31 decembrie

Acesta este Anul Nou pe care l-am întâlnit cu soțul meu la o distanță mare. Acesta funcționează ceasuri și de sărbători a avut schimbare de tură (((pentru a sărbători Anul Nou una cu animalele lor a fost ca ceva plictisitor. Așa că udumala să merg la părinții ei în Ajunul Anului Nou) după-amiază părinților despre fratele meu mai mare. El le-a mers pentru a lua fiicele lor) În general, în conformitate cu planul întreaga familie (cu excepția fratelui soțului meu și soția sa, au lucrat), merge cel puțin câteva ore pentru a petrece împreună))))







Satul părinților mei este la aproximativ 80 km distanță. Este ninsoare, mă duc foarte atent. Chiar și pe partea de drum unde puteți să ajungeți în siguranță (există două trupe în direcții diferite), mă tem să o fac. viteza mea medie este de 80-90 km / h. iar acum ajung la Uspenki, unde drumul este deja (o banda in fiecare directie). Încă mă mișc încet, traversez indicatorul spre Zyryanka și. Nu înțeleg ce se întâmplă. roata din dreapta a atras marginea drumului, apoi mașina mi-a zburat la banda viitoare. Voi opri volanul, dar mașina nu mă supune, am oprit. eu vorbesc tot drumul până la 180 de grade. și mașina o scoate din drum în zăpadă. Nu știu care sunt puterile superioare pe care le-am salvat, dar am reușit doar să cobor cu ușurință. Omul care conducea la Chevrolet Niva ma ajutat să ieșesc din zăpadă, mi-a spus să fiu mai atent pe drum, să mă felicit pentru Anul Nou și să continui. Am intrat în mașină și am continuat să mă mișc. Am fost absolut adecvat! dar acest calm a fost de scurtă durată. după alte 20-30 km am început isterie și panică. M-am oprit la o benzinărie din Tugulym și l-am sunat pe Sashka. în isterice i-au spus tot ce mi sa întâmplat. Lung în lungul telefonului. Totul a ajuns la mine. Am fost învins de frică. în capul meu o mulțime de gânduri au ieșit din cuvintele "și dacă" și s-au încheiat "ar fi existat o ruptură" sau "nu era zăpadă, ci o prăpastie". Mi-am amintit de prietena noastră târzie, care a murit într-un accident. și toate gândurile mele prin lacrimi și plâns i-am spus lui Sashka. dar a încercat să mă calmeze. 20 de minute am stat la această stație de benzină, apoi m-am luat în mână și am continuat. Ultimele 20 km am condus fără incident.







Met părinții și plemyashki mei) tata și am condus mașina în curte) Inutil părinților cu privire la ce sa întâmplat cu mine, nu am spus. Sunt atât de îngrijorați că conduc o mașină, așa că nu le-am dat nici un motiv de îngrijorare. Un foarte așteptat pentru nepoatele mele au povestit despre faptul că în timp ce de echitatie, am văzut Moș Crăciun, care au votat pe drum și a condus până să Tugulyma, și el mi-a cerut să dea plemyashechkam meu pe un suvenir mic)))) Oleska se crede))) ) Destul a fost ca un vis)))) și aici Vasilisa bătrân, apoi a întrebat bunica mea, „mătușa Lena glumește, deoarece este pentru a Olesia crezut în Moș Crăciun încă?“. Din păcate, nu am auzit aceste conversații. După cină m-am culcat. Am oprit imediat. Nici măcar nu am auzit cum a venit fratele meu. Stas a mâncat și a dormit pe următoarea canapea. 4 ore o mama zi ne-a trezit) Stas, iar fetele au trebuit să meargă în oraș și ridica mama lor de la locul de muncă))) bine, iar părinții mei a mers să o felicit pe bunica mea și mătușa)))) în spatele roții, nu mai așezat în această zi.

Așa am avut ultima zi a anului trecut. Pentru mine, am decis că voi merge la cursuri extreme de conducere. Dacă trebuie să conduci singur mașina, atunci trebuie să știți cum să se comporte corect în astfel de situații. Și mai presus de toate nu dăruiește panică!
Fetele avtoledi, ai grijă de tine și de cei dragi. Anul Nou fericit tuturor.

Vreau să împărtășesc o prelegere de către un farmacolog clinic despre medicamentele noastre antivirale populare. În primul rând, studiile clinice cu privire la medicamentele noi asupra copiilor din țara noastră sunt interzise, ​​dar! Probabil că toți ați observat că, de îndată ce apare un medicament nou, pediatrii (nu toți, dar mulți) încep prescrierea medicamentului și apoi privesc dacă a ajutat. Eu sunt despre încercări (toată lumea a înțeles). Acum strict conform faptelor.

În țara lor natală mai puțin de o săptămână în urmă a existat o crimă destul de mare, care a fost, de asemenea, publicată în presă. Oricât de sălbatic poate suna pentru timpul nostru, crima a avut loc pe fundalul geloziei. Și m-am gândit și ce aș face dacă soțul meu sa schimbat?

Aici am citit repede de multe ori, lacrimi de fată, care sa căsătorit viața nu merge bine, că familia nu este fixă, dar cu fiecare zi ce trece tot mai mult tulburare, dar există certuri și insulte. Și strămoșii noștri știau secretele, experiența vechilor veacuri, cum să trăiască bine. Aici sunt doar uitate experimentăm strămoșii uitat instrucțiunile, și apoi se minunează, spun ei un om a devenit fragil. M-am decis să vă împărtășesc - sfaturi simple pentru fericirea familiei, pe care mulți acum o neglijează.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: