4 răspunsuri despre clinica noastră la adresa Moscovei, Ramenki, strada Lobachevsky, 108

Sa hotarat sa fie intervievat in clinica platita la ginecolog, a ales aceasta clinica, dar in zadar. La început nu am putut să mă înscriu, atunci am găsit un loc magic, pentru o zi am primit un telefon, aș clarifica la recepție? Ca urmare, la sosirea la timpul stabilit, a devenit clar că nu există nici un medic și nu știa că are un record. Nu vă sfătuiesc să pierdeți timpul într-o astfel de clinică.







Am fost rezervat la ora 16 pentru o întâlnire cu un doctor. Sosind la clinică la orele 15.45 am început să aștept timpul de recepție. Până la orele 16.15, la câteva dintre întrebările mele - când mă vor accepta, asistentele își ridică mâinile și spun că nu știu, pentru că medicul este ocupat. Am fost primit la ora 16:30 și apoi, numai după cererea mea hotărâtă de a clarifica în continuare când va fi recepția. Când m-am dus la doctor, mi-a cerut scuze și mi-a spus că are un pacient neprogramat. Deci, ce se întâmplă cu acest pacient neprogramat? Am fost ținut în întuneric. Data viitoare ›

În mod repetat, prima dată a fost cu un an în urmă la ginecologul bărbatului, totul a fost bine. Ajuns la a fost îngrozită de această dată, a venit în dimineața de 10 minute înainte de recepție, mers pe jos până la fata pentru a clarifica despre sosirea, ea spune-mi că nu este implicat în astfel de pacienți, și a cerut să aștepte, nu au înțeles ce astfel, dar se așeză. După 15 minute, îmi amintesc de mine însumi și, în răspuns, răspund aproximativ: "Ți-am spus să stai jos". După ce aștept încă 10 minute, eram pe cale să plec, pentru că apreciez timpul și mi-am cerut să renunț la slujba mea pentru a continua. Data viitoare ›







Sa hotarat sa fie intervievat in clinica platita la ginecolog, a ales aceasta clinica, dar in zadar. La început nu am putut să mă înscriu, atunci am găsit un loc magic, pentru o zi am primit un telefon, aș clarifica la recepție? Ca urmare, la sosirea la timpul stabilit, a devenit clar că nu există nici un medic și nu știa că are un record. Nu vă sfătuiesc să pierdeți timpul într-o astfel de clinică.

Am fost rezervat la ora 16 pentru o întâlnire cu un doctor. Sosind la clinică la orele 15.45 am început să aștept timpul de recepție. Până la orele 16.15, la câteva dintre întrebările mele - când mă vor accepta, asistentele își ridică mâinile și spun că nu știu, pentru că medicul este ocupat. Am fost primit la ora 16:30 și apoi, numai după cererea mea hotărâtă de a clarifica în continuare când va fi recepția. Când m-am dus la doctor, mi-a cerut scuze și mi-a spus că are un pacient neprogramat. Deci, ce se întâmplă cu acest pacient neprogramat? Am fost ținut în întuneric. Data viitoare ›

Al doilea an se observă în cadrul ORL al Nataliei Efimovna. Medic foarte atent. Datorită copilul ei (probleme în structura amigdalele, alergii, tropich. Dermatita) a oprit doare! Nu au fost trecerea la rece cel puțin o dată pe lună, nas sniffles constant, veșnic în gât roșu, care nu a putut ajunge la dolechit final. În prezent, venim la fiecare 2-3 luni pentru a spăla amigdalele și asta este.

În mod repetat, prima dată a fost cu un an în urmă la ginecologul bărbatului, totul a fost bine. Ajuns la a fost îngrozită de această dată, a venit în dimineața de 10 minute înainte de recepție, mers pe jos până la fata pentru a clarifica despre sosirea, ea spune-mi că nu este implicat în astfel de pacienți, și a cerut să aștepte, nu au înțeles ce astfel, dar se așeză. După 15 minute, îmi amintesc de mine însumi și, în răspuns, răspund aproximativ: "Ți-am spus să stai jos". După o așteptare de 10 minute, pe cale să plece, pentru că apreciez timpul și să ia timp liber de la locul de muncă pentru a merge la. Data viitoare ›







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: