33 Răspunsuri privind stația de transfuzie la adresa: Moscova, Tsaritsyno, strada Baku, 31

Cozile, desigur, sunt lungi, dar e bine că oamenii vin cu bunăvoință. Centrul în sine este curat, procedura este foarte simplă: înregistrare - sânge de la deget - rezultatele - o examinare rapidă a doctorului - ceai, biscuiți - dă sânge. Dăruiesc sânge pentru prima dată, dar ultima dată când a devenit rău. O mulțime de mulțumiri personalului, a ajutat să vină în mintea ta imediat! În general, am venit aici pentru companie odată și acum mă duc la fiecare 3 luni, cel mai bun centru pentru transfuzie!







217 cabinetul nu respectă regulile etichetei. În special, unii Elina Nikolayevna, din păcate, nu sa uitat la numele ei. Nravonucheniya, rudeness, impunerea de punctul lor de vedere. Nivelul meu de hemoglobină nu sa potrivit pentru donare. Bine. Sunt gata să-mi iau pașaportul și să plec, dar nu. Aproximativ 10 minute mai târziu, a trebuit să ascult acuzațiile în prezența unui al doilea medic ceea ce sângele meu a fost probabil pentru a obține o picătură de sânge, pentru a forma - sub forma unei declarații: „Eu înțeleg că există mozaicuri data viitoare va suprascrie profilul?“. Este necesar. Data viitoare ›

Tsaritsino mult mai rău decât același 7-ki! Pentru a vă plânge că a fost închis, în Tsaritsyno, chiar și bandajele nu sunt leneși. Într-un cuvânt, ultimul secol.

Înfășurat de 2 ori la rând din cauza hemoglobinei, a existat un pasaj 105 pentru bărbați 117! Este un donator de aproape doi ani, înainte de a predat în oraș al 7-lea (nu a fost încă închis) totul a fost super, medicii din diagnostice Tsaritsyno Google și toate modurile în care încerca să-și încheie! Atitudine groaznică față de DONORI, "detașată" și mai mult nu există picior.

Înregistrarea este insuportabilă, e mai ușor să mori până când trec 4 persoane, apoi vezi dacă trebuie să ventilați 10 minute. pancreas neurochirurgie. O oră în linie, am vrut gratuit. Toată buna dispoziție a fost răsfățată, birocrați.

Ei au decis încă o dată să se distreze de oameni, cum ar fi o taxă pentru predare, nu este luată de la sine înțeles, ci podachka și de la propriile taxe. 40 de persoane într-o linie live, aceasta este o batjocură. Oamenii pierd bani pe drum și aceiași oameni vin la recepție, care a sosit la ora 6 dimineața, stația nu a fost încă deschisă, dar totul este deja ocupat. Nenorociri, apoi trimiteți scrisori, reveniți, vă așteptăm. Acesta nu este un loc în care trebuie să salvați și să experimentați cu oameni.

Prietenii au cerut să doneze sânge, deoarece nu pot merge la operație (plătit), banii s-au terminat și nu mai este niciun sânge. Am venit la centrul menționat mai sus și care a fost surpriza mea când am fost "înfășurată" într-o cameră terapeutică de o anumită doamnă LA Loskutova. Ea îmi spune: "Nu o să-mi lipsească din cauza unei contuzii", care a fost acum 10 ani și mai multe lucruri, de parcă am multe probleme și va fi rău pentru mine. Toate acestea am provocat doar un zâmbet, fac o antrenament zilnic și, uneori, două cu fizică înaltă. Data viitoare ›

Mi-am adus prietena la Polikarpova pentru prima dată pentru a dona sânge, dar m-am închiriat de 30 de ani. Un gardian (o femeie) fără să verifice documentele și să treacă peste tot, cu excepția noastră. Sortează oamenii după gustul tău. Bine, cu o durere în jumătate, a lovit registrul. Cred că în astfel de locuri nu ar trebui să te uiți în direcția în care ai venit, fie la apelul inimii, fie la bani. Oamenii au situații diferite. Eu, de exemplu. Donator onorific din anul 01. Timp de 30 de ani am trecut 60-80 de litri și totul este aproape gratuit. Și luna trecută am fost eu. Data viitoare ›

Puteți scrie despre atitudinea greșită față de donatori. Vreau să adaug acest lucru prin adoptarea unei noi legi privind donarea care a intrat în vigoare la 20.01.13. donatorul a fost pur și simplu călcat în noroi și a făcut un clovn de la donator. Ceea ce a avut nimic de-a face este de a pierde timpul, du-te la medici, pentru a înțepa venele obtinerea de placere de la ea, de multe ori pe propria lor cheltuială (în ziua de livrare) timp liber de la locul de muncă, deoarece mulți angajatori nu doresc să audă nimic despre orice altă zi de odihnă, bine, este firesc să vă deteriorați sănătatea cu propriile mâini. Asta. Data viitoare ›







Cozile, desigur, sunt lungi, dar e bine că oamenii vin cu bunăvoință. Centrul în sine este curat, procedura este foarte simplă: înregistrare - sânge de la deget - rezultatele - o examinare rapidă a doctorului - ceai, biscuiți - dă sânge. Dăruiesc sânge pentru prima dată, dar ultima dată când a devenit rău. O mulțime de mulțumiri personalului, a ajutat să vină în mintea ta imediat! În general, am venit aici pentru companie odată și acum mă duc la fiecare 3 luni, cel mai bun centru pentru transfuzie!

Înfășurat de 2 ori la rând din cauza hemoglobinei, au existat 105 de trecere pentru bărbați 117! Este un donator de aproape doi ani, înainte de a predat în oraș al 7-lea (nu a fost încă închis) totul a fost super, medicii din diagnostice Tsaritsyno Google și toate modurile în care încerca să-și încheie! Atitudine groaznică față de DONORI, "detașată" și mai mult nu există picior.

Înregistrarea este insuportabilă, e mai ușor să mori până când trec 4 persoane, apoi vezi dacă trebuie să ventilați 10 minute. pancreas neurochirurgie. O oră în linie, am vrut gratuit. Toată buna dispoziție a fost răsfățată, birocrați.

Ei au decis încă o dată să se distreze de oameni, cum ar fi o taxă pentru predare, nu este luată de la sine înțeles, ci podachka și de la propriile taxe. 40 de persoane într-o linie live, aceasta este o batjocură. Oamenii pierd bani pe drum și aceiași oameni vin la recepție, care a sosit la ora 6 dimineața, stația nu a fost încă deschisă, dar totul este deja ocupat. Nenorociri, apoi trimiteți scrisori, reveniți, vă așteptăm. Acesta nu este un loc în care trebuie să salvați și să experimentați cu oameni.

Prietenii au cerut să doneze sânge, deoarece nu pot merge la operație (plătit), banii s-au terminat și nu mai este niciun sânge. Am venit la centrul menționat mai sus și care a fost surpriza mea când am fost "înfășurată" într-o cameră terapeutică de o anumită doamnă LA Loskutova. Ea îmi spune: "Nu o să-mi lipsească din cauza unei contuzii", care a fost acum 10 ani și mai multe lucruri, de parcă am multe probleme și va fi rău pentru mine. Toate acestea am provocat doar un zâmbet, fac o antrenament zilnic și, uneori, două cu fizică înaltă. Data viitoare ›

Mi-am adus prietena la Polikarpova pentru prima dată pentru a dona sânge, dar m-am închiriat de 30 de ani. Un gardian (o femeie) fără să verifice documentele și să treacă peste tot, cu excepția noastră. Sortează oamenii după gustul tău. Bine, cu o durere în jumătate, a lovit registrul. Cred că în astfel de locuri nu ar trebui să te uiți în direcția în care ai venit, fie la apelul inimii, fie la bani. Oamenii au situații diferite. Eu, de exemplu. Donator onorific din anul 01. Timp de 30 de ani am trecut 60-80 de litri și totul este aproape gratuit. Și luna trecută am fost eu. Data viitoare ›

Puteți scrie despre atitudinea greșită față de donatori. Vreau să adaug acest lucru prin adoptarea unei noi legi privind donarea care a intrat în vigoare la 20.01.13. donatorul a fost pur și simplu călcat în noroi și a făcut un clovn de la donator. Ceea ce a avut nimic de-a face este de a pierde timpul, du-te la medici, pentru a înțepa venele obtinerea de placere de la ea, de multe ori pe propria lor cheltuială (în ziua de livrare) timp liber de la locul de muncă, deoarece mulți angajatori nu doresc să audă nimic despre orice altă zi de odihnă, bine, este firesc să vă deteriorați sănătatea cu propriile mâini. Asta. Data viitoare ›

Voi veni să dau sânge, dar voi ieși din coadă.

Am o înregistrare în regiunea Amur. Direcția pentru examenul medical este gata, pot plăti sânge la Moscova?

plasmă Handed 8,02 astăzi 02/22/14 (SEC Tsaritsyno) vin (get - .. 1 mii de ruble și 2 ore cu mașina într-o parte), am apărat la rândul său, a aflat că ultima dată când a existat o proteină scăzută și ca de azi sunt liber! Îi cer reprezentantului organizației: de ce nu pot fi avertizat în prealabil? astfel încât nu a existat nici o pierdere de timp, bani, nervi și toată lumea a fost fericită. Mobile nu deconectez, deja de 10 ani, ca să scuză mierea. surorile, că m-au sunat și nu sunt disponibil - prostii. Și ar fi bine dacă s-ar fi întâmplat singur. Data viitoare ›

Pot afla tipul meu de sânge? A fost acum câțiva ani! Filin Vladimir Alekseevich, marca donatorului: 770110 546344. Telefon de contact: 89035932397. Este foarte urgent!

Bună seara. O să dau sânge pentru prima dată, sunt puțin îngrijorat de cum merge totul. Am citit, se pare că toate legăturile, articolele, algoritmii, instrucțiunile și tot ce ar putea fi găsite. Există câteva întrebări rămase, pentru că oriunde scriu altfel, este o linie live sau prin înregistrare? O să ajung la ora 8.30 (sau mai devreme?) Vineri, 9. Voi trece definitiv sau depind de oameni? Mulți dintre ei, în general, acum? Cât durează de obicei? Am citit aproximativ 1,5 ore. Cât de des pot dona sânge? O dată pe lună. Data viitoare ›







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: