30 de pași către bogăție citiți online, pravdina nataliya borisovna

30 pași către bogăție

O carte minunată pentru admiratorii Nataliei Pravdina. Au fost colectate multe practici care vor ajuta la înțelegerea energiei monetare și vor învăța cum să o gestionăm. Citiți și înțelegeți că noi înșine putem crea fericirea noastră, că totul este în mâinile noastre! După această carte, am o astfel de credință în mine, că pot fi bogat, că totul este de partea mea. Și asta aduce deja rezultate! Este uimitor cum cuvinte ne schimbă conștiința, iar conștiința schimbă și viața!







Tatiana P. Moscova

Nu prea cred în astfel de practici. A citit de la nimic de a face. Dar nu m-am putut abate. O carte uimitoare! M-am schimbat, am început să mă tratez diferit ... Am înțeles că atitudinile negative față de bani mă împiedică. A scăpat de ei, așa cum a învățat Natalia. A început să repete afirmațiile. Și deja există unele schimbări pozitive. Dar principalul lucru este că mă simt fericit și de succes.

Tatiana I. Voronej

Am fost atât de gelos de prietenele mele mai de succes. Am fost chinuit de gândul de ce au avut noroc, dar eu nu. Chiar îmi voi trăi toată viața, numărând un ban. Din fericire, această carte a venit în mâinile mele. Ma schimbat! Mi-am dat seama că eram pe un drum greșit. Cu ajutorul tehnicilor pe care le dă Natalia Pravdina, a reușit să accepte succesul altcuiva, să înceapă să gândească într-un mod nou. Și schimbările pozitive nu te-au făcut să aștepți - erau oameni care mi-au oferit venituri suplimentare. Natalia este o adevărată vrăjitoare!

Înainte de o viață bogată și prosperă!

Dragi cititori! Sunt din nou cu tine și sunt gata să împărtășească noi secrete ale succesului și prosperității. Cine dintre noi, cel puțin odată, nu visează să devină fabulos bogat? Dar cineva și continuă să rămână în categoria visătorilor, iar cineva devine milionar. Care este acest mare secret al succesului și bogăției?

Vă asigur, draga mea: universul este plin de bunuri materiale. Aceste binecuvântări în ea sunt mult, mult mai mult decât oameni. Nici nu-ți poți imagina mărimea acestei bogății. Și cu fiecare dintre noi universul este gata să împartă - trimite cât vrea. Ești gata pentru asta?

La urma urmei, banii sunt doar energia pe care o poți trage cu ușurință în viața ta. Și depinde de atitudinea ta față de bani cât de multe dintre ele vor fi în viața ta.

Apoi, mergeți! Aveți acest manual în mana pentru cineva care vrea să devină un om bogat. Vă voi dedica secretele succesului și prosperității. Cu ajutorul acestei cărți, veți deveni un magnet pentru bani și veți stăpâni abilitățile de gestionare a unei mari energii monetare.

Amintiți-vă, banii apar doar la cei care știu cum să-și deseneze energia.

John D. Rockefeller însuși, un om al cărui nume a devenit un simbol al bogăției, cred că banii se găsește doar în cei care îi iubesc, sau mai degrabă adoră. Chiar și în copilăria timpurie a vândut bomboane surorile sale. Și în 7 ani a crescut curcani sălbatici, le-a vândut vecinilor și a împrumutat bani unui prieten la 7% pe an. John Rockefeller bătu cu băgare de seamă banii și se dădu ușor în mâini. Nu e de mirare că a devenit cea mai bogată persoană din lume.

E vorba de legile energetice ale banilor

Energia banilor are legi proprii, asemănătoare cu legile lui Ohm sau Newton. Ele ascultă ritmul lor. Și de îndată ce o persoană intră în acest ritm, descoperă o venă de aur. El cumpără un bilet de loterie - câștigă un milion, cumpără acțiuni - își dublează capitalul, deschide o afacere nouă și crește în fața ochilor. Și dacă ritmul energetic al banilor și al omului se deosebește, indiferent cât de greu încearcă, există pierderi peste tot. Crezi că misticismul sau o simplă coincidență a circumstanțelor? Nimic de genul ăsta. Doar acțiunea legilor energiei de bani.







Cei care au reușit să se îmbogățească, bine versat în puterea banilor și legile nu sunt ferm cu privire la economisirea sau investirea stocurilor potrivite și atitudinea specială de bani.

Despre ce este vorba această carte?

În această carte veți găsi un ghid pas cu pas către bogăție și prosperitate. Aici veți găsi sfaturi și ritualuri psihologice și magice și meditație, și exercițiile fizice, testate în timp, care vă va ajuta să stăpânească legile de energie și de bani pentru a-i trage în viața lui. În general, tot ceea ce am aplicat eu și continuă cu succes, vă recomand. Mii de oameni din întreaga lume mi-au urmat cu succes sfaturile și au atins culmi fără precedent. Și dacă reușesc, atunci cu siguranță veți reuși!

Cum să folosiți această carte

Pentru comoditatea dvs., această carte este construită sub forma unui registru de lucru. Veți putea să faceți exercițiile chiar aici, să faceți semnele și să vă înregistrați realizările.

Toate recomandările din carte sunt împărțite în 7 pași de bază. În fiecare dintre ele veți găsi o parte teoretică și practică. În partea teoretică, vă veți familiariza cu regulile și tehnicile de bază pentru obținerea bogăției și atragerii energiei monetare. Și în practică - învățați să vă aplicați cunoștințele în viață.

Pas cu pas, vă voi însoți spre prosperitate și prosperitate. Și vom începe cu atitudinea corectă față de avere, care vă va ajuta să deveniți un magnet real pentru bani. Veți putea scăpa de psihologia sărăciei și vă veți reprograma pentru o nouă viață de succes și abundentă.

Apoi, împreună cu mine, veți învăța cum să gestionați energia banilor, folosindu-vă pentru binele vostru și atrăgându-vă când aveți nevoie.

Următoarea etapă va fi lucrul la tine, la atitudinea ta față de bani, la convingerea în tine, fără de care pur și simplu nu vei reuși să atingi obiectivele dorite. Veți putea înțelege ceea ce doriți cu adevărat, veți descoperi punctele tari și oportunitățile pentru implementarea planurilor.

Apoi, veți merge la cel mai important lucru - capacitatea de a vă formula corect visele dvs. monetare, astfel încât acestea să vină la viață. Veți stăpâni elementele de bază ale vizualizării și concentrației, abilitățile de a vă folosi timpul cu înțelepciune.

Pe drumul către bogăție, veți stăpâni legile circulației energiei banesti, veți afla despre importanța recunoștinței și a carității. La urma urmei, o caritate rezonabilă este abilitatea de a da, contribui la o bancă de prosperitate spațială care nu va eșua niciodată și vă va ajuta să vă măriți capitalul.

Eu chiar sper că veți învăța să ierte pe cei dragi și alți oameni vor fi liberi de gândire despre eșecurile din trecut care vă împiedică să merge mai departe la succes și bogăție. Toate cele de mai sus se referă la armonie interioară, la feng shui interior. Când restabili ordinea în mintea lui, în emoțiile și sentimentele - vei deveni capabil de a obține cele mai bune rezultate, și în multe domenii ale vieții.

Și, desigur, va fi capabil să folosească abilitățile apel la o putere mai mare și alte inestimabilă - practici verbale, mantre, ritualuri magice, practica Feng Shui, ceea ce va contribui la consolidarea energia monetară.

În total, trebuie să parcurgi 30 de pași pentru a scăpa definitiv de psihologia sărăciei și a deveni o persoană prosperă și de succes.

Cum să construiți corect un program al studiilor, alegeți-vă singur. Vă recomand să faceți în fiecare zi. Și apoi într-o lună veți avea toate secretele succesului și bogăției în mâinile voastre. Dar puteți să vă abțineți de la program și să nu faceți exercițiile în fiecare zi, ci, de exemplu, o zi sau de două ori pe săptămână.

Principalul lucru în practică este regularitatea și coerența. Fiecare exercițiu vă pregătește pentru a stăpâni o nouă practică. Prin urmare, urmați clar conducerea cărții, fără să săriți pașii și nu săriți de la un exercițiu la altul. Practicile de mai sus sunt ușor de realizat, nici măcar nu veți observa cum să stăpâniți întregul curs cu mare plăcere. Desigur, dacă un exercițiu nu funcționează imediat, nu disperați. Poți să te întorci la ea a doua zi, când ești pregătit pentru asta.

Deja în timpul executării sarcinilor cursului veți observa schimbările. Veți fi tratați diferit față de voi și față de cei din jurul vostru. Veți înțelege ceea ce doriți cu adevărat și vă veți atinge cu încredere obiectivele. Vă veți simți fericit și armonios. Noi oportunități și perspective se vor deschide în fața ta, oameni interesanți vor fi atrase de tine. Banii vor începe să vină doar de unde nicăieri și să crească în mod constant.

Înțeleg că nu este ușor să crezi în abundența fabuloasă, dar o poți încerca! Atât de mulți oameni și-ar putea schimba viața după ce au citit cartea mea. Unele povesti despre minunatele transformări și descoperiri pe care le veți găsi pe e.

Navigare rapidă înapoi: Ctrl + ←, înainte Ctrl + →

Textul cărții este prezentat doar în scop informativ.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: