26 Feedback-uri despre Universitatea din Moscova din cadrul Ministerului Educației al Federației Ruse

Au făcut-o fără să aibă nici măcar o singură cunoștință. Recunosc că nu există nimic, dar mulți copii au venit din familii simple. Totul este real, dar dificil, dar posibil. Totul ar trebui să fie pregătire. Și mai mult. Citirea recenziilor anterioare aici a fost foarte frică de faptul că universitatea era coruptă (credeam că rinichiul deja vindea))). Apoi am întâlnit un grup VKontakte, unde comunică reprezentanți ai universității și ai copiilor și părinții lor. Toate problemele sunt mai ușor de rezolvat decât să fie conduse de recenzii personalizate sau de cei care sunt prea leneși să sângereze, să se justifice și să vărce murdăria în universitate.













Toți îl descuraja și eu, inclusiv citind recenziile: "Toate locurile sunt distribuite în timpul iernii, doar vor veni fiii și nepoatele Ministerului Afacerilor Interne". Dar el a crezut și a biruit totul, să se pregătească pentru examenul fizo, în care toată lumea este tăiată - a alergat în armură! Și aici. Prababam, bam, bam! Am făcut-o singură!

Bună ziua! În prezent studiez la filiala din Bryansk la cel de-al treilea curs, pe baza unei educații profesionale superioare. Toți în limbo, zvonuri, nervi sunt tensionate - ramura este închisă unde vrei și pleci. Poate că va exista un lider curajos și să spui că este fie definit. Universitatea este frumoasă, profesorii noștri sunt invidiați de alte universități. O astfel de bază de cunoștințe și erudiție. Mergeți la o altă universitate, doar sub execuție. Ce ne așteaptă!







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: