10 sfaturi despre cum să-i mulțumești unui bărbat

Dacă vă puneți întrebări cum ar fi: Cum îmi place tipul ăsta? Cum de a atrage, încânta, conduce pe cineva nebun? Apoi, acest text trebuie doar să gustați!







Trucuri, cum să-i placă tipul.

1) În primul rând, aflați de la cunoștințe comune, colegi, prieteni (este de dorit mai atent) există o altă femeie la tipul dorit? Este foarte rău să strici fericirea altcuiva! Deoarece, așa cum se spune, nu vă puteți construi fericirea pe necazul celuilalt.

2) Suna un pic cam sălbatic, dar nu fi leneș și explorați tipul de horoscop! Din cele mai vechi timpuri sa dovedit că bărbații născuți sub un anumit semn zodiacal, în termeni generali, corespund caracterului acestui semn al zodiacului! Verificați cine este prietenul dvs. prin semnul zodiacal și vă veți imagina caracterul acestui om!

4) Oamenii spun că interesele comune ne unesc. Află de la tipul pe care îl iubește. Există o oportunitate care, veți găsi hobby-ul potrivit pentru ambele dvs.!

5) Modul în care arăți este foarte important pentru bărbați! Uita-te la tine, incearca sa fii frumos si bine ingrijit. Dar să nu vă lăsați prea departe! Scary color de luptă, aceasta nu este cea mai bună alegere! Aș sfătui să evaluați testul, ceea ce vedeți voi. Acest test de sex feminin vă va ajuta să ajungeți la concluziile corecte!







6) Băieți, prețuiți cu tărie pe cei care nu vă încurcă libertatea! Ar fi o mare supraveghere pentru a-ți grăbi un bărbat în jurul gâtului. Dacă ești norocos, îl va speria pur și simplu, iar în cel mai neplăcut caz, vei fi cu el, dar nu te va aprecia! În această situație, trebuie să acționați mai inteligent.

7) Schimbați-vă imaginea! Mergeți la un coafor bun, cumpărați un costum nou (de preferință, diferit în aparență de celelalte haine). Principalul lucru este că îți plac schimbările în tine! Nu este nevoie să urmăriți în mod nebun tendințele modei.

8) Încercați să deveniți mult mai misterios. Dar nu fi o bucată de gheață, ca și cum ai fi transformat într-o prințesă de zăpadă! Fiți sociabili, discutați despre evenimente interesante și, în același timp, păstrați cele mai bune puncte.

9) Încercați să fiți mult mai încrezători în propriul dvs. om! Amintiți-vă, sunteți în măsură să obțineți o mulțime! Treceți cu îndrăzneală înainte, nu încetiniți înainte de finală! Oamenii de la naștere simt că cred în abilitățile lor de oameni și acest lucru este doar în avantajul nostru.

10) Ce să spun pentru a obține un tip. Nu vorbiți cu tipul în care aveți sentimente delicate pentru el, încercați să-l sugerați. Un zâmbet mai mic pentru el. Dacă dintr-o dată dragostea ta te întreabă dacă ai un tip glumea ochii răutăcioase acolo și spune-mi, ce este în căutare, dar în mod clar se deplasează în direcția cea bună (mai ales util dacă o privire pasionată la petentul). Un om inteligent va fi de ajuns pentru el să înțeleagă totul!

Postscript. Vă sfătuiesc să vizitați resursele mele de internet, unde puteți să vă întâlniți cu teste psihologice cognitive. Aceste teste on-line vă vor permite să aflați nivelul de autocritică, dacă există deficiențe în stilul dvs. și doar să vă cunoașteți!







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: