101 Sfaturi despre cum să te căsătorești cu un străin

Înainte de a începe

4. Cum să vă măriți șansele

În cazul în care cazul dumneavoastră - este aceeași versiune ca visul unei vile din California (sau Bahamas) nu doarme noaptea, și sunteți gata să facă sacrificii mari, în cazul în care numai să-l efectueze, scorurile utilizarea testelor probabil ca un ghid de acțiune. Tu singură hotărăști cât de departe ești gata să pleci.







Dacă o femeie este dispusă să lucreze pe sine, atunci oricine este pe deplin capabil să-și ridice șansele și să-și găsească un soț străin. Știu o femeie în vârstă de 60 de ani care și-a găsit mire în Australia! Are 69 de ani, cu condiția să fie vesel și activ sexual, iar ei continuă să facă croaziere scumpe din întreaga lume! Deci vârsta - absolut nu un obstacol (nu în Rusia și în Ucraina), bărbații de orice vârstă vor să aibă un partener în viață și divertisment.

Să vedem ce puteți face pentru a crește șansele.

După cum ați observat deja, cu cât sunteți mai tânăr, cu atât mai multe puncte (este mai ușor să găsiți un partener). Din păcate, acest criteriu este susceptibil să se corecteze în cea mai mică măsură. Cu vârsta va trebui să acceptați.

Dar vârsta oferă un avantaj indispensabil - experiență, iar acest avantaj va trebui să îl utilizați pe deplin. Femeile mai experimentate cunosc mai bine ce caută și apreciază bărbații, se controlează mai bine și sunt capabili să ofere oamenilor exact ceea ce au nevoie. În plus, faptul că aveți peste 40 de ani înseamnă că copiii dvs. sunt deja independenți și puteți trăi cu ușurință, în sfârșit, pentru dvs. și partenerul dvs. Nu uitați să subliniați acest fapt în profilul dvs.!

În primul rând. Persoanele occidentale caută femei care vorbesc deja limbi străine. În al doilea rând. dacă nu cunoașteți limba, atunci cum veți comunica cu viitorul ales? Printr-un interpret? Garantez - nu-ți poți câștiga inima comunicând printr-un intermediar. De aceea traducătorii (în agențiile de căsătorie sunt întotdeauna femei) uneori lucrează pentru o lipsă - pot întâlni mulți străini atrăgători și sunt capabili să aranjeze aproape oricine. De aceea, traducătorii agențiilor de căsătorie se schimbă atât de des.

Am o prietena aici - un fost interpret de la o agenție de căsătorie. Viitorul ei soț a venit la o întâlnire cu o femeie complet diferită și a rămas îndrăgostită de ea. Mai multe exemple?

Unul dintre prietenii mei, care a absolvit Departamentul Limbi Străine, a menționat că aproape toate fetele din grupul său trăiesc acum în străinătate. Sa dovedit că toți s-au căsătorit cu străini. El a întrebat sincer cum au reușit să o facă: "Vedeți, jumătate dintre ei, bine, nimic deosebit, gros, urât". Nu înțeleg ce au găsit străinii în ele!

Nici un miracol! O vârstă potrivită, plus cunoașterea limbii și lipsa copiilor - și chiar cu aspectul mediu și greutatea redusă, au avut șanse foarte bune.

Pentru 1-1,5 ani de formare intensivă, veți fi, de asemenea, buni în a vorbi limba engleză. Numai diligență și diligență sunt necesare - dar ce premiu puteți obține la final! Nu este fericirea întregii vieți în valoare de un an de muncă? În plus, comunicarea cu bărbații străini - o pregătire lingvistică excelentă - și absolut gratuită! Comunicarea cu vorbitori nativi și în special călătoria și de ședere în mediul de limbă (imaginați-vă o vacanță de două săptămâni în Maldive plătit integral logodnicul tau viitor!) - este cursuri de costisitoare „imersiune“ în limba, și o puteți obține în căutarea pentru soțul ei destul de zabesplatno! Ce zici de combinarea plăcerii cu cea utilă?







Traducătorii online gratuite vă pot ajuta să începeți (chiar dacă nu vorbiți deloc o limbă străină!), Și acolo merge; dacă există ceva de vorbit, modul de a vorbi nu mai este o problemă.

Următorul criteriu este aspectul. Veți spune: "Ei bine, nu este nimic de rezolvat aici!" Ceea ce a dat Dumnezeu, nu poate fi schimbat ". Și veți greși! Desigur, puteți să vă schimbați radical aspectul numai cu o serie de operații de plastic scumpe, dar puteți face fără ele.

De asemenea - cum pare ciudat - bărbații acordă o atenție deosebită lungimii părului. O femeie cu păr lung este mult mai ușor să atragă atenția unui bărbat. Pentru bărbați (și nu numai străini!) Parul lung înseamnă feminitate. Iar exact acestea lipsesc femeile occidentale! Deci - vă creșteți părul!

Ce să faci cu cifra? Într-o anumită măsură, o fotografie bună poate să ascundă exhaustivitatea excesivă, dar cum rămâne cu o întâlnire personală? Îți spun sincer - străinii nu le plac oamenii grași. Poate că în Turcia și în alte țări estice sunt încă de succes, dar vrei să mergi acolo?

Singura cale de ieșire este de a pierde în greutate. Faceți sport, mâncați mai puțin, treceți la mai multe alimente sănătoase. Înțeleg că este mai ușor de zis decât de făcut, și cine a spus că va fi ușor? Mănâncă mai multe legume, nu mai mânca pâine (apropo, în Occident, practic nu mănâncă pâine, salate, al doilea și chiar supe mănâncă fără pâine); macaroane și cartofi înlocuiți cu orez sau hrișcă fără ulei; renunta la zahar (nici nu-ti poti imagina cat de multe calorii intr-un pahar de ceai tipic cu doua linguri de zahar!)

Salatele de legume (fără smântână - folosiți puțin ulei de măsline), carnea de pui, peștele sărat, fulgi de ovăz pe apă pentru micul dejun este baza dietei. Încearcă să elimini complet grăsimile și să reduci carbohidrații. Baza este proteinele cu conținut scăzut de grăsimi și legumele. Fructele sunt, de asemenea, posibile, dar au mult zahăr, așa că mâncați mai multe legume, de preferință crude. Principalul lucru este dimensiunea porțiunilor. Începeți să mâncați jumătate din porții obișnuite - și chiar fără a vă schimba dieta, veți pierde în greutate.

(Am pierdut in greutate dupa doua sarcina ei - doar a început să mănânce jumătate din porțiunea de obicei, de câteva săptămâni a mers foarte foame, iar apoi este folosit corpul, foamea a dispărut și am pierdut 11 kg timp de 4-6 săptămâni, așa că știu din experiență că există adevărat. mod de a pierde in greutate - au doar sa manance mai putin!)))

Același lucru sa întâmplat acum câteva luni, când, după sărbătorile de Anul Nou, soțul meu și cu mine am podnabralit câteva kilograme și am oprit să intrăm în blugi. Am decis să organizeze un concurs, care a fost primul de a pierde 5% din greutate, dar în ultimele câteva săptămâni încercând să dieta și greutate a continuat să meargă înainte și înapoi în jurul aceleași numere. Apoi am decis - e timpul să ia măsuri drastice, și timp de trei zile nu a mâncat nimic, dar legume crude și fructe, cu toate că am băut suc și cafea (eu nu mai beau cafea și ceai fără zahăr). Și în doar 3 zile am pierdut foarte mult 5% din greutate (3 kg), iar prima a ajuns la limita râvnit. Soțul meu a încercat să protesteze că folosesc metode interzise, ​​dar i-am arătat că ar putea face același lucru - dar nu a vrut. Așa că acum ne-a rezervat o vacanță într-un hotel privat unic de cinci stele de pe o insulă îndepărtată - acesta este premiul meu pentru câștig!

Deci, pentru a pierde in greutate - este foarte simplu. Doar nu mănâncă și greutatea va dispărea singură. Nu se poate întâmpla!

Introduceți-vă că regula uneia din zilele săptămânii nu există - și corpul este curățat, iar banii sunt salvați și timpul liber rămâne! Din senzația de foame, nimeni nu murise. O persoană poate trăi fără hrană timp de cel puțin o lună. Dacă doriți cu adevărat să mâncați - mâncați o roșii sau castraveți, beți cafea cu o cantitate mică de lapte (fără grăsimi), beți multă apă. Sucul mai puțin și băuturile carbogazoase, cum ar fi Coca-Cola, care nu sunt permise în întregime - au o cantitate teribilă de zahăr. Puteți adăuga niște suc natural la apă pentru gust. O persoană modernă are nevoie doar de 1000 de calorii pe zi. Acest lucru poate fi (1) un munte de fructe și legume, cu o cantitate mică de iaurt și o bucată de carne, pasăre, pește - sau (2), o pereche de pachete de chipsuri si o mare sticla de Coca-Cola. Prima combinație vă va oferi organismului suficientă hrană pentru a lucra în mod normal, iar al doilea vă va lăsa foame și practic nu conține substanțele nutritive pe care le are corpul dumneavoastră. Deci, este important nu numai cât de mult mâncați, dar ceea ce mănânci. Legumele și câteva proteine ​​cu conținut scăzut de grăsimi reprezintă baza dieta pentru pierderea în greutate.

Limitați-vă în mâncare și faceți câteva călătorii pe drumul spre casă. În loc de următoarea serie - un jucator cu o casetă engleză în buzunar și o plimbare până la cel mai apropiat parc. Puteți face asta. Țineți cont de obiectiv, nu uitați de ce aveți nevoie.

Cu cât ești mai subțire, cu atât mai bine îl poți găsi. Femeile din străinătate sunt în mare parte complete, iar acesta este unul dintre factorii puternici în favoarea ta atunci când cauți un soț străin.

Strategia aleasă în mod corespunzător vă va asigura utilizarea optimă a șanselor dvs., dar nu uitați de lucrare pentru a-ți crește potențialul. Totul în puterea ta.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: