28 Comentarii despre vaodent la adresa: Moscova, Bogorodskoe, strada Ivanteevskaya, 11

Avocat M. Terentyev mi exprim profunda recunoștință față de doctorul Tebuevoy Rashidovna Aline, asistentul ei Alfa și Natalia și Tatiana, administratorul de munca grea și atenție (cald) la pacienți! Vreau să vă urez zile strălucitoare, dentare, în tot norocul tău! Și cea mai puternică sănătate, care este mai importantă decât rezolvarea problemelor vitale!







Vreau să mulțumesc fondatorilor rețelei de clinici, pentru politica de prețuri pe care o pot urmări la clinici! Anume: am aplicat cu o rudă pe problema protezei și tratamentului în VAO DENT, consultat, atât terapeutul, cât și ortopedul, a făcut un plan de tratament pentru 100 de tone de r. noi, din partea noastră, am decis să facem comparații cu alte clinici, am mers în jurul a cinci clinici, unde au oferit 150-250 de tone pentru același lucru. respectiv, a revenit la vaoding, și chiar a dat cinci ani de garanție. Data viitoare ›

Nu mergeți la această clinică. Ei se întâlnesc fericit, dar nu există nici o certitudine. 7 carii descoperite, deși într-o altă clinică este exclus povești de groază Sperie, în cazul în care nu se vindeca dinții au fost de gând să mă trateze cu dinți sănătoși pigmentare, curățarea este într-o altă clinică și a cariilor dentare brusc dispar, nu va fi rușine să dețină.

Se afla la recepția din VAOUDENT. Nu mă așteptam la o atitudine atât de amețitoare. Medicul dentist a tratat extrem de disprețuitor, pe lângă faptul că a fost transpirat și mirosea rău. Îndepărtarea recomandată a dintelui, cu toate acestea, într-o altă clinică au vindecat urechea și coroana și au salvat dintele. Fugiți de acolo până veți fi mutilat.

Cu privire la divorțul Ivanteevskaya pentru bani, au spus un dinte pentru a trata și proteze, a fost de acord cu capul său. Canalele curățate timp de 1,5 ore, anesteziile prick în mod normal, nu pot. Drept urmare, a vindecat canalele și a fugit cu o umplere temporară, care-i clipeau din această "clinică"! Am pus sigiliul pe un doctor normal! Deși în Vaoadent a spus - doar protetice!

Scrie-te feedback pozitiv, nu plătesc salariile asistenților personalului variază în funcție de lună, amendat ilegal și direcționează rețeaua Upyrkina cu studii medii medicale, potrivit pentru pauze de fum la ușă și se execută din față. Ce stomatologie mizerabilă.

Stomatologie dezgustătoare! Totul vizează distrugerea pacienților! Șeful este nebun, nu are nimic de a face cu medicina. Gene. director al asistentului de fumat continuu, Upykina, un ultim nume al ceea ce este, din cuvânt, ghoul. Cauzează administratorilor să-i cheme pe pacienții anteriori la o primire, iar pacienții să refuze oroarea. O astfel de durere, asistenta spune că poate fi utilă! Proprietarul lui Meshcheryakov stabilește cuantumul cu care administratorul poate scoate cecul pentru a nu plăti. Data viitoare ›

În general, sunt foarte loial față de nivelul serviciului. Pot să intru în poziția și să țin cont de faptul că oamenii vii lucrează. Dar o oră și jumătate pentru a forța să aștepte un nou client de stomatologie 0_o Vino în evidență, a avertizat că acasă este un copil. Nu vă oferiti să reveniți mai târziu sau mâine. Și spuneți "încă 10 minute", până când nu am plecat. Poate sunt acolo dentiști buni care lucrează acolo. Dar nu știam despre asta. Cred că aș fi stat o oră mai mult dacă aș fi așteptat.







Sa adresat pentru ajutor pentru a vindeca un dinte, au facut rau. lăsat spațiu pentru alimente umplute și prese pe gingie, a scos foarte umplere în timp ce mănâncă doare apăsat în timpul de mestecat și a luat bani atât pentru instalarea implantului și dreptul de a nu a avertizat cu privire la costurile posibile și o curbă medic dentist glaf nu a vrut să corecteze cuvintele care vor avea loc ca se întâmplă, așa că nu a dispărut, voi avertiza acum oamenii să nu meargă la această clinică.

A lucrat ca asistent dentist / administrator la clinica VAO DENT (OOO Triumph) pe ziarul Ryazansky Prospekt. Activitățile mele au fost: curățarea teritoriului adiacent, o toaletă, un dulap, o bucătărie, o recepție; de colectare; emiterea salariilor, întocmirea rapoartelor; toate San-epidemie. eveniment. Pentru aceasta plătesc 1.500 pe zi. Munca de la 10 la 20 (de fapt, a părăsit locul de muncă întotdeauna mai târziu, datorită faptului că trebuia să lucrez timp de trei sau patru). Sefii sunt eroi, egoiști printre ei: Ruslan Stanislavovici. Data viitoare ›

Sa întors acolo imediat ce sa mutat la Golyanovo. Locuiesc aproape. 1. Sa dovedit mai scump decât a anunțat prima dată. În același timp, când nu aveam 180 de ruble. M-am oferit să mă duc acasă, nu am eliberat - a trebuit să-mi sun soțul. 2. După un timp, a fost o fistula pe gingie în zona acestui dinte. 3. Se pare că nu toate au fost curățate - caria continuă să evolueze, adică căută din nou un alt loc și remodela. Într-o altă clinică mi sa spus că, cel mai probabil, ar trebui să pun o coroană pe acest dinte "tratat". 4. Nu sunt un expert. Data viitoare ›

Totul a început fericit. M-am dus la clinica de la Ivanteyevskaya pentru a înlătura dintele de înțelepciune. El, deși nu a probleme, dar când a crescut, capul a suferit foarte rău sau a fost bolnav; A făcut niște raze X de imagini. Medicul, Ghenadie Beletsky a spus că zub- șapte (care se află lângă molarului de minte) ar trebui să fie tratate, t. Pentru a. Există carii sub un sigiliu și capul poate dureri de la el. Dar nu sunt un expert în această chestiune, mă întreb ce să fac? Și el răspunde: bine, putem elimina, sau nu putem șterge, alegerea tipului. Au fost eliminate. Data viitoare ›

Sa întors acolo imediat ce sa mutat la Golyanovo. Locuiesc aproape. 1. Sa dovedit mai scump decât a anunțat prima dată. În același timp, când nu aveam 180 de ruble. M-am oferit să mă duc acasă, nu am eliberat - a trebuit să-mi sun soțul. 2. După un timp, a fost o fistula pe gingie în zona acestui dinte. 3. Se pare că nu toate au fost curățate - caria continuă să evolueze, adică căută din nou un alt loc și remodela. Într-o altă clinică mi sa spus că, cel mai probabil, ar trebui să pun o coroană pe acest dinte "tratat". 4. Nu sunt un expert. Data viitoare ›

Totul a început fericit. M-am dus la clinica de la Ivanteyevskaya pentru a înlătura dintele de înțelepciune. El, deși nu a probleme, dar când a crescut, capul a suferit foarte rău sau a fost bolnav; A făcut niște raze X de imagini. Medicul, Ghenadie Beletsky a spus că zub- șapte (care se află lângă molarului de minte) ar trebui să fie tratate, t. Pentru a. Există carii sub un sigiliu și capul poate dureri de la el. Dar nu sunt un expert în această chestiune, mă întreb ce să fac? Și el răspunde: bine, putem elimina, sau nu putem șterge, alegerea tipului. Au fost eliminate. Data viitoare ›

Vreau să mulțumesc fondatorilor rețelei de clinici, pentru politica de prețuri pe care o pot urmări la clinici! Anume: am aplicat cu o rudă pe problema protezei și tratamentului în VAO DENT, consultat, atât terapeutul, cât și ortopedul, a făcut un plan de tratament pentru 100 de tone de r. noi, din partea noastră, am decis să facem comparații cu alte clinici, am mers în jurul a cinci clinici, unde au oferit 150-250 de tone pentru același lucru. respectiv, a revenit la vaoding, și chiar a dat cinci ani de garanție. Data viitoare ›







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: