarte dificilă. "







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: