3 răspunsuri pentru Centrul Medical Solon

Dragă Alexander Vladimirovici! Ca întotdeauna, vreau să-ți exprim recunoștința și admirația deosebită. Sunteți o persoană unică în primul rând, un medic care îi iubește pe oameni, este responsabil pentru orice problemă. Centrul care există acum a început cu o cameră "săracă, dar curată", iar aici ați întreprins o dorință deosebită de a face șederea pacienților la clinica dvs. confortabilă. Am luat o echipă minunată. Și la tine sa dovedit. O persoană de succes are succes în orice. Vă dorim sănătate și optimism. Data viitoare ›







Dragă, Alexander Vladimirovici! La recomandarea lui Tyurina LV, vă aduc aminte de ajutor. Fiica mea are 17 ani. Ea încă nu are o perioadă. Suntem observați în centrul de diagnostic al Juventa pentru al doilea an. Până acum, fără nici un rezultat. Cel mai probabil, este din cauza stării sale psiho-emoționale. Are fobie socială. A fost tratată la psihoterapeut, a băut antidepresive, ca rezultat a revenit la 40 kg. Și situația sa înrăutățit. Sper pentru ajutorul tău. Mulțumită în avans!







Vrei să faci o întâlnire cu Solonsky A. Bună ziua. Noi 3, 3 din AGR, nu spune un singur cuvânt. Sunteți singura noastră mântuire, vă rog, răspundeți.

Bună, Alexander Vladimirovici! Nu am gasit o sectiune unde pot sa fac o cerere, asa ca scriu in recenzii, poate ca intrebarea mea va fi auzita. Am auzit despre tratamentul reușit în clinica dvs. de diferite boli. Am citit pe site că bolile mintale sunt, de asemenea, incluse în lista de boli în care vă puteți ajuta. Vreau să pun o întrebare: fiul meu are sindromul Tourette. Are 26 de ani. Puteți spera că metoda dvs. de tratament ne poate ajuta? Fiul este chinuit teribil de îndoieli, gânduri. Data viitoare ›

Dragă, Alexander Vladimirovici! La recomandarea unui prieten, vă aduc aminte de ajutor. I-ai salvat copilul, ajută-mă, te rog! Pentru copilul meu de 9 luni, diagnosticul: o leziune gravă, tsns, sdn, tetrapareză spastică, o epilepsie mulled, o cataractă. Cu speranță profundă aștept răspunsul tău. Mulțumită în avans!

Bună, chiar vreau să-mi iau o întâlnire cu Dr. Solonsky A. Copilul meu are 5, 6 ani. Diagnostic: leziuni organice ale creierului, allalia motorie, PRZN, ZPRP, epilepsie. Mulțumesc.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: