10 Servicii utile pentru gestionarea contului tau de twitter

Iată câțiva factori care vă determină influența pe Twitter:
- Activitatea adepților tăi.
- Vă retușează înregistrările?
- Sunt adesea actualizate casetele adepților și sunt adepți buni






- Adăugați persoane pe care le-ați adăugat la banda dvs., etc.?

Folosind numai instrumentele standard Twitter este foarte dificil să gestionezi caseta de prieteni. Dar există câteva aplicații web interesante pe care le-am găsit și care au fost foarte utile. Sper că le veți dori și veți fi utile.

Acum pe domeniu există un mesaj cu recomandarea serviciului Refollow.

3. twitTangle - Sortarea prietenilor și adepților folosind grupuri (NU MAI EXISTĂ)

Acest utilitar vă permite să alocați grupuri prietenilor dvs. și apoi să le filtrați în funcție de momentul ultimei actualizări. Puteți crea, de asemenea, grupuri arbitrare și face sortarea în interiorul lor. Un lucru foarte convenabil și eficient, dar un pic dificil de utilizat.

4. Untweeps - Eliminați din lista persoanelor care nu s-au actualizat timp de X zile

Una dintre cele mai bune utilități din întreaga listă. Serviciul vă permite să găsiți persoane din lista dvs. care nu au fost actualizate pentru un anumit număr de zile (suma pe care o specificați) și să le ștergeți automat. Un utilitar foarte util pentru cei care doresc să-și păstreze lista de prieteni în viață. Untweeps

5. Tweet Rank - afla care dintre notele tale te-a făcut populară și care a răsfățat (NU MAI EXISTĂ)

Unul dintre serviciile care ajută la urmărirea dinamicii abonaților.
Personal, vreau să știu ce tweet mi-a adus popularitate și după care oamenii au început să se dezaboneze de la mine. Un instrument eficient pentru a afla ce așteaptă cititorii dvs. de la dvs. și ce nu este. Serviciu german, dar chiar și intuitiv puteți să-l dați afară. Dacă este strâns, mai precis există un buton magic pentru trecerea la limba engleză.







6. Retweetrank - calculați eficiența notelor

Sunt sigur că ReTweets vă ajută să calculați cu exactitate popularitatea notelor. Serviciul prezintă întregul istoric al retweeturilor înregistrărilor dvs. de către alți utilizatori și, pe baza acestor date, se calculează eficiența procentuală. Deși algoritmul de numărare este complet neclar, dar serviciul este distractiv și util! Retweetrank

7. Friendorfollow - calcula cine urmează cine

Destul de simplu, vă permite să știți cine vă urmează, pe cine îl urmăriți și dacă este reciproc. Afișează numărul de prieteni (acest lucru este reciproc, este pentru dragoste), fanii (care vă urmăresc, nu reciproc) și cei care nu au reciproc. Dar folosesc acest serviciu nu pentru scopul propus. Îmi găsesc utilizatorii "puternici" cu interese similare și văd cine le face retweets. De asemenea, mă uit la cine urmează acești oameni și de unde vin ei. Luați datele de autentificare ale utilizatorului "puternic", introduceți și obțineți totul ca în palma mâinii tale! Este, de asemenea, convenabil să sortați listele în funcție de diferite criterii. Deci, dacă vă decideți să achiziționați contacte prețioase, acest serviciu este pentru dvs.! Friendorfollow

Dacă nu sunteți sigur, adăugați-i pe cineva prietenilor sau nu, trebuie doar să utilizați acest serviciu. Cu ajutorul lui este ușor să înveți despre interesele omului. TwtrFrnd

9. Mr.Tweet - găsim prieteni pe interese (MAI NU EXISTĂ)

Așa cum am spus mai sus, o viață bună pe Twitter este strâns legată de adepții dvs. și comunicarea cu cele mai active și mai interesante. Și dl. Tweet este unul dintre serviciile pe care vă permite să păstrați legătura cu prietenii. Vreau să spun că serviciul este foarte ușor să faci asta. Serviciul vă prezintă profiluri interesante de utilizatori și statisticile lor, cum ar fi cât de activă este o persoană, dacă răspunde la mesajele dvs. tweets, nu retweets, etc.

10. Tweepular este instrumentul cel mai versatil! (NU MAI EXISTĂ)

Acesta este cel mai bun instrument al tuturor celor de mai sus. El știe tot ce poate fi imaginat și chiar ceea ce nu poate fi imaginat! Încercați, veți refuza toate celelalte servicii în favoarea acesteia!

Nr. 10 este deseori indisponibilă, nu intră în panică, acesta este un fenomen temporar.

Inspirație aici:

Foloseste-ti sanatatea! Sunt sigur că veți avea nevoie de această listă. Așteptând mulțumiri sub formă de retweet.

Cu sinceritate, Alexander Alayev







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: